Τα αποτελέσματα
Αμπελόκηποι Μενεμένη-Γαλαξίας Αδένδρου 43-53
Δεκάλεπτα: 16-15, 26-38, 33-48, 43-53
Διαιτητές: Αγραφιώτης Β.-Μαγή
Αμπελόκηποι Μενεμένη (Μαλτέζος): Τσαπάρας 19(1), Μαστοράκης 10(2), Παναγιώτου, Επιτρόπου, Αναστασιάδης 2, Στεφούλης 6, Καραπαναγιώτης, Καραμπίδης, Παλιογιάννης 2, Πασενίδης 4.
Γαλαξίας Αδένδρου (Κουμαριάς-Παπαδημητρίου): Ρούζιος 12, Κυανίδης, Τσέτουρας 4(1), Γιάνναρης 2, Βλάχος 13(1), Καλαμπάκας 12(1), Φίκατας 6(2), Γκιουλέκας, Τζίγκας, Χατζηαναγνώστης, Ποντίκας 4, Στράτος
ΗΟΟΡ-Δόξα Δρυμού 67-71
Δεκάλεπτα: 16-14, 35-40, 49-58, 67-71
Διαιτητές: Καντερές-Ρουμάνης
HOOP (Ούλιος- Μασλαρινός): Παπανίκος 6(1), Ιωαννίδης 4, Λίλης 4, Πετράς, Μπλαβάκης 7, Παντελίδης 11(2), Καραδήμος, Καζής 7, Μουρατίδης Χ., Μουρατίδης Δ. 9, Κιρκινεζιάδης 11, Σιδηρόπουλος 8(1).
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αδαμόπουλος 6(2), Ζητάκης 6, Πράντζος 17(1), Μαραγκινός 6, Παπαοικονόμου, Γιαννακούλας 18, Χατζηιωάννης 3(1), Στουγιάννης 1, Χασάπης 2, Γλαβάς 11(1)
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 49-57
Δεκάλεπτα: 10-13, 19-27, 34-35, 49-57
Διαιτητές: Μπαχτσεβανόπουλος-Αναστασιάδης Γ.
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού (Γιαννάκαρος): Τιγκλιανίδης, Τολιόπουλος 2, Γαλιατσάτος, Γιαννακούδης 8, Σιούλας, Μπαρμπίδης, Λασκαρίδης 6, Παμπούρης, Τζέλος 14(1), Παπαρισούλης 19(1), Μπλιαντίδης.
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων (Κασικτσόγλου): Σεφερίδης 2, Εφόπουλος 6(2), Δασύρας 4(1), Αθανασίου 9(1), Μποσταντζίδης 13, Παρασκευόπουλος 5, Ξανθόπουλος 4(1), Αστερίου 2, Παρίσης 2, Μεντελίδης 5, Καραγιαννίδης 5
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου-Εθνικός Λαγυνών 55-73
Αριστοτέλης Σταυρού-ΠΚ Νεάπολης 67-58
Δεκάλεπτα: 10-15, 27-29, 49-36, 67-58
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Κ.-Κασούμης
Αριστοτέλης Σταυρού (Σαββίδης): Τάντσος 15(4), Σίμου 21(3), Θεοδώρου 11(1), Κουτσιανούδης 8, Τσούλης 2, Αλεξινάκης 6, Μπελτές, Καραγιώρας 4, Φιντιρικάκης, Δακάκης.
ΠΚ Νεάπολης (Αποστόλου- Παγκούτσος): Γιαννούλης 2, Παπασωτηρίου 11(3), Δημητρόπουλος, Κολοκυθάς 2, Κυριακίδης, Μαρλάς 12, Τσιακίρης 8(2), Τσιροπούλης 1, Λεμοντζής 22(1)
Αστέρας Κουκλουτζά-Θερμαϊκός 61-38
Δεκάλεπτα: 15-5, 24-17, 47-25, 61-38
Διαιτητές: Θρασυβουλίδης-Καμηλάρης
Αστέρας Κουκλουτζά (Τουλούμης-Τραμουντάνης): Τουλούμης 14(1), Μπίκης, Μηναϊδης 7, Ριζόπουλος 2, Παπαδόπουλος Α. 2, Κνάπεκ 2, Σταμπολίδης 6, Κοκκαλιώτης 8(1), Παπαδόπουλος Ν., Δεμερτζής 10(1), Ζαταγιάς 4, Κανλής 6.
Θερμαϊκός (Γουλτίδης): Γιάνκο 2, Δαγκλής, Αλεξιάδης 2, Γκίτνου 5(1), Πολύχρους 2, Καλαϊτζής 10, Αλβανίδης 2, Τσίλλας, Τσιαπανίτης 5(1), Γερολυμάτος 1, Μυλωνάς 5
ΔΑΣΩ-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 54-71
Δεκάλεπτα: 15-19, 33-35, 43-49, 54-71
Διαιτητές: Σαρακενίδης-Κοϊμτζόγλου
ΔΑΣΩ(Ντούλης): Διαμαντής 2, Θωμαϊδης, Ατματζίδης 9(1), Τόττης 8(2), Γαλλής 5(1), Γιαννούσης, Φορίδης, Παπλωματάς 14, Καρράς 6, Σκανδάλης 10(1), Ανδριάς.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Δελλής 12, Γκοβεδάρος 9, Τσιπίδης, Μακρίδης, Δημάκος 2, Παπουνίδης 12(2), Χατζηνικολάου 17(1), Καραγιαννίδης 3(1), Δρέτας, Καλούτσικος 11, Κυζάκης, Κυριαζόπουλος 5(1)
Η βαθμολογία
1) Δόξα Δρυμού 4 144-111 33
2) Αστέρας Κουκλουτζά 4 118-86 32
3) Αριστοτέλης Σταυρού 4 130-109 21
4) Εθνικός Λαγυνών 4 150-130 20
5) Γαλαξίας Αδένδρου 4 121-105 16
6) ΗΟΟΡ 3 130-117 13
7) Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 3 119-111 8
8) Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων 3 132-126 6
9) ΠΚ Νεάπολης 3 126-131 -5
10) Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2 119-141 -22
11) ΔΑΣΩ 2 116-139 -23
12) Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού 2 95-120 -25
13) Θερμαϊκός 2 89-124 -35
14) Αμπελόκηποι Μενεμένη 2 87-126 -39
Η επόμενη αγωνιστική (3η, 11/10)
Γαλαξίας Αδένδρου-ΗΟΟΡ
Δόξα Δρυμού-Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
Πρωτέας Ελευθερίου Κορδελιού-Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Εθνικός Λαγυνών-Αριστοτέλης Σταυρού
ΠΚ Νεάπολης-Αστέρας Κουκλουτζά
Θερμαϊκός-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη
ΔΑΣΩ-Αμπελόκηποι Μενεμένη