Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΘΕΣΕΙΣ 7η-8η-9η)
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΪΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΘΕΣΗ 9η-10η-11η-12η)
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Παραδείση, Σακαλής
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος, Αλεξανδρόπουλος
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ~ ΑΘΛΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντούλια
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Ε.Α.Α.Θ. ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΑΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος
09:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
16:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ 2 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βουλώνη
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
15:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ.
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ
11:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
17:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.Ε.Α. 2 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΟΣΧΑΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ΚΩΤΤΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
15:15 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
13:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,
Γραμματεία: Σακάρογλου
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κεχαγιάς
ΓΙΟΡΤΗ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
15:20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ ~ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΖΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης
16:20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ~ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης
18:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α ~ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β ΒΛΑΣΤΟΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Ζηδιανάκης
19:40 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ Α ~ ΝΙΚΗΤΗΣ Β ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΣΑΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Ζηδιανάκης
ΓΙΟΡΤΗ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
17:20 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ~ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης