Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής του πρώτου και του δευτέρου ομίλου της Β’ ΕΚΑΣΘ έχουν ως εξής:
Α’ Όμιλος:
Δημόκριτος-Νίκη Νεοχωρούδας 85-77
Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΔΑΣΩ 62-80
Αστέρας Σίνδου-Δόξα Ελπίδας Ευόσμου 64-87
Ασβεστοχώρι-Ε.Κ. Σταυρούπολης 45-65
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 76-68
Κεραυνός Αγ. Παύλου-Ελπίς Αμπελοκήπων 60-69
Εκπ. Φρυγανιώτη-Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 55-70
Αμπελόκηποι Μενεμένης 62
ΔΑΣΩ 80
Δεκάλεπτα: 16-21, 33-35, 49-59, 62-80. Διαιτητές: Μοσχοτόγλου, Παπαδόπουλος Χ.
Αμπελόκηποι (Θώμα): Πίλας 4, Πανταζής, Καδηγιαννάκης 2, Γκίτνου 13, Μποτούρογλου 13(3), Βαλσαμίδης 10, Ονταμπάσογλου 4, Μπλαβάκης 4, Κατσαμπούκας 4, Στεφούλης 8.
ΔΑΣΩ (Γουναρίδης): Τουλούμης 1, Ναλμπάντης 12, Κουρουπάκης 2, Ευτυχίδης, Ζαχαριόγλου 9, Μπακιρτζίδης 3, Μποσταντζίδης 26(5), Πεγιάς 12, Καραγιαννίδης 6, Μπαμπατζάνης 2, Τσομπανάκης, Χατζηκωνσταντίνου 6.
Εκπ. Φρυγανιώτη 55
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου 70
Δεκάλεπτα: 8-17, 19-28, 31-53, 55-70. Διαιτητές: Τζίμα, Καρκαλέτσης.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Χατζηκυριακίδης-Χαλκιάς): Δέμπης, Παυλογιάννης 2, Μπατσιούλας, Ξουρίδας 8, Αργυρόπουλος 28, Δρέτας, Λάτσιος, Ντομαλής, Ντάκης, Καραγεβρέκης 8, Αντωνίου 9.
Μέγας Αλέξ. Καλοχωρίου (Δημητρόπουλος): Τουρουτουτούδης 2, Τιγκλιανίδης 18, Σιδερίδης 4, Δρακούλης, Ριζόπουλος 9(1), Χατζηγιαννίδης 11(1), Τσαλαγεώργος 2, Χατζόπουλος 6, Πασχούδης 4(1), Πασχαλίδης, Χαιριστανίδης 14.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου 76
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 68
Δεκάλεπτα: 19-10, 33-35, 53-53, 76-68. Διαιτητές: Ιγνατίου, Μάρος.
Κεραυνός Ωραιοκ. (Τσελεμπής): Καρράς 4, Κουδουμάς Α. 2, Κουδουμάς Π., Τσαμπίρης, Φωτιάδης 17(2), Χουλιάρας 9(1), Κανλής 15, Γογοδόνης 14, Βαρδαλής 8, Φιλανθίδης 7, Καραγιάννης, Χονδρογιώργης.
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Χατζόπουλος): Κουρουτζίδης 7, Σαλανίδης 9(2), Σωτηράκογλου 6(2), Ηλιάδης, Τσιτσινάκης 8, Μπίκας, Χριστάνης, Παμπούρης, Μπάγκι 28(4), Προδρομίδης 10(1).
* Οι άνθρωποι του Κεραυνού έχουν έντονα παράπονα από τη διαιτησία και αναμένεται να εκδώσουν ανακοίνωση.
Κεραυνός Αγ. Παύλου 60
Ελπίς Αμπελοκήπων 69
Δεκάλεπτα: 13-18, 28-33, 43-47, 60-69. Διαιτητές: Δαμίγος, Πετανίδου Α.
Κεραυνός Αγ. Παύλου (Αποστόλου): Καραμπέρης 3(1), Αγγελόπουλος 9, Κομνιανίδης 3(1), Σιμητόπουλος 4, Παπασωτηρίου 13(1), Μακρής, Ιωσηφίδης 6, Σαββίδης 15, Κυριαζόπουλος 6(1), Κοταράς 1.
Ελπίς Αμπελοκήπων (Μαλτέζος): Πολύχρους 3, Ιωαννίδης 2, Τικτόπουλος 6, Βασιλόπουλος Β. 4, Βασιλόπουλος Μ., Νίκας 8, Γεωργίου 9(2), Γιαννάκος 15(1), Αβανίδης 18(2), Επιτρόπου 4.
Αστέρας Σίνδου 64
Δόξα Ελπίδας Ευόσμου 87
Δεκάλεπτα: 16-16, 32-35, 41-60, 64-87. Διαιτητές: Τζιβελεκίδου, Ζάνεβ.
Αστέρας Σίνδου (Δρακουλίδης): Αλεξιάδης 6(1), Καραδήμος 1, Ρούζιος Ε. 4, Ρούζιος Π. 8(1), Αναγνώστου 23(3), Αντωνιάδης 6(2), Αντώνης, Τσορακλίδης 2, Βαϊράμης, Χατζημανώλης, Πασακάλος 4, Λέδης 9.
Δόξα Ελπίδας Ευόσμου (Τουλούμης): Καραγιαννίδης 8(2), Καλφαλίδης 6, Χατζηβρέττας 22(5), Χρηστίδης 10(1), Μοράν 2, Βάσκος 8(2), Γαρδάνης, Γκουλής 2, Αλεξιάδης 3(1), Μπέλλος 11, Λύτας 16(2), Κεραμίδης 7(1).
Ασβεστοχώρι 45
ΕΚ Σταυρούπολης 65
Δεκάλεπτα: 14-16, 24-31, 36-43, 45-65. Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης, Στούμπος.
Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κυπραίος 12(1), Φιρτινίδης, Αναστασιάδης, Σταυρίδης, Κουκουρέλης 16(4), Ρέμπελος 7, Χασεκίδης 2, Κανόπουλος 2, Τάνης 6(1).
Ε.Κ Σταυρούπολης (Ντολόπουλος): Δουλγερίδης 6, Λίλα , Αποστόλου 9(1), Χεμπεκίδης 7, Παπαδόπουλος 11(1), Γεωργίου, Χουμκοσλής 3, Στόλης 13, Ατματζίδης, Κανλής 16.
Δημόκριτος 85
Νίκη Νεοχωρούδας 77
Δεκάλεπτα: 16-18, 34-36, 48-51, 68-68 (κ.α.), 85-77 (παρ.). Διαιτητές: Θεοδώρου, Παπαδόπουλος Χ.
Δημόκριτος (Τσακίρης): Καζαντζίδης 8, Οξούζης 9, Συμεωνίδης 5(1), Καλπακίδης, Μαρκόπουλος 3, Ατματζίδης 9, Παναγιωτίδης 9(1), Ζαταγιάς 12, Παπαδόπουλος, Τασόπουλος 16(4), Αλεξανδρίδης 12.
Νίκη Νεοχωρούδας (Χρονόπουλος): Παπαδόπουλος Δ. 9(1), Ζητάκης 4(1), Πιλάτος, Τίκας 8, Παπακώστας 25(2), Νικολούδης 4, Δαμίγος 2, Ανδρεάδης 16(1), Παπαδόπουλος Δ., Δάκος 7.
Η βαθμολογία:
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ | 13 | 7 | 6 | 1 | 2-1 | 4-0 | 2-1 | H1 | 76 | 484 | 408 | 76 |
2 | ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ | 13 | 7 | 6 | 1 | 3-0 | 3-1 | 2-1 | H1 | 44 | 497 | 453 | 44 |
3 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | 12 | 7 | 5 | 2 | 4-0 | 1-2 | 2-1 | N2 | 73 | 485 | 412 | 73 |
4 | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔΩΡΟΥ | 12 | 7 | 5 | 2 | 2-1 | 3-1 | 2-1 | N1 | 26 | 431 | 405 | 26 |
5 | Δ.Α.Σ.Ω. | 12 | 7 | 5 | 2 | 2-1 | 3-1 | 3-0 | N4 | 72 | 509 | 437 | 72 |
6 | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ) | 12 | 7 | 5 | 2 | 3-1 | 2-1 | 2-1 | N2 | 1 | 494 | 493 | 1 |
7 | ΕΛΠΙΣ ΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 11 | 7 | 4 | 3 | 2-1 | 2-2 | 2-1 | N1 | 15 | 418 | 403 | 15 |
8 | ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΚΕΤΣ) | 11 | 7 | 4 | 3 | 3-1 | 1-2 | 3-0 | N3 | 12 | 427 | 415 | 12 |
9 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ | 10 | 7 | 3 | 4 | 2-1 | 1-3 | 1-2 | H1 | 401 | 425 | -24 | |
10 | ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ | 9 | 7 | 2 | 5 | 2-2 | 0-3 | 2-1 | N1 | 450 | 446 | 4 | |
11 | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 8 | 7 | 1 | 6 | 1-2 | 0-4 | 0-3 | H5 | -58 | 362 | 420 | -58 |
12 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 8 | 7 | 1 | 6 | 1-3 | 0-3 | 0-3 | H6 | -88 | 370 | 458 | -88 |
13 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | 8 | 7 | 1 | 6 | 1-3 | 0-3 | 0-3 | H4 | -70 | 407 | 477 | -70 |
14 | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | 8 | 7 | 1 | 6 | 1-3 | 0-3 | 0-3 | H4 | -83 | 386 | 469 | -83 |
Επόμενη αγωνιστική (22/11):
ΔΑΣΩ-Δημόκριτος
Δόξα Ελπίδας Ευόσμου-Αμπελόκηποι Μενεμένης
Ε.Κ. Σταυρούπολης-Αστέρας Σίνδου
Ασβεστοχώρι-Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Νίκη Νεοχωρούδας–Κεραυνός Αγ. Παύλου
Ελπίς Αμπελοκήπων-Εκπ. Φρυγανιώτη
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Β’ Όμιλος:
Μ. Μπότσαρης-Πανόραμα 66-47
Αριστοτέλειο Κολ.-ΑΕΕ Τούμπας 38-56
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Βεργίνα 79-63
ΑΟ Αρετσούς-Προποντίδα 57-46
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΑΕΝ Κρήνης 68-50
Αναγέννηση Φαλήρου-ΑΟΜ Πυλαίας 69-74
ΜΑΣ Αετός-Αχιλλέας Τριανδρίας 57-70
Αναγέννηση Φαλήρου 69
ΑΟΜ Πυλαίας 74
Δεκάλεπτα: 21-16, 37-39, 59-59, 69-74. Διαιτητές: Πετανίδου Γ., Τζιοπάνος Γ.
Αναγέννηση Φαλήρου (Κουτσογεωργάκης): Πράττος, Ρεμουντάκης 8, Γκουντινάς 2, Ρατόπουλος 7, Ζγέρας 2, Γογκάκης 14(2), Ζέγας 7(1), Ντερβίσι 16(1), Αναγνώστου 13, Κατιγκάς, Μαργόνης.
ΑΟ Μαλακοπή Πυλαίας (Κοιλανίτης): Θεοδωρίδης 19, Φορίδης 30(1), Πετρόβαλης 11(2), Δαμουλάκης 7(1), Πρωτογερόπουλος, Χατζηπουργάνης, Καραουλάνης, Μαυρίδης, Παπαζαρίας 7(1), Μοσχόπουλος.
ΜΑΣ Αετός 57
Αχιλλέας Τριανδρίας 70
Δεκάλεπτα: 18-24, 31-41, 43-55, 57-70. Διαιτητές: Λόρτος, Γαζέτας Α.
