Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ 69 67
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 65 73
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 65 66
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. 69 73
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ Ε.Ο.Σ.
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ 54 50
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ 49 42
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ.
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ
15:30 ΠΑΟΚ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 57 54
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
14:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ 56 59
17:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. 49 105
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ 29 87
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
13:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ 68 40
18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. 63 47
15:50 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 76 41
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 44 75
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ 64 57
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 38 77
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 30 64
20;00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ICBS 2009 61 45
17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 63 79
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 28 66
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ 54 56
15:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. 18 76
14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. 44 63
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. 27 81
17:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ 38 67
11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ 37 49
13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ 92 15
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 38 65
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ 48 51
19:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 37 73
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 63 35
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 72 35
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. 50 46
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ 22 92
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. 46 33
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 45 62
15:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. 73 33