Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ2 κατ. ΑΝΔΡΩΝ:
17:30 ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Π.Ο.Ξ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Γαλάνη Αικ., Γιοβανούδα
18:00 25ο Δημ.Σχολ. ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝ. ~ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΜΑΝΙΟΣ, ΜΑΚΡΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Γιαγλής, Γκαρτζονίκας
19:30 25ο Δημ.Σχολ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Βαρέλα, Σαλαμπασόγλου, Γκαρτζονίκας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Α.
Γραμματεία: Θεοδώρου, Κούρφαλη, Παραδείση
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ:
20:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΜΑΣ ΜΑΝΤ/ΛΙΔΗΣ ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου
18:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. ~ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΣΕΛΕΒΟΣ
ΓΡαμματεία: Μπουρνάς, Παληογιάννη
18:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Κεχαγιά, Κωστοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΧΙΩΤΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Θεοδώρου
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. ~ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Βουδούρης
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β., ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Λιούτσιας
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ~ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ Α., ΓΑΖΕΤΑΣ ΟΡ.
Γραμματεία: Κάτσης, Κωνσταντικάκη
20:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ~ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥ. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Ρούζιος Π., Κεχαγιάς
18:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΤΡΟΥΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Ποντίκη Μ.
14:45 ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡΑΣ ~ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ Α.
Γραμματεία: Ποντίκη Μ., Ποντίκη Α.
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΚΑΤΟΥΔΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Σαλβερίδης
19:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Κ.Α.Ο.Σ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΖΑΝΕΒ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ Α.ΠΟΛ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. ΙΓΝΑΤΙΟΥ, ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου
19:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ~ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΛΑΊΔΗΣ
Γραμματεία: Δίγκας, Μισιρλόγλου
16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ~ ΑΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
18:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ~ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΚΕΚΑΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Αγ.
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. ΤΣΑΜΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαράφης
20:30 ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παναγιωτίδου, Μπεκιάρης
15:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΑΟΕΚ ΗΟΟΡ ~ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ, ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Συκεών Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ ~ I.C.B.S. 2009 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Τζήκα
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ~ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Μαρβάκη Σ.
17:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Β.Α.Ο. ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Δήμου Β., Αρμάου
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ, ΤΑΞΙΛΤΑΡΙΔΗΣ
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ~ ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ, ΜΠΟΊΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Χ#ιωάννου
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΜΣ ΒΙΚΤΩΡ ΛΕΥΘΕΡΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού
20:30 ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤ/ΡΙΟΥ ~ ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Γραμματεία: Καπούλα, Σακαλής
21:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΡΑΘΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βασιλείου
21:30 ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Λαζόγλου
17:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤ. ~ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
19:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΠΟΓΑΣ Σ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
16:30 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Λεονταρά
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Νεαν. ~ Ε.Ο.Σ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
Γραμματεία: Λιούτσιας, Αλεβιζάτος, Αδαμίδης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΠΑΊΟΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Κατατριώτου
18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛ. ~ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧ. ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΔΑΛΙΑΝΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Ρούζιος Π.
16:30 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ~ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΔΙΒΟΛΗ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Κεχαγιά
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Αρμάου, Δήμου Β.
16:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ:
8:00 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΒΟΡΡΑΣ ~ ΔΥΣΗ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
9:15 ΜΙΚΡΑΣ Β΄ ΚΕΝΤΡΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λαμπρέλης, Δαουλτζής