ΑΕΤΟΣ (Καραμανλής): Καβαργύρης 5(1), Μάλιαρης, Μπουΐντας 4, Αγρότης 1, Χαριζάνης 10, Κουτσόβολος 13(2), Τσάκος 7(1), Χοροζίδης 11, Αμπατζίδης 6.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Καραδίμος 3, Θολιώτης 27, Νικολαΐδης, Χατζόπουλος 6, Λέντης 11(1), Φωτιάδης 12, Χασάπης 6, Βαρίτης, Τζιοβάρας 5(1).
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 68
ΑΕΝ Κρήνης 50
Δεκάλεπτα: 17-6, 31-19, 49-37, 68-50. Διαιτητές: Κατσιάνης, Τσούλης.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Καρδομάτης-Καραμούδας): Ουγουρλόγλου 4, Ουρκέρογλου 7, Μπατσιούδης 5, Θεοδώρου 17(1), Μυτιληναίος Β. 8(1), Κεραμιδάς, Μυτιληναίος Α. 14(3), Σκόνδρας 4, Λάκος 3(1), Τζινιέρης, Κούτλης 6.
ΑΕΝ Κρήνης (Ζελενίτσας): Χονδρογιάννης 2, Κοσμάς, Βασιλειάδης 8, Μανιάτης 4, Καραχάλιος 6, Φραντζής 5(1), Πάππας 3, Κυριζόπουλος 8, Μυλωνάκης, Κούτος 8, Τρουμπούνης Κ. 4, Παπαδόπουλος Ν. 2.
Μ. Μπότσαρης 66
ΑΣ Πανόραμα 47
Δεκάλεπτα: 16-6, 40-19, 55-38, 66-47. Διαιτητές: Φουντζήλας, Μπάιος.
Μάρκος Μπότσαρης (Πολίτης): Παπαζιάν, Κακαλιάς 2, Πρωτούλης 5(1), Αναγνωστάκης 12(2), Χειλάκος 14(2), Παπαϊωάννου 11, Γιάντσης 6, Φράστανλης 8, Παπαδάκης 9.
Πανόραμα (Βλόστος): Περατινός Ν. 2, Περατινός Γ. 3(1), Μεϊντάνης 3, Κουτσομήτρος 2, Λαζάρου 13, Παπανδρέου 8(2), Μπαγκντασαριάν 11, Κιρίδης 3, Κρίτσας 2.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας 79
Βεργίνα 63
Δεκάλεπτα: 21-11, 36-30, 56-40, 79-63. Διαιτητές: Τσοκόλης, Γκέκας.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Τραχανάς): Σβολάκης 5(1), Κεμαλίδης, Μανιάτης, Καραμανλής 17(3), Αγλαμίσης Τ. 19(4), Αγλαμίσης Θ. 22(3), Μπάφας 8, Καρούλης 2, Μαρωνίδης, Χατζόπουλος 3, Γκουγκούσης 3(1), Αναγνωστίδης.
Βεργίνα (Παπαβασιλείου): Κερεμλόγλου 7(2), Φρουζάκης 7, Καλιδόπουλος 1, Σελεμίδης 6(2), Αβούρης, Σπανός 8(1), Γουγουλάκης 8, Κελεσίδης 8(2), Κονιάκης 3(1), Συκάς 11, Παπαγεωργίου 4.
ΑΟ Αρετσούς 57
Προποντίδα 46
Δεκάλεπτα: 12-11, 37-21, 46-33, 57-46. Διαιτητές: Τζιοπάνος Ν., Κουτσουμάρης.
ΑΟ Αρετσούς (Χατζημιχαηλίδης Δ.-Χατζημιχαηλίδης Ν.): Παπαδόπουλος 2, Μουστάκης 8(2), Οικονόμου 2, Αρνίδης, Τσακίρογλου 12(2), Μπάκας 2, Βαρδουνιώτης Δημ. 4, Βαρδουνιώτης Δημοσθ. 6, Τσάφαρης 10, Καζαντζίδης 4, Χατζηιωαννίδης, Μποζατζής 7(1).
