Οι διαιτητές και ο κομισάριος της αναμέτρησης Αετός-Λαύριο (20/12, Γήπ. Στρέφη, 17.00) είναι:
Μαγκλογιάννης-Ανδρικόπουλος-Τσώνος Β. (Κορασίδης).
Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 11ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Όμιλος Νότου
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Περιστέρι-Φιλαθλητικός Καραβίτης-Παυλόπουλος (Μουζάκης Στ.)
Ν. Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Ιωνικός Ν. Πόντας-Αναγνώστου (Ντάβαρης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Κύμη Δαρλαμήτσος-Πιτσίλκας Μ (Μαυρουδής)
Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-ΚΑΠ Μπούκας-Παπαφωτίου (Σταματόπουλος)
Π. Νικολαϊδης 17.00 Φάρος Κερ.-Παπάγου Αποστολίδης-Ραχιώτης (Ευστρατίου)
Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Ηράκλειο Κωνσταντινόπουλος-Ξάνθος (Ορφανός)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Δούκας Παπαθανασίου-Διμπινούδης (Πετράκης)
Όμιλος Βορρά
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
ΧΑΝΘ 17.00 ΧΑΝΘ-Προμηθέας Φακίτσας-Ξέρας (Βαφείδης)
Άργους Ορ. 17.00 Άργος Ορ.-Πιερικός Αρχ. Τζίμα-Τσιρτσιμάλης (Βόντζας)
Κομοτηνή 17.00 Κομοτηνή-Ανατόλια Γερακίνης-Δημάδης (Γκουρτζελίδης)
Καλαμαριάς 17.00 Αργοναύτης-Φοίνικας Λάρ. Παπαγερίδης-Ντούρας (Πολυχρονίδης)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη Πεύκ.-Τιτάνες Παλαμά Λόρτος-Φουτζήλας (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Ασπίς Ξάνθης Τσιαπλής-Παπανικολάου (Κυμιατζής)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξα Πεύκων-Στρατώνι Παργιανόπουλος-Καρακώστας (Σακελλαρίου)
Οι διαιτητές και κομισάριοι των αναμετρήσεων της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών (Βορράς) είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 20 Δεκεμβρίου
Ν. Ιωνίας Μαγν. 17.00 Νίκη Βόλου-Διόσκουροι Κοζ. Κατωτικίδης-Καλέσης (Μόρφης Στ.)
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
ΔΑΚ Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Μεταμόρφωση Β. Τζιβελεκίδου-Κουκουλεκίδης (Μερτζάνης)
ΔΑΚ Μελίκης 16.00 Μελίκη-Βόνιτσα Κοντογιάννης-Παζόλης (Μελανίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 18.00 Ηρακλής Κοζ.-Πανεδεσσαϊκός Μαραθιώτης-Τριανταφυλλίδης (Πλεξίδας)
Καρδίτσας 18.00 Καρδίτσα-Σιάτιστα Τσοκόλης-Τσούλης (Τέγα)
Αλκαζάρ 18.00 Λάρισα 1964-Καστοριά Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Πατσιούρας)
Βόνιτσας 17.00 Αίολος Αστακού-Αγρίνιο Λιότσος-Ζιώγας (Πίγκας)
2ος Όμιλος
Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Μακεδονικός Θεοδώρου-Αγραφιώτης (Λαδένης)
Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Τιτάνες Δρ. Κοϊμτζόγλου-Μπίκης (Μπαγκλατζής)
Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Νεάπολη Ρούκας-Μπακάλης (Κυριάκης)
ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρρών-Ιωνικός Ιων. Παπαδόπουλος-Μελανίδης (Δραγκίογλου)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Ελευθερούπολη Ζαχαρής-Κέτουλας (Αναστασίου)
ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Σταυρούπολη Σιταρίδης-Γαζέτας (Ανδρίτσος)