Τα αποτελέσματα
Αετός Φιλύρου-Μάρκος Μπότσαρης 35-36(20), 58-63(τελικό)
ΗΟΟΡ-Γαλαξίας Αδένδρου 15-3(10), 29-14(20), 44-29(30), 57-43(τελικό)
Πρωτέας-ΑΣΚ Λαγκαδά 17-15(10), 25-15(13), 40-34(26), 51-48(34), 55-52(38), 59-54(τελικό)
Ιπποκράτης Ευκαρπίας-ΠΚ Νεάπολης 8-15(10), 32-21(20), 39-32(30), 47-44(τελικό)
Αστέρας Κουκλουτζά-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 11-15(10), 22-30(20), 36-37(30), 51-43(τελικό)
Αριστοτέλης Σταυρού-Κεραυνός Ωραιοκάστρου 14-10(10), 29-32(20), 41-46(30), 65-56(τελικό)
Ακαδημίες Πρωταθλητών-Αστέρας Ιπποδρομίου 15-16(10), 26-38(20), 38-59(30), 47-77(τελικό)
Η βαθμολογία
1) Αστέρας Ιπποδρομίου 31 1124-918 206
2) Ιπποκράτης Ευκαρπίας 29 1010-896 114
3) Μάρκος Μπότσαρης 26 1032-940 92
4) Αστέρας Κουκλουτζά 26 1016-945 71
5) ΠΚ Νεάπολης 25 922-789 133
6) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 25 1034-1008 26
7) ΑΣΚ Λαγκαδά 23 938-894 44
8) ΗΟΟΡ 23 856-881 -25
9) Ακαδημίες Πρωταθλητών 23 937-1035 -98
10) Πρωτέας 22 923-991 -68
11) Κεραυνός Ωραιοκάστρου 21 900-989 -89
12) Αετός Φιλύρου 19 880-929 -49
13) Γαλαξίας Αδένδρου 19 845-1040 -195
14) Αριστοτέλης Σταυρού 18 807-969 -162
* Αετός Φιλύρου, ΠΚ Νεάπολης, Αριστοτέλης Σταυρού και Πρωτέας έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (17η, 2/2)
Μάρκος Μπότσαρης-ΗΟΟΡ
Γαλαξίας Αδένδρου-Πρωτέας
ΑΣΚ Λαγκαδά-Ιπποκράτης Ευκαρπίας
ΠΚ Νεάπολης-Αστέρας Κουκλουτζά
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Αριστοτέλης Σταυρού
Αστέρας Ιπποδρομίου-Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Ακαδημίες Πρωταθλητών-Αετός Φιλύρου
Αετός Φιλύρου 58
Μάρκος Μπότσαρης 63
Δεκάλεπτα: 19-25, 35-36, 44-49, 58-63
Διαιτητές: Τσαρδούλιας T.- Καραούλας
Αετός Φιλύρου (Αντεδάκης): Καλαϊτζής 5(1), Κωνσταντινίδης 8, Τζώγας, Τετράδης 14(2), Μοχωρίδης 6, Γουσίδης 3(1), Δοξάκης 2, Καβαλιέρος 8(2), Τογανίδης 12(1), Χαριτίδης.
Μάρκος Μπότσαρης(Παπαδόπουλος-Ταϊτζόγλου): Μπουίντας 17, Αλεξιάδης 4, Νούσιος 11, Χαραλαμπίδης 8, Όκκας 14(2), Κουλίνας, Καραγεωργίου, Ματίδης 5, Δεϊρμεντζόγλου 4, Ζαταγιάς, Στόιτσης, Γκάλιος.
Πρωτέας 59
ΑΣΚ Λαγκαδά 54
Δεκάλεπτα: 17-15, 34-28, 42-46, 59-54
Διαιτητές: Τσάνταλη-Αβρονιδάκης
Πρωτέας (Βατός): Μπαλαφούτης, Πούλιος 15, Προύσαλης 19(5), Εφόπουλος 2, Καρακύργιος 2, Πισάς 7, Τιγκλιανίδης, Βασίλαγας 3(1), Ταουκίδης 11.
ΑΣΚ Λαγκαδά (Χρηστίδης Α.): Κόττας, Κυρίτσης 6(1), Χρηστίδης Δ. 9, Τσακάλης 7(1), Χρηστίδης Π. 3, Μασμανίδης 17, Κωνσταντινίδης Γ.-Α. 4, Κωνσταντινίδης Θ. 8.
Ιπποκράτης Ευκαρπίας 47
ΠΚ Νεάπολης Ιnsta Shop 44
Δεκάλεπτα: 8-15, 32-21, 39-32, 47-44
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Τσαρδούλιας Χ.
Ιπποκράτης Ευκαρπίας (Κουμαράς-Σιόλας): Καριοφύλλης, Μπακιρτζίδης, Κασαπλέρης 7(1), Νικολαϊδης Ν. 2, Μπίμπιρης, Σαμαράς, Κοκκαλιώτης 7, Κονιώρης 12(3), Χριστιανός 3, Νικολαϊδης Ι. 8, Κιρκινεζιάδης 8.
ΠΚ Νεάπολης Ιnsta Shop (Γκένογλου-Τσερνάκης): Παπαχρήστος 2, Γρηγοριάδης, Παπαβασιλείου 3(1), Παπαδόπουλος, Χατηστεφάνου 10, Νάκου, Σαχινίδης 5, Κυρατζής 17, Σιδηρόπουλος 7, Μιχαηλίδης.
Ακαδημίες Πρωταθλητών 47
Αστέρας Ιπποδρομίου 77
Δεκάλεπτα: 15-16, 26-38, 38-59, 47-77
Διαιτητές: Εκίζογλου-Ντόντης
Ακαδημίες Πρωταθλητών (Αποστόλου): Αποστολιδης 6, Φοριδης 12(1), Πετροβαλης 8(2), Θεοδωρου 6(1), Λιόλιος, Αστεριου, Παπαδόπουλος 3, Παπουνιδης, Γεωργιου, Γεράκης 12(1).
Αστέρας Ιπποδρομίου (Καλανταρίδης): Μαραπιδης 13(1), Κατσετης 15, Τολιοπουλος 17, Τζαφερης 2, Καραγιαννίδης 19, Μαρκιδης 4, Νεοφώτιστος 3(1), Τσεφος 4.
Αστέρας Κουκλουτζά 51
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 43
Δεκάλεπτα: 11-15, 22-30, 36-37, 51-43
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Κατσιάμπας
Αστέρας Κουκλουτζά (Ούλιος): Γιαννάκης, Παπαδημητρίου, Ριζόπουλος 8, Παρίσης, Βαρδουνιώτης 6, Μαργαρίτης, Τσίκος 4, Τουλούμης 17(1), Μπλαβάκης 2, Κοσμιδης 6, Μέκο 6(1), Καρράς 2.
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας): Τσουρέκας, Τρούπκος, Καταβαίνης, Μήτκος 3, Παπαβασιλείου 6(2), Δασκαλόπουλος, Ραμπίδης 19(1), Ρατόπουλος 2, Χατζηιωάννης 9(1), Σπανίδης, Ανδρονικίδης, Καδής 5.