Αναλυτικά το σημερινό(30/10) πρόγραμμα όλων των αγώνων εφηβικού,παιδικού και κορασίδων.
Προκριμαική φάση Εφήβων
20:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ~ | ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝ. | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ | |
Γραμματεία: | Μπασλής, Τέγος | |||||
15:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ~ | ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Μωραίτου, Αρβανιτίδης | |||||
15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ | ~ | Χ.Α.Ν.Θ. | ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΙΑΠΙΔΗΣ | |
νέο | Γραμματεία: | Δήμου, Αρμάου | ||||
19:30 | ΙΩΝΙΑΣ ΔΑΚ | ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ | ~ | ΑΠΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Στεργίου Α., Μίγγας | |||||
20:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΚΑΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ | ~ | ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ | ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΣΑΚΚΑΣ | |
Γραμματεία: | Βατός, Λιούτσιας | |||||
16:30 | ΜΙΚΡΑΣ Β΄ | ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ | ~ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ΚΑΜΠΑΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ | |
18:30 | ΜΙΚΡΑΣ Β΄ | ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ | ~ | ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΚΑΜΠΑΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ | |
20:30 | ΜΙΚΡΑΣ Β΄ | ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ | ~ | ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ | ΚΑΜΠΑΣ, ΚΑΛΠΑΚΗΣ | |
Γραμματεία: | Μούστος, Κεχαγιά Θ. | |||||
19:00 | ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ | ~ | ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. | ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ, ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ | |
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου, Σακαλής | |||||
16:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ | |
ΔΑΚ | Γραμματεία: | Σκαλιστής, Δαγδηλέλη | ||||
16:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞ. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | |
ΔΑΚ | Γραμματεία: | Σμίλκου, Κεχαγιάς | ||||
19:00 | ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘ/ΣΙΟΣ | ~ | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔ. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | |
Γραμματεία: | Κεχαγιάς, Σμίλκου | |||||
18:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥ. | ~ | ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ΣΠΑΝΟΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ | |
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ | ~ | ΠΚ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ΣΠΑΝΟΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ | |
ΔΑΚ | Γραμματεία: | Στεφανίδου, Βαρυτιμίδης | ||||
17:00 | ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ | Π.Ο.Ξ. | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ.. | ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ | |
EAK | Γραμματεία: | Φωστηρίδου, Αστερνός | ||||
20:00 | ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω. | ~ | K.A.O.Σ. | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ | |
Γραμματεία: | Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ. | |||||
20:00 | ΜΑΚΕΔ/ΚΟΥ | ΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ | ~ | I.C.B.S. 2009 | ΜΠΙΚΗΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Γαβριηλίδου, Ουσταμπασίδου | |||||
17:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. | ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΡΑΙΚΟΣ | |
Γραμματεία: | Τερζίδης, Μπέλλου | |||||
14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ~ | ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΦΡΥΔΑΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Κούδας, Γρούτα | |||||
21:00 | 25ο Δημ.Σχολ | Π.Α.Ο.Δ. | ~ | ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ | ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Ιγνατίου, Κουνενάκης | |||||
13:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. | ΓΑΖΕΤΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β. | |
ΔΑΚ | Γραμματεία: | Ράμπαντι, Κωνσταντικάκη | ||||
17:00 | ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ | ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ | ~ | ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΜΑΝΙΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Τουκμενίδου, Κάτσης | |||||
20:30 | ΠΕΥΚΩΝ ΔΑΚ | ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ | ~ | ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ | ΓΕΝΝΑΙΟΣ, ΖΑΝΕΒ | |
Γραμματεία: | Καραμπίνας, Τσακίρης | |||||
21:15 | ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ | ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ~ | ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ, ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ | |
ΔΑΚ | Γραμματεία: | Οικονόμου, Χατζέλης | ||||
18:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ ΔΑΚ | ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ | ~ | ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ | ΜΥΣΤΙΛΙΑΔΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ | |
Γραμματεία: | Σιωζόπουλος, Τασιώνα |
Προκριμαική φάση Παίδων
18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | ~ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ. | |
ΔΑΚ | Γραμματεία: | Ντεράκη, Ντούλια | ||||
12:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡ. | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΙΓΝΑΤΙΟΥ Μ. | |
Γραμματεία: | Κωτσόβολος, Ακριτίδης |
Προκριμαική φάση Κορασίδων
17:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ | ~ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΣΦΕΊΚΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Γρούτα, Κούδας | |||||
21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν.Τ. | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ | ΤΣΟΥΛΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. | |
Γραμματεία: | Πουλιώτη, Αλεβιζάτος | |||||
16:30 | ΣΙΝΔΟΥ ΔΑΚ | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ~ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡ. | ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΡΕΓΚΑΣ | |
Γραμματεία: | Κατρακυλίδου, Κοσπανού | |||||
15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ | ~ | ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ | ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΒΟΤΣΟΣ | |
παλιό | Γραμματεία: | Χατζημάρκου, Τσιρακίδου | ||||
19:30 | 25ο Δημ.Σχολ | ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ | ~ | ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΩΤΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Ιγνατίου, Κουνενάκης | |||||
18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. | ~ | ΑΟ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ΖΑΝΕΒ, ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Συμεωνίδης, Μιχαηλίδου Γ. | |||||
16:00 | ΑΣΠΡ/ΛΤΑΣ | ΑΕ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ~ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ. | |
Γραμματεία: | Ντούλια, Ντεράκη | |||||
18:30 | ΘΕΡΜΗΣ ΔΑΚ | ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ | ~ | ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ΜΑΝΙΟΣ, ΚΑΤΣΩΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Κάτσης, Τουκμενίδου | |||||
17:30 | ΙΩΝΙΑΣ ΔΑΚ | ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ, ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Μίγγας, Στεργίου Α. |