ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Δαγδηλέλη, Μπέλλου Β
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Κάτσης, Τουκμενίδου, Μπενάκη Ν
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Κωστοπούλου, Προεστού
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΕΟΝΘ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κιλαζίδου, Μπουρνάς
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Σωτηριάδου, Ευθυμίου Α
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δήμας, Βουδούρης
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΕΚΑ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
08:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΟΚ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
11:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
20:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ 2 ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου
9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
12:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου
14:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Μανούσος
15:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χαλκίδης
16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΝΑΚΑΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης
11:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Κόνιαλη
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ, ΤΡΑΓΙΑ
Γραμματεία: Κάτσης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ
13:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 2 ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
13:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Κοέν
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ
Γραμματεία: Κούλλιας
17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΣΜΠΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
12:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Τσολακίδης
20:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΔΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ
18:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση
15:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
11:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α
12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
12:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόντος
14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
15:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός
19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3
Γραμματεία: Μανούσος
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά
9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΔΕΚΑ 3 ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία:
12:30 ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
9:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΝΙΚΕΖΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου
10:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 ΔΩΝΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α
10:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΒΑΟ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λεονταρά
17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
13:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
8:45 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
10:30 ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Λαζόγλου
10:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
15:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΔΕΚΑ ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής