Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Τσολακίδης, Κόεν
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Ιακωβίδου
Β-Γ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΕΗ ΠΑΣΠ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Ιακωβίδου
Β-Γ-φάση ΕΦΗΒΩΝ
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ανανιάδης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α
B-A φάση ΝΕΩΝ
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανόυδα, Σακαλής
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΜΠΑΜΠΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλου Χ
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΑΟΚ 3 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δήμας, Λασκαρούδης
14:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ Α.Ο.Ε.Α. 1 ΒΛΑΣΤΟΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Ιωαννίδης
11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΑΣ ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α
Γραμματεία: Κοέν
10:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Αϊβαζίδου
14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΔΕΚΑ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου
9:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΡΑΠΤΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Γκλαβίνας
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΒΑΟ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ηλιάσκος, Γιουβαλίδου
15:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ ICBS 2009
Γραμματεία: Ντούλια
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
11:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ 2 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΑΝΑΣΤΙΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΖΙΩΓΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Αϊβαζίδου
13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ ~ ΠΑΟΚ 2 ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Κοέν
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Σεϊτανίδης
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ. 1 ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ , ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κελεκίδου
14:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Μανούσος
13:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΕΚΑ 2 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου , Ακριτιδου
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Μπαντές
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χουίδης
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΤΟΤΣΙΚΑ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Μαραγκουδάκη
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Χ#κωνσταντίνου
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΔΙΒΟΛΗ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Νικολαϊδης
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΔΙΒΟΛΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Νικολαϊδης
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
15:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΕΑΑΘ
Γραμματεία: Κόνιαλη
10:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ2.
Γραμματεία: Κόνιαλη
09:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΕΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Νέδας
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
15:30 Β.Α.Ο. ΒΑΟ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ΤΕΓΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης
16:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΡΑΠΤΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Αρ., Ταρπάγκου Αφ
09:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ 3 ~ ΜΕΝΤ 2 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπουλου, Αναγνωστόπουλος
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κασούμης
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ , ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Καργίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12:45 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Χουίδης
13:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Γκανάλας
16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Σεϊτανίδης
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ:
17:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΟΪΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου
11:00 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Μανούσος
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2005
08:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου