ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ – ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΜΠΑΙΟΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης, Καλπακίδου
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. – Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Σκαλιστής, Ζηδιανάκης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΙΧΕΛΗ Ε ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Παπαδόπουλος Μ., Δρακοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ.
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Τσολακίδης, Ιωαννίδης
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Καραγκούνη, Αλεξανδρόπουλος
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντωγλου, Κούδας
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. – ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Δήμας, Μούστος
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. – ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΛΟΛΙ ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Σωτηριάδου, Βουλώνη
18:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΦΙΛΛΙΟΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Προεστού, Τασιώνα, Κωστοπούλου
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. – ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. – ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
12:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
10:45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 – Χ.Α.Ν.Θ 1 ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
18:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 – ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
9:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 – ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας
13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ – ICBS 2009 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
10:00 25ο Δημ.Σχολείο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 – ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 ΦΩΚΑ, ΤΡΑΓΙΑ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος
14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 – ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
9:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 1 – ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
12:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 – ΔΕΚΑ 2
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ
14:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 – ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
12:45 ΑΞΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ – ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
15:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης
13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧ
Γραμματεία: Νταμπάκης
9:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 – ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΝΙΚΕΖΗΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση
20:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 – ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λαζόγλου
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Κοέν
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ – Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 – ΠΑΟΚ 3 ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
8:45 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 – ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 ΜΠΟΝΟΣ ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΦΩΚΑ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Κωστής
9:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ΚΑΣΟΛΗΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
16:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος
9:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου
10:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ – ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος
13:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ΧΑΤΖΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
9:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 – ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΑΡΜΠΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Κωστής
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Κιλαζίδου
8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 – ΔΕΚΑ 3 ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
9:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα
9:30 ΔΕΛΑΣΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
18:00 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 – ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
14:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
16:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΡΜΠΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
10:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
14:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΡΜΠΑ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν
11:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα
12:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 – ΑΡΗΣ ΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
17:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. – ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
16:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. – ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΤΣΑΠΟΓΙΑ
Γραμματεία: Λιούτσιας
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. – ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος