ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α΄ ΦΑΣΗ
Α1 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 69-35
Α2 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ.-ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ 38-93
Α3 ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 76-60
Α4 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ 44-70
Α5 ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ΑΜΣ 0-20(α.α)
Α6 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 66-49
Α7 ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 48-109
Α8 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΠΣ ΚΑΝΑΡΗΣ 83-44
Α9 ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ-ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 0-20(α.α.)
Α10 ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ 63-52
Α11 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ(ΝΕΩΝ)-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 74-61
Α12 ΒΕΡΓΙΝΑ-ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ 101-56
Α13 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ-ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ 52-65
Α14 ΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ 42-75
Α15 ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ 60-63
Α16 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.ΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ 53-64
Α17 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 45-78
Α18 ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΕΦ) 48-67
Α19 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ-ΑΕΣ ΜΑΚΕΔΩΝ 20-0(α.α.)
Α20 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ-ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. 47-78
Α21 ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ 86-63
Α22 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ-ΓΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ 77-52
Α23 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ 105-41
Α24 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 68-56
Α25 ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 91-39
Α26 ΔΑΣΩ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΣ 63-62
Α27 ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ-ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ. 64-56
Α28 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. 20-0(α.α.)
Α29 ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΟΝΘ 56-50
Α30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣ 20-0(α.α.)
Α31 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛΗΣ 71-59
Α32 ΑΜΣ ΛΑΓΥΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ 48-79
Α33 ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΟΣ 65-58
Α34 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ 46-66
Α35 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ-ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ 20-0(α.α.)
Α36 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 76-45
Α37 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ 87-56
Α38 ΒΑΟ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟ 75-45
Α39 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ-ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 42-63
Α40 ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΧΟΡΙΑΤΗΣ 61-48
Α41 ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 64-74
Α42 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΡΙΝΙΔΗΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ 55-77
Α43 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ ΚΑΛ. 70-66
Α44 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ 20-0(α.α.)
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Β΄ ΦΑΣΗ
Β1 ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.-ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β2 ΒΕΡΓΙΝΑ- ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ 59-66
Β3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
Β4 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ-ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
Β5 ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ
Β6 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ-ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ
Β7 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΒΑΟ 77-82(67-67)
Β8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ-ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Β9 ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΑΣ
Β10 ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ- ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 64-55
Β11 ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 65-63
Β12 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ-Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Β13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.-ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Β14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Β15 ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
Β16 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ-ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ 74-65
Β17 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ΑΜΣ-ΔΑΣΩ
Β18 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ(ΝΕΩΝ)-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Β19 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ
Β20 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 56-50
Β21 ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
Β22 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (ΕΦ)-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ.
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Γ΄ ΦΑΣΗ
Γ1 Β9-Β3
Γ2 ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ-Β19
Γ3 Β12-Β5
Γ4 Β15-ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ
Γ5 Β4-Β8
Γ6 Β14-Β1
ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Δ΄ ΦΑΣΗ
Δ1 Β21-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ
Δ2 Γ5-ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Δ3 Γ4-Β6
Δ4 Β18-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ
Δ5 Β17-Γ2
Δ6 ΒΑΟ-Β22
Δ7 Γ6-Γ1
Δ8 Β13-Γ3
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Π1 Δ5-Δ2
Π2 Δ8-Δ3
Π3 Δ1-Δ4
Π4 Δ7-Δ6
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Η1 Π4-Π1
Η2 Π3-Π2
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
Τ1 Η2-Η1