Τα αποτελέσματα του 1ου Ομίλου :
ΗΟΟΡ-Εθνικός Λαγυνών 62-58
Μακαμπή-Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού
Κεραυνός Αγίου Παύλου-Αστέρας Σίνδου 86-66
Δόξα Δρυμού-Ασβεστοχώρι 55-60
Ακαδημίες Πρωταθλητών-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 71-48
Η βαθμολογία
1) Κεραυνός Αγίου Παύλου 16 623-480 143
2) Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 14 625-531 94
3) ΗΟΟΡ 14 481-434 47
4) Εθνικός Λαγυνών 13 541-492 49
5) Μακαμπή 12 510-478 32
6) Ακαδημίες Πρωταθλητών 11 485-474 11
7) Ασβεστοχώρι 11 419-451 -32
8) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 9 400-477 -77
9) Αστέρας Σίνδου 9 481-578 -97
10) Δόξα Δρυμού 8 434-604 -170
* Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου και Ασβεστοχώρι έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 6/12)
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού-ΗΟΟΡ
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Δόξα Δρυμού
Ασβεστοχώρι-Κεραυνός Αγίου Παύλου
Αστέρας Σίνδου-Μακαμπή
Εθνικός Λαγυνών-Ακαδημίες Πρωταθλητών
Μακαμπή 72
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού 82
Δεκάλεπτα: 25-26, 42-49, 52-63, 72-82
Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ.-Κωνής-Σκρίνος
Μακαμπή (Γεωργάκας): Σισμάνης 9, Θεολόγης 1, Σαχπατζίδης 9(2), Μητσιώνης, Λιούπης, Μακρυγιαννης 16(4), Σαββίδης 3(1), Αρούχ 7, Βαρδαβάς 5(1), Χατζηλαμπρινός 15, Μπάρτζης 3(1), Εσιρπέογλου 2.
Ολυμπος Ελευθερίου Κορδελιού (Παπαβασιλείου-Τζελέπης): Δανάκης 15(2), Ταουκίδης 4, Ανδρεάδης, Γκιφόπουλος, Μακαλέκας 4, Διαμαντής 4, Μυλωνίδης 13(2), Μπατάκας 8(2), Μέκο, Μπεχλιβάνης 13(3), Μαυρίδης 21(1).
Δόξα Δρυμού 55
Ασβεστοχώρι 60
Δεκάλεπτα: 13-12, 25-27, 42-39, 55-60
Διαιτητές: Σιταρίδης-Αναστασιάδης Γ.-Δώνης
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Καζαμίας 22(3), Ιωσηφίδης 2, Χατζηιωάννης Β., Ζητάκης 15(3), Μαραγγινός 2, Καραντάκης, Γλαβάς, Χατζηκυριακίδης 6(1), Χατζηιωάννης Γ., Παρπόρης 9.
Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος 4, Βαλεργάκης, Καμπίτσης 14, Τάνης 3(1), Λαδένης 13(1), Μιλκούδης 4, Καρυοφύλλης, Τουραπίδης 3(1), Πισσανίδης 7, Χασεκίδης, Παπανικολάου 1, Κουτσόβουλος 11(3).
Κεραυνός Αγίου Παύλου 86
Αστέρας Σίνδου 66
Δεκάλεπτα: 22-23, 39-39, 63-51, 86-66
Διαιτητές: Σελεβός-Τσαρδούλιας Τ.-Κανελλίδης
Κεραυνός Αγίου Παύλου (Αλμπάνης): Καραποστόλου 31(3), Παπαδόπουλος Π. 6, Ακεψιμαϊδης 5(1), Παπαδόπουλος Α. 6, Χατσατούρωβ 6, Μαυροματίδης 9, Τάκης 6, Μουλάς 3(1), Τουρσουζιάν 4, Μασλαρινός 10(2).
Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Ταυλαρίδης 13(3), Σταυρακίδης 8(2), Χαριζάνης 6(2), Φιλέλης 3(1), Αντωνιάδης Γ. 18(4), Μπέλλης 9, Αθανασιάδης 7, Δημητριάδης 2.
Τα αποτελέσματα του 2ου Ομίλου
Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Ποσειδών Μηχανιώνας 91-54
Νέα Ραιδεστός-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 85-64
Βασιλικά-Αριστοτέλης Επανομής
Αχιλλέας Τριανδρίας-Μέγας Αλέξανδρος 74-41
ΑΕΕ Τούμπας-GBA 88-77
Αχιλλέας Τριανδρίας 74
Μέγας Αλέξανδρος 41
Δεκάλεπτα: 28-12, 44-18, 57-34, 74-41
Διαιτητές: Βασιλόπουλος Δ.-Κλεπουσνιώτου-Παπαδόπουλος Γ.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Καρκανιάς 3, Μάτκα 20(1), Σουλούγκας 8(2), Δελόγλου 8, Καμπανάς 15(1), Κρίτσας 3(1), Χατζόπουλος 6(2), Ρίζος 9(1), Ιωαννίδης 2.
Μέγας Αλέξανδρος (Κασαπίδης): Ζυγόρης 1, Γκολέμας 2, Καραβασίλης 2, Γιαχανατζής Β. 13(1), Κωνσταντινίδης 2, Μελίδης 4, Βουνάκης 7(2), Τελίδης 2, Πούλιος 6, Γιαχανατζής 2.
ΑΕΕ Τούμπας 88
GBA 77
Δεκάλεπτα: 26-25, 53-48, 74-54, 88-77
Διαιτητές: Δέλλας-Παπαδόπουλος Κ.-Μιχέλης
ΑΕΕ Τούμπας (Ζελενίτσας-Βουλκίδης): Χατζημιχαηλίδης 14(3), Κυφωνίδης 17(2), Παπαδόπουλος 5(1), Μικρός, Ζιάκας 12, Κατσαρής 7(1), Χατζηπαραδείσης 14(4), Παππάς 8, Γκράβας 9, Μαργαριτίδης.
GBA (Δεμερτζής): Μπακάλης, Βενιζέλος 2, Κουτσοδήμος 20, Γρίβας 4, Σωτηρίου 3(1), Σπυρόπουλος 34(7), Μέγαλος, Βελέντζας 1, Κουντουράκης 4, Βασιλειάδης 7(1).
Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 91
Ποσειδών Μηχανιώνας 54
Δεκάλεπτα: 18-24, 40-28, 64-37, 91-54
Διαιτητές: Πράττος-Κολοκυθάς-Χατζηνικολάου
Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς (Παπαευσταθίου-Κασιόλας-Λαζαρίδης): Δήμας 7, Αρνίδης 3, Κυριώτης 30, Ακριτίδης 10, Κουσίδης 10, Ματάκος 12, Παπαδόπουλος 10, Κυριακίδης 8, Γκόνος, Βελέγκας 1.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Τραχανάς): Μανιάτης 8, Τήλιας 4, Καργόπουλος 8, Δεμίρογλου 12, Καρούλης 6, Σταφυλάς 5, Μαρωνίδης 6, Κουρτίδης 5.
Βασιλικά 57
Αριστοτέλης Επανομής 49
Δεκάλεπτα: 13-14, 27-31, 45-42, 57-49
Διαιτητές: Γαζέτας-Ηλιόπουλος-Φίλλιος
Βασιλικά (Σίνος): Τσουπλής 10(2), Καραγιαννόπουλος, Ντισλής 20(4), Σύρος 2, Κούσας 2, Θάνος, Οικονόμου 19, Πασιούδης 4, Αργυρίου.
Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Νικητιανός 2, Παπαχρήστος, Δέλλας 4, Παπαζούδης 11(2), Μαγκλάρης 12, Λίλα, Γεωργούλας 2, Τσαρσιταλίδης 6, Μπουντουβίνας 9(3), Καλούδης 3.
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 6/12)
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς
GBA-Αχιλλέας Τριανδρίας
Μέγας Αλέξανδρος-Βασιλικά
Αριστοτέλης Επανομής-Νέα Ραιδεστός
Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΕΕ Τούμπας