Τα αποτελέσματα
Γαλαξίας Αδένδρου-Αριστοτέλης Σταυρού 18-12(10), 32-31(20), 55-45(30), 70-59(τελικό)
Δόξα Δρυμού-Αστέρας Κουκλουτζά 28-12(10), 49-26(20), 56-40(30), 66-57(τελικό)
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 9-15(10), 28-35(20), 40-56(30), 52-72(τελικό)
Εθνικός Λαγυνών-Θερμαϊκός 24-10(10), 34-26(20), 47-38(30), 62-54(τελικό)
ΔΑΣΩ-ΠΚ Νεάπολης (Δευτέρα 21:45)
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 13-13(10), 29-26(20), 33-33(27)προσωρινή διακοπή λόγω επεισοδίων), 33-41(30), 48-63(τελικό)
ΗΟΟΡ-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 16-21(10), 26-33(20), 42-47(30), 62-63(τελικό)
Η βαθμολογία
1) Εθνικός Λαγυνών 38 1425-1123 302
2) ΗΟΟΡ 34 1282-1060 222
3) Δόξα Δρυμού 33 1203-1123 80
4) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 31 1150-1053 97
5) Αστέρας Κουκλουτζά 31 1219-1118 101
6) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 30 1232-1160 72
7) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 29 1172-1162 10
8) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 27 1118-1130 -12
9) Αριστοτέλης Σταυρού 27 1169-1218 -49
10) ΠΚ Νεάπολης 25 1049-1137 -88
11) Γαλαξίας Αδένδρου 25 1164-1256 -92
12) Θερμαϊκός 24 1092-1205 -113
13) ΔΑΣΩ 22 1051-1248 -197
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 20 925-1258 -333
*ΔΑΣΩ και ΠΚ Νεάπολης έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (20η, 6/3)
Αστέρας Κουκλουτζά-Γαλαξίας Αδένδρου
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Δόξα Δρυμού
Θερμαϊκός-Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού
ΠΚ Νεάπολης-Εθνικός Λαγυνών
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΔΑΣΩ
Αριστοτέλης Σταυρού-Αμπελόκηποι Μενεμένη
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-ΗΟΟΡ
ΗΟΟΡ 62
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 63
Δεκάλεπτα: 16-21, 26-33, 42-47, 62-63
Διαιτητές: Φούντζηλας-Δημακόπουλος
HOOP (Ούλιος- Μασλαρινός): Παπανίκος, Ιωαννίδης 6, Πολυχρονιάδης 2, Πετράς, Μπλαβάκης 5, Παντελίδης 15(3), Καραδήμος, Δανούσης 4, Καζής, Μουρατίδης 17(2), Κιρκινεζιάδης 3, Σιδηρόπουλος 10(2).
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Μύθου): Εφόπουλος 14(3), Αθανασίου 2, Ξανθόπουλος 2, Αστερίου 11(1), Παρίσης 8(2), Ζαφειρόπουλος, Καραγιαννίδης 12, Δώνης 11.
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 52
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 72
Δεκάλεπτα: 9-15, 28-35, 40-56, 52-72
Διαιτητές: Σιταρίδης-Στούμπος
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Χαλκιάς-Βατός): Τιγκλιανίδης Π. 2, Γαλιατσάτος 7, Βεβές, Λαγούρος, Σιούλας 2, Τολιόπουλος 27(3), Ρατόπουλος, Μπαλαφούτης, Παμπούρης 1, Τσέλος 11, Μπλιαντίδης, Τιγκλιανίδης Χ. 2.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Τσιπίδης 11(3), Μακρίδης 4, Βαλσαμίδης 8, Παπουνίδης 11, Χατζηνικολάου 6(2), Καραγιαννίδης 3(1), Δημάκος 2, Δρέτας 1, Καλούτσικος 21, Φουτσιτζής 5.
Δόξα Δρυμού 66
Αστέρας Κουκλουτζά 57
Δεκάλεπτα:28-12, 49-26, 56-40, 66-57
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Αγραφιώτης Β.
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Ζητάκης 9(3), Πράντζος 7, Μαραγκινός 16(2), Παπαοικονόμου, Καζαμίας 26(5), Παγωνούδης, Γλαβάς 8.
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης): Τουλούμης 7(1), Μπίκης 6(2), Μηναϊδης 2, Ριζόπουλος 6(2), Σταμπολίδης 11(1), Κολιντζίκης, Κοκκαλιώτης 5(1), Δεμερτζής 3(1), Ζαταγιάς 6, Ανταβαλής 2, Κανλής 9.
Γαλαξίας Αδένδρου 70
Αριστοτέλης Σταυρού 59
Δεκάλεπτα: 18-12, 32-31, 55-45, 70-59
Διαιτητές: Τζεκάκης Γ.-Τζαγκατζής
Γαλαξίας Αδένδρου (Κουμαριάς-Παπαδημητρίου): Ρούζιος 11, Κυανίδης, Τσέτουρας, Χαρινάς, Βλάχος 12(3), Γκιουλέκας 2, Καλαμπάκας, Φίκατας, Μπένας, Πλατανίτης 31(3), Χατζηαναγνώστης 14(1), Στράτος.
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Ταντσος 13(4), Σίμου 7(1), Θεοδώρου 13(2), Κουτσιανούδης, Μπελτές 1, Βούζος 6(1), Αλεξινάκης Ε. 16, Αλεξινάκης Γ., Καραγιώρας 3.
Αμπελόκηποι Μενεμένη 48
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 63
Δεκάλεπτα: 13-13, 29-26, 33-41, 48-63.
Διαιτητές : Θρασυβουλίδης-Τσαρδούλιας Χ.
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Μουζίδης 6(1), Παπανίκος 5, Σαχινίδης 15, Κεφαλίδης 14(4), Κατσαμπούκας, Επιτρόπου, Καραπαναγιώτης, Παλιογιάννης 6, Ρούμπης 2.
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου (Χατζηβρέττας-Nτίκας): Σίσκος, Δέτσικας 13(2), Κεχαγιάς 3, Καραγιαννίδης , Γιόρτσιος, Μουτσίκας 4, Μαραντάς 20(3), Κοντέλης, Κρίτσικας, Ντίμο, Εδίρνελης 10(2), Παπαστεφάνου 13.
Εθνικός Λαγυνών 62
Θερμαϊκός 54
Δεκάλεπτα: 24-10, 34-26, 47-38, 62-54
Διαιτητές: Δικταπανίδης-Καμηλάρης
Εθνικός Λαγυνών (Καραγιαννίδης): Γιώρτσιος 4(1), Τσομπανάκης 2, Γεράκης 4, Μυσιρλόγλου Π. 2, Τσιάτσιος 18(1), Καϊβετζής 12, Γουνιώτης 17, Χρηστίδης, Καλφαλίδης 3.
Θερμαϊκός (Τσελεμπής): Δαγκλής 6, Αλεξιάδης 15(2), Γκίτνου 13(1), Πολύχρους 4, Οικονομάκος 3(1), Καλαϊτζής 6, Αλβανίδης 5, Γερολυμάτος, Μυλωνάς 2.
*Η νίκη αφιερώνεται στον Βίγλα που έκανε εγχείρηση χιαστών και στον Χρηστίδη που τραυματίστηκε στο πρώτο δεκάλεπτο.