Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Κοκκινά, Λιούτσιας
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΔΙΒΟΛΗ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μωραϊτου, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΜΟΣΧΑΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
20:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Μπάρμπας Ι., Ηλιάσκος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Πισκιούλης, Χρηστίδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΠΑΪΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Ιακωβίδου, Σακάρογλου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΕΟΝΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γκανάλας, Τουκμενίδου, Κούλλιας
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ Π.Α.Ο.Δ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μωραϊτου, Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Μούστος, Δήμας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Βουζούκου, Ράμπαντι
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μπουρνάς
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κάτσης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΕΚΑ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Αλεβιζάτος
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Β.Α.Ο. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κάτσης
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Κωτσόβολος
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Αλεξανδρόπουλος
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β.
Γραμματεία: Ντούλια, Παπαδοπούλος Κ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Καλπακίδου
11:45 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
18:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Κωστοπούλου
17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κουκουβίνου
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Καραγεωργόπουλος
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Καραγεωργόπουλος
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
12:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Βασιλείου
14:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΗΜΟΥ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Βουζούκου