Τα αποτελέσματα
ΑΟ Αρετσούς-Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 91-76
Δεκάλεπτα: 20-26, 50-54, 70-64, 91-76
Διαιτητές: Πράττος-Αθανασιάδης
ΑΟ Αρετσούς (Πετρόπουλος-Βακιρτζής): Φλιώνης Ν. 26(3), Αποστόλου 3, Φλιώνης Ι. 7(1), Τσιμπής 12(2), Σιδηροηλίας 16(1), Αντώναρος, Ματάκος 3, Παντελίδης 21(4), Σιδηράς 7(1), Μιχαηλίδης, Παπανικολάου Μ., Παπανικολάου Χ..
Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς (Κασιόλας-Κεπελέκης): Φραντζής 4, Παπαδόπουλος 18(1), Ναζίρης 8, Αρνίδης 2, Κουτσούκος, Καρβουνάρης 3, Τσαμασλίδης 9, Κουσίδης 14(1), Παναγιωτίδης 11(2), Καραμπέρης 4
Νέα Ραιδεστός-Μαραθών 99-61
Δεκάλεπτα: 30-10, 47-27, 77-41, 99-61
Διαιτητές: Δέλλας-Τζιοβανάκης
Νέα Ραιδεστός (Αποστόλου-Αγγέλου): Κυριώτης 28(3), Λαγός 8(2), Κατσιάνος, Λαζαρίδης 15(1), Σιμανδούρας, Προκοπάκης 1, Αναστασίου 15, Παπαθεοδώρου 2, Μυλωνάς 2, Κάππος, Κιόσια 15, Μωϋσίδης 11(3).
Μαραθών (Κουγιουμτζίδης): Καραγκιαβουρίδης 14, Πατίκας Δ. 9(1), Φωτιάδης, Γιοβανούδης 4, Σπύρου, Καραγιάννης, Ουγουρλόγλου 10, Καραμάνης 5(1), Τζώλος 18(1)
Αχιλλέας Τριανδρίας-Βεργίνα 76-60
Δεκάλεπτα: 26-13, 46-25, 63-48, 76-60
Διαιτητές: Ηλιόπουλος-Μπαζάκας
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Τσανακτσίδης 12(2), Μάτκα 8(1), Πετρίδης 11, Χατζόπουλος 12(2), Θεοδώρου, Βαρδουνιώτης 9, Καμπανάς 2, Παρίσης 7(1), Μπουράκης, Τσελέκης 15.
Βεργίνα (Μήτσικας-Σερβίτας): Μπιτέρνας Α. 4, Γεωργάκης, Δημητρόπουλος, Βουδούρης, Καλαϊτζής 19(5), Παντερής 7, Πούλιος 2, Μπιτέρνας Ι. 2, Σιδηρόπουλος 10(2), Παπαργυρίου, Βουρδέρης, Δελκούσης 16
ΑΣ Πανόραμα-Αριστοτέλης Επανομής 55-71
Δεκάλεπτα: 15-23, 32-37, 38-60, 55-71
Διαιτητές: Ντόντης-Κανελλίδης
ΑΣ Πανόραμα (Μαυρίδης-Ριτζαλέου): Αλεξιάδης 9, Κελέκης, Κρίτσας 11, Σουκουλιάς 8, Τσάκος, Κουφός 5(1), Σπανός Γ. 3(1), Μαυρίδης 8(1), Καλουπτσόγλου 2, Ψαρράς, Σπανός Μ. 9(1).
Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου): Κουτρομπίλας 2, Νικητιανός 2, Καργόπουλος, Τουβεντσίδης 7(1), Μπέλλος 5, Οκκας, Κουκουσεράκης 2, Παπαχρήστος 7, Σαχινίδης 12(2), Δέλλας 11, Μπαρτζώκας 8(2), Μαγγλάρης 15
ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας-ΑΚ Πανοράματος 76-55
Δεκάλεπτα: 16-11, 37-22, 58-37, 76-55
Διαιτητές: Κολοκυθάς-Κατσώνης
ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Φορίδης 19(1), Πετρόβαλης 2, Γκόγκος 14, Σουλούγκας, Γκόρο 2, Δελόγλου 11(2), Γούλας 10(3), Τσελίκης 5, Καλαμπόκης 11, Λιάμος, Μηνάς.
ΑΚ Πανοράματος (Γιαννάκης): Τσαλαγεώργος 4, Κουτσιάμπασης 2, Σουρμελίδης 6(2), Παπαμαστοράκης 9(2), Σαράντης, Μάστορας, Στογιαννόπουλος 19(3), Τελλίδης 3, Μεϊντάνης 7, Τσακιρίδης 3, Φυντανίδης 3
ΑΚ Αστέρια-Ασβεστοχώρι (Ο αγώνας που ήταν προγραμματισμένος να διεξαχθεί αναβλήθηκε λόγω ελλιπούς φωτισμού.)
Γαλαξίας-ΑΕ Πυλαίας (Ο αγώνας που ήταν προγραμματισμένος αναβλήθηκε λόγω ελλιπούς φωτισμού.)
Η βαθμολογία
1) Νέα Ραιδεστός 8 321-246 75
2) Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς 7 308-256 52
3) Αριστοτέλης Επανομής 7 264-236 28
4) ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας 7 278-253 25
5) Ασβεστοχώρι 6 210-158 52
6) ΑΟ Αρετσούς 6 272-266 6
7) Βεργίνα 6 247-253 -6
8) ΑΚ Πανοράματος 6 232-254 -22
9) Μαραθών 6 261-292 -31
10) Αχιλλέας Τριανδρίας 5 286-289 -3
11) ΑΣ Πανόραμα 5 243-273 -30
12) ΑΕ Πυλαίας 3 146-185 -39
13) ΑΚ Αστέρια 3 168-221 -53
14) Γαλαξίας 3 169-223 -54
*Ασβεστοχώρι, ΑΕ Πυλαίας, ΑΚ Αστέρια και Γαλαξίας έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
Η επόμενη αγωνιστική (5η, 1/11)
Ασβεστοχώρι-ΑΟ Αρετσούς
Αθλητική Ακαδημία Καλαμαριάς-Νέα Ραιδεστός
Μαραθών-Αχιλλέας Τριανδρίας
Βεργίνα-ΑΣ Πανόραμα
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΟ Μαλακοπής Πυλαίας
ΑΚ Πανοράματος-Γαλαξίας
ΑΕ Πυλαίας-ΑΚ Αστέρια