Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσολακίδης, Μπέλλου Β
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ~ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ.ΑΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μπενάκη Ν., Βουλώνη
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Κοέν, Σκαλιστής
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΑΜΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Αλεξανδρόπουλος, Κούδας
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Πασχαλίδου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ Π.Α.Ο.Δ. ΣΕΛΕΒΟΣ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Βουδούρης, Ράμπαντι
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Τερζίδης, Ιωαννίδης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Σαραφοπούλου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Ιωαννίδης
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Ράμπαντι, Τσιρακίδου
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κωτσόβολος
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κόντος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΓΗ, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ουσταμπασίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
14:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
17:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Παραδείση, Σακαλής
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Ηλιάσκος
13:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
20:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Κουκουβίνου
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Τσιρακίδου
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης, Λιούτσιας
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Χ#ιωάννιου
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Βασιλείου
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου
14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
παλιό Γραμματεία: Τσολακίδης, Καραγεωργόπουλος
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου