ΑΠΟΚΜ – AGT GROUP BC 39-62
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 08-13, 16-23, 25-43, 39-62.
ΑΠΟΚΜ (ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ Κ.): ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ Κ. 2(1δ.), ΚΑΡΕΤΣΑΣ 20(2β.-9δ.), ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 8(4δ.), ΣΟΥΛΑΚΗΣ 1(1β.), ΓΙΑΓΓΟΖΙΔΗΣ 2(1δ.), ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 6(1β.-1δ.-1τρ.), ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, ΑΞΙΝΙΑΡΗΣ.
AGT GROUP BC (ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ): ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ5(1δ.-1τρ.), ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 13(1β.-6δ.), ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 9(3δ.-1τρ.), ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ5(1δ.-1τρ), SIMOVIC 20(4β.-8δ.), ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ4(2δ.), ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ 6(3δ.).
SBC – ATLAS BC 31-65
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 09-16, 15-30, 21-41, 31-65.
SBC (ΠΑΖΑΡΛΗΣ): ΠΑΖΑΡΛΗΣ 11(5β.-3δ.), ΧΟΠΤΕΡΙΔΗΣ 4(2δ.), ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ3(1τρ.), ΓΙΟΒΑΝΗΣ 1(1β.), ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ12(6β.-3δ.).
ATLAS BC (ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ–ΣΙΧΙΔΗΣ): ΣΠΥΡΟΥ6(3δ.), ΤΙΚΤΟΠΟΥΛΟΣ 3(1τρ.), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ9(3δ-1τρ.), ΧΑΤΖΗΣ Π. 6(3δ.), ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ–ΣΙΧΙΔΗΣ 21(9δ.-1τρ.), ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 2(1δ.), ΣΤΕΡΓΙΟΓΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ 18(6δ.-2τρ.).
ΣΥΡΜΑΚ – COCA COLA 3E 47-66
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘ. – ΦΩΚΑ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 12-17, 20-32, 34-50, 47-66.
ΣΥΡΜΑΚ (ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν.): ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν., ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Κ. 5(1δ.-1τρ.), ΛΑΖΙΔΗΣ 12(3δ.-2τρ.), ΤΣΙΑΜΠΑΚΟΣ 15(1β.-4δ.-2τρ.), ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 8(4δ.), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 7(1β.-3δ.).
COCA COLA 3E (ΠΛΑΚΙΔΑΣ): ΠΛΑΚΙΔΑΣ 5(1δ.-1τρ.), ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 22(2β.-4δ.-4τρ.), ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Χ. 10(5δ.), ΑΝΔΡΕΟΥ 2(1δ.), ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 12(6δ.), ΜΟΥΤΖΙΚΗΣ 4(2δ.), ΜΗΤΣΗΣ 11(4δ.-1τρ.).
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – MEDICAL 78-54
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ – ΧΑΤΖΗΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 15-06, 39-28, 53-45, 78-54.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (ΚΟΥΜΑΡΑΣ): ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 17(1β.-8δ.), ΣΥΡΟΣ 14(1δ.-4τρ.), ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ 4(4β.), ΓΙΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ 6(2τρ.), ΒΕΡΡΑΣ 6(2β.-2δ.), ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΣ 10(5δ.), ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ, ΤΑΛΙΩΤΗΣ 8(2β.-3δ.), ΡΕΜΠΕΛΟΣ 13(1β.-3δ.-2τρ.).
MEDICAL (ΑΝΤΩΝΙΟΥ): ΤΣΑΠΑΡΑΣ 7(2β.-1δ.-1τρ.), ΣΚΛΕΠΟΣ ΗΡ. 2(1δ.), ΦΕΛΟΥΚΙΔΗΣ 9(2β.-2δ.-1τρ.), ΘΕΟΔΩΡΟΥ 6(1β.-1δ.-1τρ.), ΑΝΑΣΤΑΣΙΛΑΚΗΣ Π., ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 10(3β.-2δ.-1τρ.), ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ 10(5δ.), ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Β., ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ 10(5δ.).
CUSTOM BROKERS BC – ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ 87-28
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΑΡΜΠΑ – ΣΤΟΥΜΠΟΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 18-06, 42-14, 66-20, 87-28.
CUSTOM BROKERS BC (ΤΣΟΛΑΚΗΣ – ΚΟΣΜΙΔΗΣ): ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ 13(2β.-4δ.-1τρ), ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ 8(2β.-3δ.), ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ 10(2δ.-2τρ.), ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 4(2δ.), ΒΛΑΧΟΣ 4(2δ.), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 6(2β.-2δ.), ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 6(2τρ.), ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ 5(1β.-2δ.), ΕΥΛΑΜΠΙΔΗΣ 8(4δ.), ΓΑΤΟΣ 6(3δ.), ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1(1β.), ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 16(2β.-4δ.-2τρ.)
ΚΑΛΑΜΑΡΑΔΕΣ (ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ): ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ 7(2δ.-1τρ.), ΚΟΥΡΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ 2(1δ.), ΑΜΠΡΑΣΗΣ 16(2β.-1δ.-4τρ.), ΝΤΙΝΑΚΟΥΣ 3(1β.-1δ.).
ΓΣ BERLIN – LABNET 53-61
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ. – ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ – ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 15-13, 28-31, 37-44, 53-61.
ΓΣ BERLIN (ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ): ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12(4τρ.), ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 14(1δ.-4τρ.), ΤΖΙΒΑΣ 6(1β.-1δ.-1τρ.), ΑΛΕΠΑΚΗΣ 7(2δ.-1τρ.), ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ 7(2δ.-1τρ.), ΔΑΜΙΓΟΣ 1(1β.), ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6(3δ.), ΣΑΒΒΑΣ, ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΗΣ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ.
LABNET (ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ): ΜΠΟΥΡΝΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ, ΓΚΟΥΝΤΙΑΚΑΣ 14(2β.-6δ.), ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ 14(4δ.-2τρ.), ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ 4(2δ.), ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 19(4β.-6δ.-1τρ.), ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ 2(1δ.), ΓΑΖΕΤΑΣ 6(1β.-1δ.-1τρ.), ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 2(1δ.).
ΟΜΑΣΚ – ΘΕΜΙΣ BC 72-77
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΣΚΡΙΝΟΣ – ΚΑΣΟΥΜΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ : ΣΑΚΑΛΗΣ – ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΑ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 12-19, 38-38, 57-62, 72-77.
ΟΜΑΣΚ (ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ): ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ 6(3δ.), ΓΕΡΑΚΗΣ 17(3β.-4δ.-2τρ.), ΚΑΡΑΚΟΤΤΑΣ 6(2β.-2δ.), ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Κ. 18(6τρ.), ΣΤΡΙΒΑΣ 9(1β.-1δ.-2τρ.), ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ Π. 4(2δ.), ΓΑΜΒΡΑΚΗΣ 3(1τρ.), ΚΕΧΑΓΙΑΣ Κ. 6(3δ.), ΜΙΤΑΚΟΣ 3(1τρ.).
ΘΕΜΙΣ BC (ΒΟΥΛΑΛΑΣ): ΤΙΚΠΑΣΑΝΟΓΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22(2β.-7δ.-2τρ.), ΑΝΔΡΕΟΥ 19(2β.-7δ.-1τρ.), ΣΑΡΡΗΣ 21(3β.-3δ.-4τρ.), ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ 11(3β.-1δ.-2τρ.), ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 4(2δ.).
Η προημιτελική φάση θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 8-9 Ιανουαρίου