Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΣΕΘ
ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ – ΑΠΟΚΜ 70-65
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΪΟΣ – ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΣΚΑΛΙΣΤΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΑ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 21-16, 34-34, 52-49, 70-65.
ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ (ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ): ΝΤΑΜΠΟΥΔΗΣ 4, ΓΑΛΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 18, ΦΛΩΡΟΣ 8, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ 6, ΝΤΙΝΟΣ 5(1), ΚΟΛΟΓΟΣΙΔΗΣ 9(1), ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 3, ΤΑΣΤΖΙΑΝ 4, ΧΛΙΑΒΩΡΑΣ 13, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ.
ΑΠΟΚΜ (ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ): ΑΜΠΑΡΑΣ 2, ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ 18(2), ΜΑΤΑΡΑΣ 8(2), ΣΟΥΛΑΚΗΣ 16, ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 11(1), ΓΙΑΓΚΟΖΙΔΗΣ 6, ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ 2, ΜΠΑΜΠΑΟΣ 2.
SBC – MEDICAL 58-62
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΡΜΠΑ – ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 09-12, 24-27, 34-39, 58-62.
SBC (ΠΑΖΑΡΛΗΣ): ΠΑΖΑΡΛΗΣ 28(3), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 23(4), ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ 2, ΜΗΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 2, ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ.
MEDICAL (ΦΕΛΟΥΚΙΔΗΣ): ΦΕΛΟΥΚΙΔΗΣ 13, ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ 17, ΓΑΛΑΝΗΣ 4, ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ 10, ΚΟΥΚΗΣ 6, ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ 7, ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 5.
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΑΞΟΝΑΣ – AGT GROUP BC 69-103
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ – ΔΗΜΟΥ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ – ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 18-26, 30-57, 45-79, 69-103.
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΑΞΟΝΑΣ (ΜΑΡΓΩΝΗΣ): ΤΖΙΒΑΝΗΣ 13(3), ΕΡΜΕΙΔΗΣ 20(1), ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΗΣ 10, ΣΑΡΟΓΛΟΥ 10, ΜΑΡΓΩΝΗΣ 6(2), ΓΙΟΣΜΑΣ 2, ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 5(1), ΤΡΑΧΑΝΕΛΛΗΣ 3(1), ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ.
AGT GROUP BC (ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ): ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 18, ΜΑΝΤΣΟΣ 28(5), ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ 20(2), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 3(1), ΦΙΛΙΠΙΔΗΣ 18(3), ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΚΑΛΠΙΔΗΣ 6(2), ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 10.
GABOL – CUSTOM BROKERS BC 64-92
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 10-23, 20-44, 43-78, 64-92.
GABOL (ΚΟΣΜΑΣ Γ.): ΚΟΣΜΑΣ Γ., ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ 14, ΠΕΡΑΤΙΝΟΣ 4, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Ι. 16, ΚΟΣΜΑΣ Κ. 8(2), ΦΑΡΜΑΚΗΣ 8(1), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 6(1), ΖΩΓΡΑΦΟΣ Μ. 3(1), ΠΑΠΑΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ 4, ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1, ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Κ.
CUSTOM BROKERS BC (ΚΟΣΜΙΔΗΣ-ΝΤΟΥΛΗΣ): ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 2, ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ 28(3), ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ 6, ΜΠΕΛΛΟΣ 8, ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ 24(4), ΒΛΑΧΟΣ, ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ 7(2), ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ 10, ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ Σ. 2, ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ Α. 5.
ATLAS BC – ΚΑΥΚΑΣ 20-0 άνευ αγώνα
Δεν προσήλθε ν’αγωνιστεί ο ΚΑΥΚΑΣ και κατοχυρώθηκε το παιχνίδι με 20-0 στην ομάδα ATLAS BC.
COCA COLA 3E – ΣΥΡΜΑΚ 81-62
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΟΣ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ – ΤΖΗΚΑ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-19, 29-28, 57-43, 81-62.
COCA COLA 3E (ΠΛΑΚΙΔΑΣ): ΠΛΑΚΙΔΑΣ 4, ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17(3), ΜΟΥΡΙΚΗΣ 22(2), ΑΝΔΡΕΟΥ 8, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Χ. 4, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Α. 26(4), ΜΗΤΣΗΣ, ΛΕΜΟΝΑΣ.
