ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 | ||||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ | ~ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Δεμερτζίδου, Διμπιτούζης Α, Τόλιου | |||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | ~ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. | ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Καργίδου, Σακελλαρίου, Ιακωβίδου | |||||
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | ||||||
17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ | |
Γραμματεία: | Κώστης, Κοέν | |||||
20:30 | Α.Α.Μ.Θ, | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΒΑΟ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ | |
Γραμματεία: | Δρακοπούλου, Βουδούρης | |||||
17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΧΑΝΘ | ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | |
ΝΈΟ | Γραμματεία: | Καραγεωργόπουλος, Τουκμενίδου | ||||
21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ΜΠΑΪΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ | |
Γραμματεία: | Δαουλτζής, Άντωγλου | |||||
21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π | |
Γραμματεία: | Κοέν, Κωστής | |||||
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν,ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΤΕΓΟΣ | |
Γραμματεία: | Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης | |||||
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΜΓΣ | ~ | Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Τσιρακίδου, Μπέλλου Β | |||||
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΑΓΗ | |
Γραμματεία: | Τζήκα, Σακάρογλου | |||||
19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ | ~ | ΔΕΚΑ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ | |
Γραμματεία: | Σαμαρά, Μισιρλόγλου | |||||
20:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΑΑΘ | ~ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. | ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ | |
Γραμματεία: | Ηλιάσκος, Κωτσόβολος | |||||
~ | ||||||
20:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ | |
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Ανανιάδης | |||||
14:30 | ICBS | ICBS 2009 | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ | |
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Γ., Κράντα | |||||
16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Ακριτίδου, Ακριτίδης | |||||
16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ~ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ΠΡΑΤΤΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ | |
Γραμματεία: | Λιούτσιας, Κωστοπούλου | |||||
19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΑΟΕΑ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Καραμπουρνιώτη Αν., Παπαδόπουλος Κ | |||||
16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ | ~ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β | |
Γραμματεία: | Ντούλια, Ντεράκη | |||||
21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΕΛΗ Ε | |
Γραμματεία: | Κοκκινά, Παραδείση | |||||
21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. | ~ | ΜΕΝΤ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Δαγδηλέλη, Σκαλιστής | |||||
19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Ντάγκας, Προεστού | |||||
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Μπέλλου Β., Τσιρακίδου | |||||
20:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ~ | ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ | ΜΠΑΜΠΗΣ, ΚΟΛΛΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Αλεβιζάτος, Παληογιάννη | |||||
16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ, | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. | ΔΗΜΟΥ, ΡΑΣΟΥΛΗ | |
Γραμματεία: | Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α | |||||
16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΗΓΑΣΟΣ 24 | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ | |
Γραμματεία: | Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ | |||||
17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης, Ντουβαλετης | |||||
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Δαγδηλέλη, Σκαλιστής | |||||
17:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΣΑΡΑΝΤΟΥ | |
Γραμματεία: | Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ | |||||
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ : | ||||||
15:00 | ΠΑΟΚ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ |
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β
|
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης, Βασιλείου | |||||
18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Γιοβανούδα, Σακαλής | |||||
16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ | ~ | ΕΟΣ |
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Μαρβάκη Ι., Χρηστίδης | |||||
17:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β | |
Γραμματεία: | Ντεράκη, Ντούλια | |||||
20:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ | |
Γραμματεία: | Ακριτίδου, Ακριτίδης | |||||
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΦΩΚΑ | |
Γραμματεία: | Κοκκινά, Παραδείση | |||||
21:00 | ΜΕΝΤ | ΜΕΝΤ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ | |
Γραμματεία: | Καρατζιώτης, Κουκουβίνου | |||||
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005 : | ||||||
8:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΝΑΤΟΛΗ | ~ | ΚΕΝΤΡΟ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ | |
9:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΔΥΣΗ | ~ | ΒΟΡΡΑΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Σωτηριάδου |