ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΪΟΥ 2019
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΕΝΤ– ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ(Nεάνιδες)
Διαιτητές: ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Τουκμενίδου, Βασιλείου
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ – ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
Διαιτητές: ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Σακαλής, Καλογιαννίδης
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣ. – ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΣ
Διαιτητές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη Π., Κούδας
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
13:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Διαιτητής: ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ:
13:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02– ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2
Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ , ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.–ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ–ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
Διαιτητές: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ–ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ–ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1–Χ.Α.Ν.Θ 1
Διαιτητές: ΔΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση
18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ 1 –ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
Διαιτητής: ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 –ICBS 2009
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1–ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1
Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανακης
18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1–ΜΕΝΤ
Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1–ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
Διαιτητές: ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ
14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 – ΔΕΚΑ 2
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1–ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
Διαιτητής: ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1–ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1
Διαιτητές: ΝΙΚΕΖΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.–ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
Διαιτητής: ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
13:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ–ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2–ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
Διαιτητής: ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1–ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ , ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
9:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1–ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
Διαιτητής: ΠΑΠΠΑΣ Ι
Γραμματεία: Σωτηριάδου
17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2–ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2
Διαιτητές: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 –ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2–ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1
Διαιτητής: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2–ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1
Διαιτητής: ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.–ΠΑΟΚ 3
Διαιτητής: ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
11:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2–ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2
Διαιτητές: ΦΩΚΑ. ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ–ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3
Διαιτητής: ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ
8:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2–ΗΡΑΚΛΗΣ 2
Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ–ΗΡΑΚΛΗΣ 3
Διαιτητής: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ–Β.Α.Ο.
Διαιτητής: ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ–ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη
10:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ–ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2
Διαιτητές: ΜΑΓΗ , ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
10:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ–ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος
12:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ.–ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2
Διαιτητής: ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3–ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2
Διαιτητής: ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ–ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
13:15 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.–ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
Διαιτητής: ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Παραδείση
8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3–Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2
Διαιτητής: ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24–ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..
Διαιτητές: ΛΟΛΙ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ–ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.
Διαιτητές: ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα
8:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.–ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Διαιτητής: ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ–ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητές: ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου
14:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ–ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2
Διαιτητής: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
14:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ–ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1
Διαιτητής: ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
8:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ–ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ–Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
Διαιτητής: ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
11:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. –ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
Διαιτητής: ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ–ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής
17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ–ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
Διαιτητές: ΣΚΡΙΝΟΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
12:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2–ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
Διαιτητές: ΜΑΓΗ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.–ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1–ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2
Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου