1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΕΚΑ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. Β.Α.Ο.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
2 η Αγωνιστική
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ΑΡΗΣ ΑΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΡΕΠΟ 1
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΧΑΝΘ
3 η Αγωνιστική
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ Β.Α.Ο.
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΧΑΝΘ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΕΚΑ
4 η Αγωνιστική
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΔΕΚΑ
5 η Αγωνιστική
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΧΑΝΘ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΡΕΠΟ 1
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ Β.Α.Ο.
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
6 η Αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ΑΡΗΣ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΠΑΟΚ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΔΕΚΑ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Β.Α.Ο.
7 η Αγωνιστική
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ΧΑΝΘ
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
8 η Αγωνιστική
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΑΡΗΣ ΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΔΕΚΑ
Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ Β.Α.Ο.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
9 η Αγωνιστική
Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ΡΕΠΟ 1
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΝΘ
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. Α.Ο.Ε.Α.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
2 η Αγωνιστική
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ΜΕΝΤ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
3 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ Α.Ο.Ε.Α.
4 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΜΕΝΤ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΡΕΠΟ 1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ Α.Ο.Ε.Α.
5 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
6 η Αγωνιστική
ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΜΕΝΤ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. Α.Ο.Ε.Α.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
7 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΡΕΠΟ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
8 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΝΤ
ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. Α.Ο.Ε.Α.
ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
9 η Αγωνιστική
Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ.
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ΡΕΠΟ 1
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
2 η Αγωνιστική
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΡΕΠΟ 1
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
3 η Αγωνιστική
ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
4 η Αγωνιστική
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
5 η Αγωνιστική
ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
6 η Αγωνιστική
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΡΕΠΟ 1
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
7 η Αγωνιστική
ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
8 η Αγωνιστική
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ.
ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
9 η Αγωνιστική
ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΓΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ICBS 2009
ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
2 η Αγωνιστική
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 Ε.Ο.Σ.
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΡΕΠΟ 1
3 η Αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ICBS 2009
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
4 η Αγωνιστική
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. Ε.Ο.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ
I.C.B.S. ICBS 2009 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
5 η Αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ICBS 2009
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
6 η Αγωνιστική
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ICBS 2009
7 η Αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΡΕΠΟ 1
I.C.B.S. ICBS 2009 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
8 η Αγωνιστική
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Ε.Ο.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ
ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ICBS 2009
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
9 η Αγωνιστική
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ Ε.Ο.Σ.
ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
I.C.B.S. ICBS 2009 ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΡΕΠΟ 1
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
5ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
2 η Αγωνιστική
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
3 η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
4 η Αγωνιστική
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΡΕΠΟ 1
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
5 η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
6 η Αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΡΕΠΟ 1
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
7 η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
8 η Αγωνιστική
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
9 η Αγωνιστική
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΡΕΠΟ 1
ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
6ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
2 η Αγωνιστική
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
3 η Αγωνιστική
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
4 η Αγωνιστική
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
5 η Αγωνιστική
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
6 η Αγωνιστική
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΡΕΠΟ 1
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
7 η Αγωνιστική
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
8 η Αγωνιστική
ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
9 η Αγωνιστική
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΡΕΠΟ 1
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα
7ος ΟΜΙΛΟΣ
1 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
2 η Αγωνιστική
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΡΕΠΟ 1
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
3 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
4 η Αγωνιστική
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΡΕΠΟ 1
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
5 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
6 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΡΕΠΟ 1
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΒΕΡΓΙΝΑ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
7 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
8 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΡΕΠΟ 1 ΒΕΡΓΙΝΑ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
9 η Αγωνιστική
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΕΠΟ 1
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
*Στο δεύτερο γύρο οι ομάδες θα αγωνιστούν αντίστροφα