ΠΑΙΔΕΣ

Π.Α.Ο.Κ. JUNIOR BASKETBALL PROGRAM: Προπονητές σε εφηβικό και παιδικό οι Τζώρας Νίκος και Δημήτρης...

Το Π.Α.Ο.Κ. JUNIOR BASKETBALL PROGRAM ανακοίνωσε ότι προπονητής του Παιδικού και Εφηβικού Τμήματος για την νέα αγωνιστική περίοδο αναλαμβάνει ο Coach Τζώρας Νίκος με...

Παίκτης του Ναυάρχου Βότση ο Αντώνης Πεντσούδης

Μεταγραφική ενίσχυση για το παιδικό τμήμα του Ναυάρχου Βότση, όπου συγκεκριμένα ο σύλλογος ανακοίνωσε την απόκτηση του Αντώνη Πεντσούδη από την Ακαδημία Αστέρια. Διαβάστε...

Πανελλήνιο Παίδων: Το πρόγραμμα της Γ’Φάσης

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων, είναι: Α΄ Όμιλος (ΚΓ Νεάπολης) 15/6 15.30 Αστέρας Καβάλας-Νικόπολη 17.15 Κεραυνός Λάρισας-Διόσκουροι Κοζάνης 19.00 Αριδαία-Ν. Μουδανιά 16/6 15.30 Ν. Μουδανιά-Κεραυνός 17.15 Διόσκουροι-Αστέρας 19.00 Νικόπολη-Αριδαία 17/6 15.30...

Ανοικτές προπονήσεις παίδων από τα Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Τα Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη διοργανώνουν ανοικτές προπονήσεις για τη στελέχωση της παιδικής ομάδας (γεννημένοι τα έτη 2004-2005-2006). Ωρες προπονήσεων: Παρασκευή 31/5 και ώρα 15.30-17.00 Σάββατο 1/6 και...

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων: Το πρόγραμμα της Β’ και της τελικής Φάσης

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων, είναι: Α΄Όμιλος (ΚΓ Νεάπολης) 15/6 Αστέρας-Νικόπολη Κεραυνός-Διόσκουροι Αριδαία-Ν. Μουδανιά 16/6 Ν. Μουδανιά-Κεραυνός Διόσκουροι-Αστέρας Νικόπολη-Αριδαία 17/6 Αστέρας-Ν. Μουδανιά Κεραυνός-Αριδαία Νικόπολη-Διόσκουροι 18/6 Κεραυνός-Νικόπολη Αριδαία-Αστέρας Ν. Μουδανιά-Διόσκουροι 19/6 Αστέρας-Κεραυνός Διόσκουροι-Αριδαία Νικόπολη-Ν. Μουδανιά Β’ Όμιλος 15/6 ΑΓΕ Χαλκίδας-ΑΟ Ερμιόνης ΑΣΠ Προμηθέας-ΑΓΕ Χαλκίδας 16/6 ΑΣΠ Προμηθέας-ΑΓΕ Χαλκίδας ΑΟ...

Δηλώσεις συμμετοχής για τα Πανελλήνια πρωταθλήματα παίδων και κορασίδων και το Ειδικό πρωτάθλημα Ανόδου...

Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων και το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων θα διεξαχθούν τον Ιούνιο. Η προκριματική φάση θα διεξαχθεί 15-19/6/2019 και η τελική φάση 22-26/6/2019. Η...

Ευχαριστήρια ανακοίνωση της ΕΚΑΣΘ προς τους υπεύθυνους του Ιβανωφείου

Η ΕΚΑΣΘ, θέλοντας να ευχαριστήσει τους υπεύθυνους του Ιβανωφείου για τη φιλοξενεία της τελικής φάσης του παιδικού πρωταθλήματος της περιόδου 2018-19, εξέδωσε την παρακάτω...

Πρωταθλητές ΕΚΑΣΘ οι παίδες της ΔΕΚΑ για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά

Ανεβάζοντας στροφές στο δεύτερο ημίχρονο, οι παίδες της ΔΕΚΑ επικράτησαν με 54-71 της αντίστοιχης ομάδας του Μαντουλίδη και κατέκτησαν τον τίτλο της πρωταθλήτριας ομάδας...

Κατέκτησαν την τρίτη θέση οι παίδες του Ναύαρχου Βότση

Στην ιστορία του Ναύαρχου Βότση θα μείνει η σημερινή μέρα, διότι οι παίδες του συλλόγου επικράτησαν με 54-58 της αντίστοιχης ομάδας της ΧΑΝΘ και...

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Τα παιχνίδια της Α΄ ανδρών και οι τελικοί των παίδων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής: Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΡΑΖ...

Συνεχίζει με νίκη το παιδικό του Μαντουλίδη στην τελική φάση παίδων της ΕΚΑΣΘ

Σε ένα αμφίρροπο ματς, οι παίδες του Μαντουλίδη κατάφεραν να ανατρέψουν το εις βάρος του σκορ και να φτάσουν στην νίκη, με την οποία...

2 στα 2 για τη ΔΕΚΑ στην τελική φάση παίδων της ΕΚΑΣΘ

Αποκτώντας σημαντικό προβάδισμα από την αρχή του αγώνα ( να σημειωθεί πως το 1ο δεκάλεπτο έληξε 35-10), οι παίδες της ΔΕΚΑ επικράτησαν της αντίστοιχης...

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ   16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ N1 ~ H2 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία:  Καλπακίδου, Τσιρακίδου, Σκαλιστής Γυμνασίαρχος:  TOZAKIΔΗΣ 18:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ N2 ~ H1 ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Γραμματεία:  Τουκμενίδου, Αλεβιζάτος, Κούλλιας Γυμνασίαρχος:  ΔΕΛΛΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 16:00 Π.Α.Ο.Κ....

Τελική φάση παίδων ΕΚΑΣΘ: Νίκη για το παιδικό του Μαντουλίδη

Με το δεξί μπήκε στην τελική φάση παίδων ο Μαντουλίδης, ο οποίος επικράτησε με 57-78 της αντίστοιχης ομάδας του Ναύαρχου Βότση. Ενώ το 1ο...

Με το δεξί μπήκε στην τελική φάση παίδων της ΕΚΑΣΘ η ΔΕΚΑ

Σημαντική νίκη πέτυχε η ΔΕΚΑ στο μεγάλο ντέρμπι της πρεμιέρας της τελικής φάσης του πρωταθλήματος παίδων της ΕΚΑΣΘ, καθώς επικράτησε με 65-57 της ΧΑΝΘ. Δεκάλεπτα: 14-10,...

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΚΑΣΘ το πρόγραμμα των αγώνων της Πέμπτης που είναι το εξής: FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ 19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ ΧΑΝΘ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β Γραμματεία:  Σκαλιστής,...

Τελευταία Νέα