Τα αποτελέσματα
Πρωτέας Κορδελιού-Θερμαϊκός Θέρμης 15-18(10), 19-22(20), 28-30(30), 43-44(τελικό)
Αριστοτέλης Σταυρού-Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 10-12(10), 20-22(20), 32-27(30), 44-43(τελικό)
ΓΣ Μενεμένης-Αχιλλέας Τριανδρίας 12-4(10), 27-13(20), 46-17(30), 53-25(τελικό)
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου-Αμπελόκηποι Μενεμένη 4-5(10), 13-16(20), 26-22(30), 38-33(τελικό)
ΠΚ Νεάπολης-ΧΑΝΘ 13-5(10), 26-26(20), 41-33(30), 49-41(τελικό)
Ιταλική Ακαδημία-ΕΟ Σταυρούπολης (αναβλήθηκε)
Η βαθμολογία
1) ΓΣ Μενεμένης 2 53-25 28
2) ΠΚ Νεάπολης 2 49-41 8
3) Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 2 38-33 5
4) Θερμαϊκός Θέρμης 2 44-43 1
5) Αριστοτέλης Σταυρού 2 44-43 1
6) Πρωτέας Κορδελιού 1 43-44 -1
7) Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 1 43-44 -1
8) Αμπελόκηποι Μενεμένη 1 33-38 -5
9) ΧΑΝΘ 1 41-49 -8
10) Αχιλλέας Τριανδρίας 1 25-53 -28
11) ΕΟ Σταυρούπολης 0 0-0 0
12) Ιταλική Ακαδημία 0 0-0 0
*Ιταλική Ακαδημία και ΕΟ Σταυρούπολης έχουν έναν αγώνα λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (2η, 21/10)
ΕΟ Σταυρούπολης-ΠΚ Νεάπολης
ΧΑΝΘ-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου
Αμπελόκηποι Μενεμένη-ΓΣ Μενεμένης
Αχιλλέας Τριανδρίας-Αριστοτέλης Σταυρού
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Πρωτέας Κορδελιού
Θερμαϊκός Θέρμης-Ιταλική Ακαδημία
Αριστοτέλης Σταυρού 44
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 43
Δεκάλεπτα: 10-12, 20-22, 32-27, 44-43
Διαιτητές: Τζιοβανάκης-Χατζής
Αριστοτέλης Σταυρού (Τάντσος): Κωνσταντινάκη Ε. 9(3), Μπεντοσβίλι Χ., Κωνσταντινάκη Κ., Πασαλή 4, Μπεντοσβίλι Ι. 10, Τσουραλάκη 14(4), Μπουρλή, Ντούλια 6.
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου(Ντάλης): Προβατάρη 7(2), Γεράκου 15(2), Πατσίδου, Ακριτίδου 4, Αχμέτη 10(1), Μακαρίδου 7, Ανδριοπούλου, Νεραντζίδου, Γκόλτση.
Πρωτέας Κορδελιού 43
Θερμαϊκός Θέρμης 44
Δεκάλεπτα: 15-18, 19-22, 28-30, 43-44
Διαιτητές: Μιμηκόπουλος-Παρμακίδης
Πρωτέας Κορδελιού (Μπαλαφούτης): Μίχου Ε. 7, Μίχου Α. 13, Σιδερίδου 2, Τζιωρτζιώτη 2, Τσιούκρα, Τραϊανού, Γρηγοριάδου 9, Γούτη 10(1), Ρεσίτη.
Θερμαϊκός Θέρμης (Κωτούλης): Βελούδη 2, Γκαβέζου 2, Σιδηροπούλου 2, Λάππα, Σταματέλου 4, Γούναρη 14, Λιάρτσα 11, Κωνσταντινίδου 5(1), Γαντά, Παπαϊωάννου, Ζωγράφου, Μαρασλίδη 4.
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 38
Αμπελόκηποι Μενεμένη 33
Δεκάλεπτα: 4-5, 13-16, 26-22, 38-33
Διαιτητές: Μοσχάς-Κούρογλου
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου (Κουλακιώτης): Σιδερά 2, Χριστάκογλου, Κιλινκαρίδου, Καραγιαννάκη 1, Αθιανά 5, Σαλαμάνη, Γραβάνη, Παπαδάκη 6, Δέλλιου 13(4), Τσαλοπούλου 7(1), Τσαγκαρίδου 4, Κουλαρτζά.
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Χωρούδα-Βλαχάκη, Ουζούνη 2, Τσελεκίδου 4, Τζαβέλα 2, Γιοσμά 4, Σιχλίδου, Παπαγεωργοπούλου Ε. 5, Παπαγεωργοπούλου Α. 9, Πασχαλάκη, Τόσκα, Παυλίδου 7.
ΓΣ Μενεμένης 53
Αχιλλέας Τριανδρίας 25
Δεκάλεπτα: 12-4, 27-13, 46-17, 53-25
Διαιτητές: Μαγή-Κλιγκόπουλος
ΓΣ Μενεμένης (Σάββας-Σάββα): Αλεξίου 4, Παπαρέντη 4, Παυλίδου 9(1), Αναστασιάδου, Χολέβα, Βασιλειάδου 12, Κοκκάλη 8, Σιδηροπούλου 6(2), Γκλεζάκη 6, Τσελεμπή 4, Κουλιού, Ιωαννίδου.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Αμυγδαλάς): Τσαγκάρη 6, Σαββίδου, Χατζηνικολάου 2, Βασιλοπούλου, Θεοδοσιάδου 6, Μαλιακά, Τζαντζαρά 2, Φυλακτού, Τσιλιφώνη, Νικολαϊδου 7(1), Ισμαήλ, Παπάζογλου 2.
ΠΚ Νεάπολης 49
ΧΑΝΘ 41
Δεκάλεπτα: 13-5, 26-26, 41-33, 49-41
Διαιτητές: Ξενιτόπουλος-Μαραγκάκης
ΠΚ Νεάπολης (Παγκούτσος-Κρητικοπούλου): Καρακώτια 11(1), Παράσχου 5, Μήτα 2, Αθανασιάδου 2, Υδραίου, Μπαρμπαλιού 21(3), Ποτούπνι, Ζαμπουρίδου 3, Ιακωβίδου 1, Πουλάκη, Στυλιανού, Κλεπουσνιώτου 4.
ΧΑΝΘ (Σερέτης-Κουλακιώτη): Κοντραφούρη 6(2), Μητράγκα 6, Φόρογλου 8(1), Στάικου, Μανωλοπούλου 7, Καραγεωργίου, Δημητριάδου 6, Σιμορέλη, Δασκαλοπούλου 5(1), Γκοτζαμάνη, Αστεριάδου, Μαυροπούλου 3.