Τα παιχνίδια των εφήβων ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΠ.ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κούσης Γιουβαλίδου, Ηλιάσκος
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Λάσπα, Ιακωβίδου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΧΑΝΘ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Δαγδηλέλη
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
18:00 ΒΑΟ Β.Α.Ο. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου Γ
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Παπαδόπουλος Μ
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλης
17:30 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΜΓΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α., Κουκουτζέλης
20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
16:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Αλεξανδρόπουλος
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τόλιου, Τζήκα
14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ Θ
Γραμματεία: Μανούσος, Κουρφαλη
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Λάσπα, Ιακωβίδου
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΟΕΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς
19:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ., Διαμαντοπουλου Α
15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Κωστής
21:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΩΝΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Ιωαννίδης
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
20:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Κωστοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
20:00 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΚΑΡΜΠΑ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βασιλείου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κάτσης
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βουλώνη
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Καραγεωργόπουλος
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Ακριτίδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΕΟΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Τζήκα, Τόλιου
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γαλάνη
20:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κωτσόβολος
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ ~ ΕΑΑΘ ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
16:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α
18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ Θ.
Γραμματεία: Κούρφαλη
15:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
10:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΕΛΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ
ΝΈΟ Γραμματεία: Κωστής
18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Αστερνός