Τα αποτελέσματα
Γαλαξίας Αδένδρου-ΔΑΣΩ 16-11(10), 41-31(20), 68-62(τελικό)
Δόξα Δρυμού-Αμπελόκηποι Μενεμένη 21-15(10), 37-21(20), 66-40(36), 73-44(τελικό)
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-ΗΟΟΡ 28-50(33), 46-63(τελικό)
Εθνικός Λαγυνών-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 20-17(10), 40-32(20), 53-53(30), 77-75(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 14-13(10), 27-30(20), 47-42(30), 68-64(τελικό)
Θερμαϊκός-Αριστοτέλης Σταυρού 9-18(10), 30-27(20), 44-46(30), 51-63(τελικό)
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αστέρας Κουκλουτζά 11-21(10), 25-32(20), 35-46(30), 48-57(τελικό)
Η βαθμολογία
1) Δόξα Δρυμού 2 73-44 29
2) ΗΟΟΡ 2 63-46 17
3) Αριστοτέλης Σταυρού 2 63-51 12
4) Αστέρας Κουκλουτζά 2 57-48 9
5) Γαλαξίας Αδένδρου 2 68-62 6
6) ΠΚ Νεάπολης 2 68-64 4
7) Εθνικός Λαγυνών 2 77-75 2
8) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 1 75-77 -2
9) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1 64-68 -4
10) ΔΑΣΩ 1 62-68 -6
11) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 1 48-57 -9
12) Θερμαϊκός 1 51-63 -12
13) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 1 46-63 -17
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 1 44-73 -29
Η επόμενη αγωνιστική (2η, 4/10)
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Γαλαξίας Αδένδρου
ΗΟΟΡ-Δόξα Δρυμού
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Εθνικός Λαγυνών
Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΚ Νεάπολης
Αστέρας Κουκλουτζά-Θερμαϊκός
ΔΑΣΩ-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 48
Αστέρας Κουκλουτζά 57
Δεκάλεπτα: 11-10, 32-24, 46-37, 48-57
Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Παπαδόπουλος
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 4, Γκοβεδάρος, Τσιπίδης 8, Μακρίδης 8, Παπουνίδης 4(1), Χατζηνικολάου 13(1), Καραγιαννίδης, Λογοθέτης, Καλούτσικος 8, Κυζάκης, Κυριαζόπουλος 3(1).
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 13(1), Μπίκης 2, Μηναϊδης 2, Ριζόπουλος 8(2), Σταμπολίδης, Κοκκαλιώτης 10(2), Δεμερτζής 13(1), Ζαταγιάς 2, Χαρίτου 1, Εξίσογλου 2, Κανλής 4.
*Η νίκη των φιλοξενουμένων είναι αφιερωμένη στην κερκίδα σύμφωνα με τους παίκτες του Αστέρα Κουκλουτζά.
ΠΚ Νεάπολης 68
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 64
Δεκάλεπτα: 14-13, 27-30, 47-42, 68-64
Διαιτητές: Δικταπανίδης-Δώνης
ΠΚ Νεάπολης (Αποστολου- Παγκουτσος): Γιαννούλης 5, Παπασωτηρίου 8(2), Κολοκυθάς 4, Κυριακίδης, Μέκο, Μαυροκεφαλίδης 4(1), Μαρλάς 11, Τσιακίρης 15,
Ιατρού, Τσιροπούλης 11, Τιγκιρίδης, Λεμοντζής 10(2).
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας-Μήτκος): Αμπατζόγλου, Στεψιανός 8(2), Καραγιαννίδης, Μαραντάς 6, Μουτσίκας 2, Δέτσικας 10, Πασχούδης 2, Κρίτσικας 8(2), Ντίμο 6, Ροϊδης 5, Εδίρνελης 11(1), Ευαγγελίδης 6.
Δόξα Δρυμού 73
Αμπελόκηποι Μενεμένη 44
Δεκάλεπτα: 21-15, 37-21, 52-34, 73-44
Διαιτητές: Δημακόπουλος-Κασόλης
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 3(1), Ζητάκης, Πράντζος 31(6), Γιάμπαστος 2, Μαραγκινός 5, Παπαοικονόμου, Γιαννακούλας 8, Δαμίγος 3, Χατζηιωάννης 14(2), Στουγιάννης 3, Παγωνούδης, Γλαβάς.
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Μαστοράκης 16(1), Παπανίκος 3, Παναγιώτου 2, Επιτρόπου 8(1), Στεψούλης, Καραπαναγιώτης 2, Παλιογιάννης 13(1), Πασενίδης.
Θερμαϊκός 51
Αριστοτέλης Σταυρού 63
Δεκάλεπτα: 9-18, 30-27, 44-46, 51-63
Διαιτητές: Λουλουδιάδης-Μπάιος
Θερμαϊκός (Γουλτίδης): Γιάνκο 13(1), Δαγκλής 2, Αλεξιάδης 6, Γκίτνου 10(3), Πολύχρους 4, Καλαϊτζής 2, Φωτιάδης 3, Αλβανίδης 5, Τσιαπανίτης 2, Γερολυμάτος 2, Μυλωνάς 2.
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Ταντσος 11(3), Σίμου 9(1), Θεοδώρου 10(1), Κουτσιανούδης 6(1), Βούζος 4, Τσούλης 4, Αλεξινάκης 9, Καραγιώρας 8(1), Φιντιρικάκης 2.
Εθνικός Λαγυνών 77
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 75
Δεκάλεπτα: 20-17, 40-32, 53-53, 77-75
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Μαγή
Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 14(4), Βίγλας 15, Γεράκης 1, Μυσιρλόγλου Π., Τσιάτσιος 19(1), Καϊβετζής 10, Μυσιρλόγλου Γ. 9(1), Χρηστίδης 9(1).
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Κασικτσόγλου): Σεφερίδης 9(1), Εφόπουλος 6(2), Αθανασίου 25(5), Μποσταντζίδης 18(3), Παρασκευόπουλος, Ξανθόπουλος, Αστερίου 3, Παρίσης 2, Μεντελίδης., Καραγιαννίδης 12.
Γαλαξίας Αδένδρου 68
ΔΑΣΩ 62
Δεκάλεπτα: 16-11, 45-31, 52-43, 68-62
Διαιτητές: Τζεκάκης Γ.-Ξενιτόπουλος
Γαλαξίας Αδένδρου (Κουμαριάς-Παπαδημητρίου): Ρούζιος 18(2), Κυανίδης, Τσέτουρας 5, Βλάχος 15, Καλαμπάκας 15, Φίκατας 2, Μπένας, Πλατανίτης 13, Χατζηαναγνώστης, Ποντίκας.
ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμαντής 4, Θωμαϊδης 3, Ατματζίδης 7, Τόττης 14(3), Φορίδης, Παπλωματάς 17, Καρράς 3, Σκανδάλης 10(3), Γρηγοριάδης 4.