ΣΥΡΜΑΚ (ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν.): ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Ν. 3(1), ΦΡΙΓΓΟΣ 2, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 17, ΒΑΛΜΑΣ 6, ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ 16(4), ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΑΣ 5, ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ 5, ΤΣΙΒΙΚΗΣ 6, ΚΟΤΖΑΔΑΜΗΣ 2, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ.
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 83-61
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΠΑΪΟΣ – ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 23-14, 48-33, 63-41, 83-61.
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (ΝΑΤΣΙΔΗΣ): ΤΣΙΤΣΙΝΑΚΗΣ 14(2), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 25(2), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 9(1), ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 9(1), ΤΟΥΡΟΥΤΟΥΔΗΣ 7, ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 11, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 2, ΜΕΡΚΟΣ 2, ΤΖΑΓΚΑΖΗΣ 2.
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (ΣΙΟΛΑΣ): ΡΕΜΠΕΛΟΣ 25(1), ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 10, ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ 10, ΜΠΑΚΙΡΤΖΙΔΗΣ 7, ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ 5(1), ΠΑΓΚΟΣ 2, ΜΑΓΓΙΖΗΣ 2, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ, ΚΟΥΜΑΡΑΣ.
ΕΛΛΑΣ ΧΑΡΤ – ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ 85-72
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΓΡΟΥΤΑ – ΚΟΥΔΑΣ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 22-23, 47-37, 67-49, 85-72.
ΕΛΛΑΣ ΧΑΡΤ (ΤΣΟΥΛΗΣ): ΤΣΟΥΛΗΣ, ΙΟΡΔΑΝΟΥ 7(1), ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗΣ 12, ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Ν. 28(5), ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Χ. 16(5), ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Ι. 2, ΑΛΕΠΑΚΗΣ 8, ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 2, ΚΟΥΜΑΡΙΔΗΣ 6, ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ 4.
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΕΛΑΙΩΝΕΣ (ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ): ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ 17(1), ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 18(2), ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ 9(3), ΚΕΪΣΙΔΗΣ 20(3), ΦΙΛΛΙΟΣ 8(2), ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ.
GΚ BASKETBALL – ΓΣ BERLIN 38-68
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΟΛΗΣ – ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΓΑΛΑΝΗ – ΚΟΥΔΑΣ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 04-10, 11-28, 28-47, 38-68.
GΚ BASKETBALL (ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ): ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΜΑΓΓΛΑΡΗΣ 5, ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 9, ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 3, ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 7(1), ΜΕΛΙΣΣΑΣ 8, ΠΟΥΛΙΟΣ 2, ΣΗΦΑΚΗΣ, ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ.
ΓΣ BERLIN (ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ): ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 6(1), ΣΑΒΒΑΣ 9(1), ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ 23(3), ΤΣΑΛΑΡΚΙΔΗΣ 11, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 4, ΤΖΙΒΑΣ 4, ΤΖΕΚΟΣ 4, ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΗΣ 5(1), ΧΑΛΚΙΔΗΣ 2.
EVAL ΛΥΚΟΙ ΣΤΕΦΑΝΙΝΩΝ – DS SMITH 105-50
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΡΟΣ – ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ – ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 25-12, 53-19, 73-34, 105-50.
EVAL ΛΥΚΟΙ ΣΤΕΦΑΝΙΝΩΝ (ΑΛΒΑΝΟΣ): ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10, ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ 36(3), ΚΑΛΕΣΗΣ 8, ΓΟΥΣΙΟΣ 15(1), ΜΠΟΥΤΚΟΒΑΛΗΣ 20(3), ΒΙΟΛΙΣΤΗΣ 2, ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ 6, ΟΥΡΔΟΥΡΗΣ 6, ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2.
DS SMITH (ΚΑΖΑΚΗΣ): ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ 11, ΖΑΧΟΣ 17, ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 2, ΝΑΝΟΥΣΗΣ 4, ΣΑΚΑΛΗΣ 11(2), ΚΕΧΑΓΙΑΣ 5(1).