Προποντίδα (Κοσμάς): Τρομπούκης, Αστρίδης, Ρικούδης 9, Αλεξιάδης 1, Ευλαμπίδης 8, Παπαδόπουλος , Ιορδανίδης, Διαμαντής 11, Τζιμοράγκας 10(1), Ζωγράφος 7(1).
Αριστοτέλειο Κολ. 38
ΑΕΕ Τούμπας 56
Δεκάλεπτα: 7-8, 16-30, 27-40, 38-56. Διαιτητές: Μαραθιώτης, Κουφούδης.
Αριστοτέλειο Κολ. (Μελετιάδης): Αργυρόπουλος 3(1), Κλεισιάρης 3(1), Πισανίδης 3(1), Βουτσάς Α. 5, Βουτσάς Π. 3, Πούνιος 11(1), Αποστολίδης 2, Βλαχάκης 5, Τοπαλίδης 3(1).
ΑΕΕΤ (Ατακτίδης): Κατσούλης, Χοϊδάς 13(2), Κάππος 2, Πλατής 4, Τάσσος 3, Νυφαντής 4, Φλώρος 3, Γουβιάς 12, Καλαμάρας 11, Σταμολάμπρος 4, Τσιτσικώστας.
Η βαθμολογία:
powered by www.BasketBallStats.gr | Βαθμοί | Α | Ν | Η | Εντός | Εκτός | T3 | ΣΕΡΙ | Ισοβ | Επίθ | Άμυν | Διαφ | |
1 | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | 14 | 7 | 7 | 0 | 3-0 | 4-0 | 3-0 | N7 | 539 | 457 | 82 | |
2 | ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ | 13 | 7 | 6 | 1 | 4-0 | 2-1 | 3-0 | N5 | 448 | 393 | 55 | |
3 | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | 12 | 7 | 5 | 2 | 3-1 | 2-1 | 3-0 | N3 | 76 | 483 | 407 | 76 |
4 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | 12 | 7 | 5 | 2 | 2-1 | 3-1 | 2-1 | H1 | 14 | 459 | 445 | 14 |
5 | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 12 | 7 | 5 | 2 | 3-1 | 2-1 | 2-1 | H1 | 59 | 460 | 401 | 59 |
6 | ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ | 11 | 7 | 4 | 3 | 3-1 | 1-2 | 1-2 | N1 | 13 | 452 | 439 | 13 |
7 | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ | 11 | 7 | 4 | 3 | 1-3 | 3-0 | 2-1 | N2 | 36 | 471 | 435 | 36 |
8 | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ | 10 | 7 | 3 | 4 | 1-2 | 2-2 | 1-2 | N1 | 422 | 471 | -49 | |
9 | ΑΕΕΤ | 9 | 7 | 2 | 5 | 1-2 | 1-3 | 1-2 | N1 | -44 | 366 | 410 | -44 |
10 | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 9 | 7 | 2 | 5 | 2-1 | 0-4 | 1-2 | H1 | -35 | 402 | 437 | -35 |
11 | ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ | 9 | 7 | 2 | 5 | 2-2 | 0-3 | 0-3 | H3 | -37 | 435 | 472 | -37 |
12 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | 9 | 7 | 2 | 5 | 2-2 | 0-3 | 1-2 | H2 | -49 | 391 | 440 | -49 |
13 | ΝΕΑ ΚΡΗΝΗ | 9 | 7 | 2 | 5 | 0-3 | 2-2 | 1-2 | H2 | -47 | 400 | 447 | -47 |
14 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΑΛΗΡΟΥ | 7 | 7 | 0 | 7 | 0-3 | 0-4 | 0-3 | H7 | 405 | 479 | -74 |
Επόμενη αγωνιστική (22/11):
ΑΕΕ Τούμπας-Μ. Μπότσαρης
Βεργίνα-Αριστοτέλειο Κολ.
Προποντίδα-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
ΑΟ Αρετσούς-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου
Πανόραμα-Αναγέννηση Φαλήρου
ΑΟΜ Πυλαίας-ΜΑΣ Αετός
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΕΝ Κρήνης