Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής:
Προποντίδα-Αρίων Σταυρούπολης 47-114
Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 61-52
Δόξα Ασσήρου-ΕΚ Σταυρούπολης 64-66
ΑΣ Ασβεστοχώρι-Ελπίδα Αμπελοκήπων 62-60
Δόξα Δρυμού-Όλυμπος 72-65
Αμπελόκηποι Μενεμένης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 64-52
Ηoop Φαλήρου-Αλέξανδρος Συκεών 64-66
Γαλαξίας Αδένδρου 61
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 52
Δεκάλεπτα: 18-10, 32-27, 51-39, 61-52 Διαιτητές: Φούτζηλας, Παπαδοπούλου Κ.
Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 8, Γρηγορίου, Ρούζιος 7(1), Γκάζος, Πλατανίτης 10, Παπαδημητρίου 16(1), Καλπαξής 11, Μπαλκούρας 8, Γκίνης, Γιαννάκαρος 2.
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 4, Στεργιάδης, Συντρίδης 4, Τσιτσινάκης 4, Φωτακίδης 2, Κουρουτζίδης, Χριστάνης, Σωτηράκογλου 12, Μπαξεβάνης 4, Ξενίδης 19(2), Φουτσιτζής 3(1).
Αμπελόκηποι Μενεμένης 64
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 52
Δεκάλεπτα: 19-11, 32-30, 48-40, 64-52 Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Μπαχτσεβανόπουλος
Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 4, Ξηρόπουλος 35, Θεοδώρου 7(2), Εμμανουηλίδης 3(1), Πολυχρονιάδης Θ. 1, Νικας 4, Πολυχρονιάδης Χ., Μπλαβάκης 8, Στεφούλης 2.
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 3(1), Καραγιαννίδης 2, Μακρίδης 4, Δημάκος 11, Πιτσαλίδης 8, Παπαϊωάννου 8, Μπατσιούλας 2, Κατριβάνος 8, Πουτσίτσης 2, Δρέτας 2, Δελλής 2.
Δόξα Δρυμού 72
Όλυμπος 65
Δεκάλεπτα: 16-15, 33-29, 55-51, 72-65 Διαιτητές: Αναστασιάδης, Τσαρδούλιας
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς 2, Αλατσίδης, Δαμίγος 6, Βίγλας 22(2), Τσοτουλίδης 3(1), Γεράκης 5(1), Δώνης 14(2), Χύτας 4, Καϊβετζής 16(3).
Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης 6(1), Γιώρτσιος 2895), Δικταπανίδης 16, Ατμασίδης 4(1), Τόττης Α. 3(1), Πράντζος 3, Σιδηρόπουλος 5(1), Μακαλέκας Δ., Μακαλέκας Ν. 6, Τζελέπης, Καρράς.
Προποντίδα 47
Αρίων Σταυρούπολης 114
Δεκάλεπτα: 15-33, 25-60, 38-86, 47-114 Διαιτητές: Τσάνταλη, Τζεκάκης Γ.
Προποντίδα (Νασάγκας): Λεμονιάς, Βασιλόπουλος, Χοπτερίδης 2, Παπαδόπουλος 19(3), Ιορδανίδης 17(2), Χαρίσης 2, Χριστοφορίδης 4(1), Πολυχρονίδης 3.
Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης 10, Χυτόπουλος 11(2), Τσιάνης 15(1), Παπαδόπουλος 9(2), Βλάχος 9(1), Γιαλατζής 30(4), Πανταζής 8(2), Πλιόσκας 8, Νικολαϊδης 14.
ΑΣ Ασβεστοχώρι 62
Ελπίδα Αμπελοκήπων 60
Δεκάλεπτα: 11-12, 22-27, 44-43, 62-60 Διαιτητές: Σιταρίδης, Λουλουδιάδης
ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος, Νικολάου 12(2), Τάνης, Σερέτης, Παπαχρήστος 9(1), Γεωργίου 17(3), Σαχινίδης 15, Χασεκίδης, Παπαχρήστου 9(1), Παπαδόπουλος.
Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίτης, Χρηστίδης 1, Τσιάτσιος 15, Μυλωνάς, Καδηγιαννάκης 8, Δημάκης, Κανλής 4, Λύτας 16(1), Ζαταγιάς 16.
Ηoop Φαλήρου 64
Αλέξανδρος Συκεών 66
Δεκάλεπτα: 17-19, 32-39, 47-48, 60-60(κ.δ), 64-66 Διαιτητές: Θρασυβουλίδης, Χατζίδου
Ηoop Φαλήρου (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπαρισούλης Λ. 3, Μουρατίδης 9(1), Σωτηρόπουλος 1, Αντώνης 18(3), Φλιώνης 2, Σαχινίδης, Καραδήμος 2, Παντελίδης 27(3), Παπαρισούλης Β. 2.
Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 3(1), Κιρκινεζιάδης 17, Λεμοντζής 15, Κολοκυθάς 3, Κάνουρας, Κεχαγιάς 9(2), Παπαστεφάνου 3(1), Κοσμιδης 8(1), Δέλλας, Ιωαννίδης 8(2), Εσιρπέογλου.
Δόξα Ασσήρου 64
ΕΚ Σταυρούπολης 66
Δεκάλεπτα: 16-21, 38-38, 49-51, 64-66 Διαιτητές: Θοδώρου, Δαμίγος
Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 17(3), Ταραμάς 10(1), Παλέντζας 20(1), Κωστόπουλος 2, Καραποστολάκης, Γουνιώτης 15.
ΕΚ Σταυρούπολης (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης, Ταυλαρίδης 4, Φωτιάδης 3(1), Χεμπεκίδης, Σιδηρόπουλος 2, Τσαβλίδης 17(2), Τσακίρης, Χούμκοσλης 4, Ζλάκιος 11, Μπάρκος 3, Πλιόσκας 2, Τετράδης 20(2).
Η επόμενη αγωνιστική (21η, 23/3)
Αρίων Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Δόξα Ασσήρου
ΕΚ Σταυρούπολης-ΑΣ Ασβεστοχώρι
Όλυμπος-Ελπίδα Αμπελοκήπων
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Προποντίδα
Δόξα Δρυμού-Ηoop Φαλήρου
Αλέξανδρος Συκεών-Αμπελόκηποι Μενεμένης
[team_standings 143922]