Με την διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Α’ ανδρών.Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΖΑΧΟΣ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Ντάγκας, Λεονταρά, Τσακίρης
Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ
20:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Σμίλκου, Κεχαγιάς
Γυμνασίαρχος: ΠΑΡΑΛΙΚΙΔΗΣ
21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Βουζούκου, Ράμπαντι
Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜ. ΜΗΤΣΙΟΥ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Ηλιάσκος, Ουσταμπασίδου
Γυμνασίαρχος: ΚΑΜΑΝΗΣ
21:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκης, Μαρβάκη Ι.
Γυμνασίαρχος: ΒΟΡΕΑΔΗΣ
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔ. ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ, ΣΑΚΑΛΗΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
Γυμνασίαρχος: ΚΥΜΙΑΤΖΗΣ
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ | 32 | 17 | 15 | 2 | 6-2 | 9-0 | 3-0 | N3 | 1257 | 1060 | 197 | |
2 | ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | 32 | 17 | 15 | 2 | 7-1 | 8-1 | 3-0 | N7 | -19 | 1146 | 986 | 160 |
3 | ΖΕΦΥΡΟΣ | 31 | 17 | 14 | 3 | 7-1 | 7-2 | 3-0 | N3 | 1231 | 1032 | 199 | |
4 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 30 | 17 | 13 | 4 | 7-2 | 6-2 | 2-1 | H1 | 1109 | 1006 | 103 | |
5 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ | 30 | 17 | 13 | 4 | 7-1 | 6-3 | 2-1 | N2 | -5 | 1096 | 1005 | 91 |
6 | ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ | 28 | 17 | 11 | 6 | 5-4 | 6-2 | 2-1 | N2 | 1101 | 1043 | 58 | |
7 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 27 | 17 | 10 | 7 | 6-3 | 4-4 | 1-2 | H2 | 1120 | 1068 | 52 | |
8 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ | 25 | 17 | 8 | 9 | 4-5 | 4-4 | 2-1 | N1 | 1128 | 1083 | 45 | |
9 | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 23 | 17 | 6 | 11 | 2-7 | 4-4 | 1-2 | H2 | 979 | 1014 | -35 | |
10 | ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ | 21 | 17 | 4 | 13 | 2-7 | 2-6 | 1-2 | H1 | 9 | 1049 | 1190 | -141 |
11 | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 21 | 17 | 4 | 13 | 1-6 | 3-7 | 0-3 | H6 | 1106 | 1233 | -127 | |
12 | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 20 | 17 | 3 | 14 | 1-7 | 2-7 | 1-2 | N1 | 3 | 1058 | 1192 | -134 |
13 | ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 20 | 17 | 3 | 14 | 0-8 | 3-6 | 0-3 | H7 | 968 | 1096 | -128 | |
14 | ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ | 0 | 17 | 0 | 17 | 0-10 | 0-7 | 0-3 | H17 | 0 | 340 | -340 |
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι.
Γραμματεία: Τσιουμλέκης, Χρήστου, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Φωστηρίδου, Ζαφειριάδου
21:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΖΑΝΕΒ
Γραμματεία: Αντώγλου, Διμπιτούζης, Στεφανίδου
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ. ΜΑΝΙΟΣ, ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Τσιρακίδου, Μπέλλου
21:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Πουλιώτη, Παφιώλης, Αδαμίδης
20:30 ΜΙΚΡΑΣ Α΄ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Μούστος, Κεχαγιά
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΘΟΙ 2007 ~ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Τζήκα, Χρηστίδης, Χατζέλης
21:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ ΤΖΙΜΑ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ρούζιος Π., Μισιρλόγλου
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤ/ΡΟΥ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης, Νέδας
21:30 ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡ. ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής, Σαραφοπούλου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Τερζίδης, Παληογιάννη, Δαγδηλέλη
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ~ ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Αστερνός, Παπαδόπουλος Κ.
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΟ ΠΑΣΤΕΡ ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Γκαρτζονίκας, Χ#ιωάννου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
17:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΟΥ ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Κάτσης