Τελικα αποτελσματα της 19ης αγωνιστικης :
Αριστοτέλης Επανομής-ΑΚ Αστέρια 54-62
Βεργίνα-Φοίνικας Καλαμαριάς 65-56
ΑΣ Πανόραμα-Αχιλλέας Τριανδρίας 57-53
GBΑ-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 92-88
Νέα Ραιδεστός-ΑΟ Μαλακοπής 61-58
Αστέρας Πλαγιαρίου-ΑΚ Πανόραμα 63-70
Αριστοτέλειο Κολέγιο-Αρετσού 44-74
Αριστοτέλειο Κολέγιο 44
Αρετσού 74
Δεκάλεπτα: 22-25, 25-46, 34-63, 44-74
Διαιτητές: Πλατέλλα-Κομνηνόπουλος
Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Τροφίδης 12(1), Σύρος 5(1), Αφαλονιάτης 2, Κυριακίδης 9(1), Βλαχάκης 7, Μυλωνάς 4, Τόλης, Μαραγκάς 2, Λασκαρούδης, Πούνιος 3, Θώμος.
Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης Ν. 2, Αποστόλου 4, Σκούφος 18(2), Κατσούλης 3(1), Μουστάκης 5, Φλιώνης Ι. 6, Παντελίδης 6(1), Ματάκος 16, Σιδηράς 7, Τύρκος 2, Θεοδοσιάδης 6.
Αριστοτέλης Επανομής 54
ΑΚ Αστέρια 62
Δεκάλεπτα: 13-11, 16-30, 35-45, 54-62
Διαιτητές: Δέλλας-Κουτσουμάρης
Αριστοτέλης Επανομής (Γκένογλου-Τουβεντσίδης): Κουτρομπίλας 8(2), Κουκουσεράκης 2, Τουβεντσίδης 8(1), Μπέλλος 8, Δεμίρογλου 8(2), Αλεξόπουλος 4(1), Δέλλας 2, Νικητιανός 7, Μαγκλάρης 6
ΑΚ Αστέρια (Μαυρίδης): Κεπαπτσόγλου 3, Παρδάλης 3, Λουλούδης 10, Αναστασίου 4, Παπαδόπουλος, Παρτόζης 18(1), Πεϊτσίνης 10, Κουτσοδήμος 14, Δασκαλόπουλος, Τσαμασιάν.
GBA 92
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 88
Δεκάλεπτα: 25-17, 46-35, 65-60, 92-88
Διαιτητές: Σιταρίδης-Τσάνταλη
GBA (Δεμερτζής): Βενιζέλος 3, Σακαλάκης 2, Μαλτέσιος 12(3), Ντινάκης 19(2), Φωτιάδης 25(2), Σπυρόπουλος 19(2), Χαραλαμπίδης Χ. 12, Κουντουράκης, Κουτζιάμπασης, Μαυροφορίδης.
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Λιούκας 3, Σταμολάμπρος, Μυλωνάς 22, Παπαστεργίου 2, Πατίκας Δ. 10(1), Πατίκας Γ. 9(1), Μπουραζάνης, Σκεύης, Παπαγεωργίου 29(6), Στεφανίδης 13.
Νέα Ραιδεστός 61
ΑΟ Μαλακοπής 58
Δεκάλεπτα: 22-14, 30-25, 44-43, 61-58
Διαιτητές: Γραικός-Κουκουλεκίδης
Νέα Ραιδεστός (Αποστόλου-Βουτσινάς): Λαγός 17(3), Δερμανόπουλος 2, Λαζαρίδης 5(1), Τσιάμης 13, Μαστροδημήτρης 2, Τζώρας, Παπαθεοδώρου 1, Αποστολίδης 6, Κατσαμούρης 2, Κιοσκα, Μωϋσίδης 11(3), Παλιόκας 2.
ΑΟ Μαλακοπής (Κατσικάρης-Καλτσίδης): Μαυρίδης, Παλατσίδης, Φορίδης 18, Πετρόβαλης 13, Σουλούγκας 7, Βέρρας 2, Δελόγλου 9(3), Γκώνος 9.
Βεργίνα 65
Φοίνικας Καλαμαριάς 56
Δεκάλεπτα: 21-13, 32-26, 50-35, 65-56
Διαιτητές: Βασιλόπουλος-Καραβάς
Βεργίνα (Βουρδέρης-Μήτσικας): Τσιμπραηλίδης 2, Μπιτέρνας, Παρίσης 14(2), Σταυράκης, Δελκούσης 17(3), Κονιώρης 2, Καλιδόπουλος, Φύκατας 20(2), Σαμαράς, Παπαγεωργίου 8, Καπόνης 1, Παντερής 1.
Φοίνικας Καλαμαριάς (Καζακλής): Ασημακόπουλος 5(1), Καραγκιαβουρίδης Χ., Παναγιωτίδης 14(2), Παπαδόπουλος 5(1), Πιτσαλίδης 4, Καραγκιαβουρίδης 7, Χλιαβόρας 13(1), Σπηλιόπουλος 8(1), Ρέβης.
ΑΣ Πανόραμα 57
Αχιλλέας Τριανδρίας 53
Δεκάλεπτα: 19-19, 32-29, 45-39, 57-53
Διαιτητές: Γαζέτας-Κωνής
ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδάς 9, Ψαρράς, Αστερίου 3, Σπανός Μ. 12(1), Κρίτσας 10, Σουκουλιάς 7, Βεργόπουλος, Τσάκος 8(1), Δερμετζίδης 5(1), Κουτσόβουλος 3(1), Σπανός Γ.
Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Μάτκα, Κομνιανίδης 4, Παπαθανασίου 12, Πετρίδης 3, Θεοδώρου 3(1), Βαρδουνιώτης 11(2), Τραπεζάνογλου, Χατζόπουλος 7(1), Χατζηιωαννίδης 2, Ουγουρλόγλου 2, Τσανακτσίδης 9(1).
Η βαθμολογία
1) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 34 1452-1280 172
2) Αρετσού 31 1390-1319 71
3) Νέα Ραιδεστός 31 1258-1209 49
4) ΑΚ Αστέρια 31 1239-1222 17
5) GBA 30 1332-1258 74
6)ΑΣ Πανόραμα 30 1284-1240 44
7) Αχιλλέας Τριανδρίας 29 1163-1110 53
8) Αριστοτέλης Επανομής 29 1141-1134 7
9) ΑΟ Μαλακοπής 28 1302-1251 51
10) Βεργίνα 28 1225-1201 24
11) ΑΚ Πανόραμα 27 1179-1204 -25
12) Αστέρας Πλαγιαρίου 25 1215-1237 -22
13) Φοίνικας Καλαμαριάς 24 1272-1399 -127
14) Αριστοτέλειο Κολέγιο 18 940-1328 -388
*GBA και Αριστοτέλειο Κολέγιο έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.
**Ο Φοίνικας Καλαμαριάς έχει έναν μηδενισμό.
Η επόμενη αγωνιστική (20η, 22/2)
Φοίνικας Καλαμαριάς-Αριστοτέλης Επανομής
Αχιλλέας Τριανδρίας-Βεργίνα
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-ΑΣ Πανόραμα
ΑΟ Μαλακοπής-GBA
Αρετσού-Νέα Ραιδεστός
ΑΚ Αστέρια-Αστέρας Πλαγιαρίου
ΑΚ Πανόραμα-Αριστοτέλειο Κολέγιο