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΣΕΘ
PROVIL – ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ 33-54
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΔΗΣ – ΜΑΡΟΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΤΖΗΚΑ -ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-11,21-32, 25-43, 33-54.
PROVIL ( ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ): ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 5(1), ΜΟΣΧΟΣ 17(3), ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 5, ΣΑΡΑΝΤΗΣ 4, ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Ι. 2, ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ, ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Μ.
ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ (ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ): ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 7(1), ΚΑΡΡΑΣ 2, ΚΥΡΙΑΚΟΥ 2, ΦΩΤΑΚΗΣ 7, ΤΡΑΧΑΝΙΔΗΣ 8(1), ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ 13, ΜΕΤΤΗ 3, ΜΠΑΧΑΡΑΚΗΣ 2, ΤΣΙΡΩΝΑΣ 8(2), ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 2, ΙΩΑΝΝΟΥ Κ.
TOSOH ΕΛΛΑΣ – DELOITTE 53-30
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-02, 34-12, 43-24, 53-30.
TOSOH ΕΛΛΑΣ (ΝΤΑΛΗΣ): ΝΟΥΤΣΙΑΣ 8, ΧΛΩΡΟΣ 17, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 19, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 3(1), ΚΩΤΣΟΣ 6, ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΓΑΛΗΤΣΙΑΝΟΣ.
DELOITTE (ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ): ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ 14(2), ΜΠΙΖΕΤΑΣ 6, ΜΑΤΗΣ 6, ΣΤΑΜΟΥ 4, ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ, ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ, ΒΛΑΔΕΝΙΔΗΣ
ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ – ΟΜΑΣΚ 30-54
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΥΡΙΤΣΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΣΑΚΑΡΟΓΛΟΥ – ΤΖΗΚΑ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 06-13, 16-25, 22-36, 30-54.
ΝΟΥΣ & ΛΟΓΟΣ (ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ): ΤΣΑΛΛΗΣ 3, ΑΣΤΕΡΙΟΥ 6, ΚΥΒΡΑΚΙΔΗΣ 3(1), ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ 2, ΜΑΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ 4, ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ 6, ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ 5(1), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1, ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ, ΜΑΝΤΖΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΡΘΑΣ. ΟΜΑΣΚ (ΜΙΣΟΠΑΠΑΣ): ΣΤΡΙΒΑΣ 18(2), ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΙΩΑΝΝΟΥ Γ. 5, ΜΙΤΑΚΟΣ 13, ΧΑΨΗΣ 2, ΙΩΑΝΝΟΥ Δ. 10(1), ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ 1, ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΓΚΙΝΗΣ.
PIPELINERS – LABNET 47-61
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΗΜΟΥ – ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-11, 22-28, 35-43, 47-61.
PIPELINERS (ΣΑΚΚΑΣ): ΣΑΚΚΑΣ 11, ΔΕΔΕΣ 4, ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ 20(1), ΔΕΣΤΕΦΑΝΟΣ 4, ΑΚΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 8(2), ΤΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΗΝΤΖΗΡΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ.
LABNET (ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ): ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15(3), ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1, ΔΑΜΙΓΟΣ 14(2), ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 10, ΓΑΖΕΤΑΣ 5(1), ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ 7, ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ 3, ΜΠΟΥΡΝΑΣ 3(1), ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ 3, ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ.
ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ – ULTRAS STEFANINA 65-55
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Δ.
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ- ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 19-19, 31-27, 50-37, 65-55.
ERGO ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ (ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ): ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 20(6), ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ 15, ΛΥΓΟΥΔΗΣ 5, ΔΑΣΣΙΟΣ 22(1), ΓΙΑΧΟΣ 3(1), ΤΟΛΙΚΑΣ, ΚΑΛΛΗΣ, ΤΖΟΛΑΣ.
ULTRAS STEFANINA (ΑΛΒΑΝΟΣ): ΑΛΒΑΝΟΣ 20(4), ΤΣΕΛΕΠΑΣ 15(3), ΠΑΧΟΥΜΗΣ 6, ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ 12, ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2, ΑΛΕΠΑΚΗΣ.
Επιμέλεια: Ιωαννίδης Νεκτάριος.