Το σημερινό πρόγραμμα των Εθνικών κατηγοριών που είναι το εξής:
Κύπελλο Ελλάδας ανδρών
Δ. Τόφαλος 17.15 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Μάνος-Καλδίρης (Θεοδωρόπουλος)
Α2 Εθνική Ανδρών
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Καρδίτσα Τζιοπάνος Ν.-Ντούρας-Μπακάλης (Καλότσης)
Β’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Αιγάλεω Πολυχρόνης-Φασόλης-Παπαδόπουλος Χρ. (Παπαγιαννόπουλος)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Έσπερος Παπαθανασίου-Γρίβα-Τηγάνης (Τεφτίκης)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Δούκας Καραβίτης-Πόντας-Ζιώγας (Ζερδεβάς)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πανερυθραϊκός Ραχιώτης-Αποστολίδης-Σκαλτσής (Ντίνος)
Μεγάρων (νέο) 17.00 ΝΕ Μεγαρίδος-Μανδραϊκός Θεονάς-Τσολάκος-Ασλανίδης (Παλάτος)
Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-Ιωνικός ΝΦ Κωνσταντινόπουλος-Κονταράτος-Καλογριάς (Γολεγού)
Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΟΦΗ Κωνσταντινίδου-Καρπάνος-Μαρίγλη (Μπεσκάκη)
Π. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Λοκρός Αταλάντης Κοντίλης-Χριστινάκης-Καρανικόλα Αλ. (Ηπιώτης)
2ος Όμιλος
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ευκαρπία Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Ιωακειμίδης)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ερμής Λαγκαδά Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Βόντζας)
Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Μαχητές Σιμητόπουλος-Λουλουδιάδης-Γραικός (Τοζακίδης)
Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Στρατώνι Παπαγερίδης-Μελανίδης-Ντόγκας (Μήτσιου)
Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-ΠΑΣ Γιάννινα Κοϊμτζόγλου-Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Μανιός)
Αγ. Παύλου 15.30 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Φάρσαλα Αγραφιώτης Ιωάν.-Φουντζήλας-Σελεβός (Θωμόπουλος)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Κομοτηνή ΠΙτσίλκας-Ξέρας-Παζώλης (Ανδρίτσος)
Λαμίας Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Καβάλα Καλογερόπουλος Ελ.-Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μόρφη)
Γ’ Εθνική Ανδρών
1ος Όμιλος
Παπασιδέρη 17.00 Κορωπί-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Αγγελής (Παπαδόπουλος Στ.)
Γ. & Ε. Μπουρνάκη 17.00 Ερμιόνης-Ηλυσιακός Σοφιανόπουλος-Λάμπος (Πετρόπουλος)
Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Αχαγιά 82 Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης (Μάρκου)
ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Παναχαϊκή Μαρτινάκος-Αναστασόπουλος (Βακαλόπουλος)
Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Άρης Νίκαιας Λαζαρίδης-Πετράκης (Σταματόπουλος)
Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-ΑΟΚ Χαλανδρίου Μαντήλας-Ασημακάκη (Κωστής)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΚΑΟ Κορίνθου Κοτσιμπος-Χουγιάζος (Πίγκας)
2ος Όμιλος
Νάξου 15.00 Τα Φανάρια-Πέρα Ντάνος-Καραμπιτσάκος
Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Γεράνιος-Τεφτίκης Σωτ. (Κουλούρης)
Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ορφανός Εμ.-Βελέντζας (Χριστοδούλου)
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΚ Χαλκίδας Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος (Παππάς)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σκουλαρίκης-Κούλης Χαρ. (Ζερβούδης)
Αυλίδας 17.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΚ Χανιά Κηπώσης-Ναστούλης (Κάλφα)
Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Άρης Θήβας Καρακωνσταντακόπουλος-Ροδίτης (Μπουρνάς)
3ος Όμιλος
Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Δέλλας-Κώνης (Τσιργουλας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Νίκη Βόλου Μαραμής-Κοντογιάννης (Χλωρός)
Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-Αριστοτέλης Φλ. Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς (Τσιγκέλης)
Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Αετοί Βέροιας Κάννης-Βιννής (Πουλής)
Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας Μπουγλος Π.-Τσάλλας (Κουσαϊτης)
Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Μελίκη Εκιζογλου-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)
4ος Όμιλος
Χρ.Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-ΜΕΝΤ Δημάδης-Νέδογλου (Σαλικίδης)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Λεύκιππος Ξάνθης Ζαχαριάδης-Λάλλα (Μηλιαράς)
Ομονοιας 18.00 Πανσερραϊκός-ΔΕΚΑ Τούσης-Λαζαρίδης (Γιαβρής)
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Μαντουλίδης Γιαννούλης Στ.-Μπουγλος Ι. (Θωμόπουλος)
Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μακεδονικός Πράττος-Τσάνταλη (Αστρεινίδης)
Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ίκαροι Σερρών Λυγούρας-Κουφούδης (Κασαπίδης)
Α1 Γυναικών
Ιωαννίνων (Νέο) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Παγώνης-Καρακώστας-Γεωργούλης (Καραδήμας)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-ΟΑ Χανίων Τσιμπούρης-Μαρινάκης-Τσακιράκη (Ορφανός Γ.)
Α2 Γυναικών
1ος Όμιλος
Χίου 13.00 Αιγέας Χίου-Φοίνικας Πειραιά Λεβεντάκος-Κυριακού (Μάρης)
Εθν. Αντίστασης 13.45 Αετός Καλλιθέας-Εύνικος Γαρίνη-Χρόνης (Φαλούκας)
ΣΕΦ (Βοηθ. Αιθ. 6) 13.00 Πανιώνιος-Άργους Δαναοί Κουτσοδήμος-Χαϊνά (Ευστρατίου)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Αγ. Παρασκευή Γιαννακόπουλος-Μπιτέρνας (Δραμεσιώτης)
2ος Όμιλος
ΜΕΝΤ 15.00 ΜΕΝΤ-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Χατζηκώστας-Παπαδόπουλος Γρ. (Παπαδόπουλος Ν.)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Παναθλητικός Συκεών Αναστασιάδης-Αγραφιώτης Β. (Σακελλαρίου)
ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανόραμα Γιατρόπουλος-Δημουλάς (Βάτσιος)
Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής-Άρης Θεσσαλονίκης Ηλιόπουλος-Καντερές (Δέλλας)
Ν. Ρυσιου 13.30 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Καλαμαριάς Δικταπανίδης-Θρασυβουλίδης (Σιμητόπουλος)
Ομονοιας 12.00 Πανσερραϊκός-Ασπίς Ξάνθης 2001 Πίπλιος-Τζεκάκης (Δραγκιόγλου)