Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
Αετοί Βέροιας-Ολυμπιακός Βόλου 12-23(10), 31-38(20), 46-55(30), 61-72(τελικό)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Τιτάνες Παλαμά 18-18(10), 41-36(20), 54-50(30), 74-65(τελικό)
Αίολος Τρικάλων-ΣΚ Ιωάννινα 25-9(10), 38-28(20), 56-48(30), 71-66(τελικό)
Αριστοτέλης Φλώρινας-ΦΟ Αριδαίας 12-12(10), 31-29(20), 53-45(30), 71-60(τελικό)
ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΑΣ Μελίκης 23-16(10), 34-33(20), 51-47(30), 61-62(τελικό)
Νίκη Βόλου-Ικαροι Τρικάλων 22-14(10), 41-34(20), 60-53(30), 79-78(τελικό)
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας
Η βαθμολογία
1) Νίκη Βόλου 15 671-600 71
2) Αίολος Τρικάλων 14 530-437 93
3) ΣΚ Ιωάννινα 13 613-571 42
4) ΓΑΣ Μελίκης 12 522-444 78
5) Τιτάνες Παλαμά 12 556-574 -18
6) Αναγέννηση Καρδίτσας 11 531-479 52
7) ΑΓΣ Ιωαννίνων 11 526-512 14
8) Αετοί Βέροιας 11 500-490 10
9) Ικαροι Τρικάλων 10 576-549 27
10) Ολυμπιακός Βόλου 10 493-488 5
11) Αριστοτέλης Φλώρινας 10 514-544 -30
12) ΦΟ Αριδαίας 8 443-514 -71
13) Φαίακας Κέρκυρας 7 384-657 -273
*Φαίακας Κέρκυρας, ΓΑΣ Μελίκης, Αίολος Τρικάλων, Ικαροι Τρικάλων, Αναγέννηση Καρδίτσας, ΦΟ Αριδαίας, Αετοί Βέροιας και Ολυμπιακός Βόλου έκαναν το ρεπό τους.
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 15/12)
Ολυμπιακός Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Τιτάνες Παλαμά-Αίολος Τρικάλων
ΣΚ Ιωάννινα-Φαίακας Κέρκυρας
ΦΟ Αριδαίας-Αετοί Βέροιας
Ικαροι Τρικάλων-Αριστοτέλης Φλώρινας
ΓΑΣ Μελίκης-Νίκη Βόλου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων
Αριστοτέλης Φλώρινας-ΦΟ Αριδαίας 71-60
Δεκάλεπτα: 12-12, 31-29, 53-45, 71-60
Διαιτητές: Σιταρίδης-Κωνσταντινίδης
Αριστοτέλης Φλώρινας (Καλανταρίδης): Τσιώγκας 31(9), Τσιάμης 2, Παπαγρηγορίου 1, Γκόνος 15(1), Γκουτζιομήτρος 11, Μπέλλης, Σαββίδης 6(1), Βίτκας, Παπούλιας, Καραδήσογλου 3, Σαπουνάς, Μαρμαρινός 2.
ΦΟ Αριδαίας (Βάτσης): Παπαδόπουλος 15(2), Πέτκος, Τοπαλίδης 2, Πετρούδης, Πονόπουλος 2, Παπαβράαμ, Αβραμίδης 8(2), Αμπάρης, Γεωργάκης 11, Μακρόπουλος 15(1), Παουλεάνου 2, Στρέπκος 5.
Νίκη Βόλου-Ικαροι Τρικάλων 79-78
Δεκάλεπτα: 24-14, 41-34, 60-53, 79-78
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης
Νίκη Βόλου (Κοσμάτος): Βερτζάγιας1, Καραγεώργος 5 (1), Σιμάκης 4, Ακούνια-Ρόχας, Κουτίνας 21, Τσώλης 12 (1), Τάσσος 26, Δελεντζές, Σταυροθεόδωρος, Σσαριμπαλίδης 10 (2), Αναγνωστίδης.
Ίκαροι Τρικάλων (Σδράκας): Μέξης 1, Μπαρμπαρούσης 3, Φρυδάς, Βλάχος 17 (1), Κολότσιος 9 (3), Κρεμμύδας 7 (2), Κατσαρές 18 (3), Τζορμπατζάκης, Ραμμίδης, Γεωργόπουλος 4, Μπάρδας 3, Μακρής 16 (1).
ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΑΣ Μελίκης 61-62
Δεκάλεπτα: 23-16, 34-33, 51-47, 61-62
Διαιτητές: Μελανίδης-Ιορδανίδης
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γυφτάκης 19(4), Σαχπατζίδης, Καλογεράτος 10(3), Παπανικολάου, Μάκης 3, Παπαδόπουλος 6, Δαβάνης 12, Φίλιος 11.
ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 14(3), Μαυρίδης 15(2), Στοϊτσης 10(2), Λαπατούρας 2, Ημερίδης 15(1), Λέφας, Ρογγότης 6.
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Τα αποτελέσματα
ΔΕΚΑ-Ασπίδα Ξάνθης 23-20(10), 52-35(20), 77-56(30), 88-68(τελικό)
Κένταυρος Καλικράτειας-Απόλλων Καλαμαριάς 46-37(16), 71-61(28), 96-92(τελικό)
Πανσερραϊκός-Ελπίδα Αμπελοκήπων 8-16(10), 32-30(20), 50-51(30), 72-63(τελικό)
Λεύκιππος Ξάνθης-Ζέφυρος 38-36(22), 58-47(30), 58-52(33), 76-67(τελικό)
ΜΕΝΤ-Ικαροι Σερρών 27-27(15), 38-39(20), 58-54(31), 73-64(τελικό)
Μέγας Αλέξανδρος-Μακεδονικός 30-39(17), 38-54(20), 62-69(34), 74-78(τελικό)
Ρεπό: Μαντουλίδης
Η βαθμολογία
1) Λεύκιππος Ξάνθης 14 547-443 104
2) Ικαροι Σερρών 13 523-460 63
3) Μακεδονικός 13 501-439 62
4) Πανσερραϊκός 13 557-527 30
5) ΜΕΝΤ 12 518-483 35
6) Κένταυρος Καλικράτειας 12 600-629 -29
7) ΔΕΚΑ 11 498-471 27
8) Ελπίδα Αμπελοκήπων 11 549-542 7
9) Μέγας Αλέξανδρος 11 478-502 -24
10) Ασπίδα Ξάνθης 10 571-630 -59
11) Απόλλων Καλαμαριάς 9 505-580 -75
12) Ζέφυρος 8 431-497 -66
13) Μαντουλίδης 7 483-558 -75
*Μαντουλίδης, ΔΕΚΑ, Λεύκιππος Ξάνθης, Μέγας Αλέξανδρος, ΜΕΝΤ, Ικαροι Σερρών, Μακεδονικός και Ζέφυρος έκαναν το ρεπό τους.
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 15/12)
Ασπίδα Ξάνθης-Μαντουλίδης
Απόλλων Καλαμαριάς-Πανσερραϊκός
Ελπίδα Αμπελοκήπων-ΜΕΝΤ
Ζέφυρος-ΔΕΚΑ
Μακεδονικός-Λεύκιππος Ξάνθης
Ικαροι Σερρών-Μέγας Αλέξανδρος
Ρεπό: Κένταυρος Καλικράτειας