Τα αποτελέσματα
ΑΕ Πυλαίας-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 46-46(κ.δ), 56-60
Αρης-Πιερικός Αρχέλαος 53-49
Ναύαρχος Βότσης-Απόλλων Καλαμαριάς 40-48
ΕΟ Σταυρούπολης-Τιτάνες Δράμας 48-67
Ηρακλής-Πανσερραϊκός 77-52
Ασπίδα Ξάνθης-Ολύμπια Λάρισας 52-63
Ηρακλής 77
Πανσερραϊκός 52
Δεκάλεπτα: 27-12, 42-24, 62-38, 77-52 Διαιτητές: Χατζηκώστας, Χρυσάφης
Ηρακλής (Λαμπρόπουλος): Παπαβασιλείου 9(1), Τσουμπερλή 5, Γιαννοπούλου 8(1), Ελευθεριάδου 5, Θωμά 8(2), Τζιότζιου 7(1), Γιαννούδη 5, Μυγδαλιά 14, Λογδανίδου 10, Κλιματσάκη, Καλογρίδου 6, Σιδηροπούλου.
Πανσερραϊκός (Δώδος): Πιτσιάβα 5, Πελτέκη 10, Μπακιρτζίδου 25, Γκανάτσιου 8, Κίναλη, Σιδερίδου, Σιάκκα, Χύσα 4(1), Δαμιανάκου, Βλάχβεη.
ΕΟ Σταυρούπολης 48
Τιτάνες Δράμας 67
Δεκάλεπτα: 6-12, 14-27, 34-51, 48-67 Διαιτητές: Ιορδανίδης, Κουφούδης
ΕΟ Σταυρούπολης (Δρακουλίδης): Ανδριοπούλου 6, Γρηγοριάδου, Χαλκίδου 11, Πεχλιβανίδου Σ. 9, Βέκιου, Κανέλλογλου 14, Γούτη 3(1), Αντωνιάδου 3(1), Χατζηστρατή 2.
Τιτάνες Δράμας (Μάρκου): Τερλίδου 2, Μαραγκού 16(1), Καριώτη 5, Τόγα 4, Σαμολαδά 18(2), Τζιαμπάζη 5(1), Γιαντσιώρη ,12 Βαρσάμη 5, Αρσένογλου.
Ναύαρχος Βότσης 40
Απόλλων Καλαμαριάς 48
Δεκάλεπτα: 11-15, 19-23, 28-36, 40-48 Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Αναστασιάδης
Ναύαρχος Βότσης (Μαυρίδης): Χρυσοστομίδου, Καζαντζή Σπ. 5(1), Αραμπατζή, Καζαντζή Στ. 9, Τερεζή Ν., Παπανικολάου 4, Τσελεμπή 12, Αβραμίδου 10.
Απόλλων Καλαμαριάς (Γκογκάκης-Καρακασίδου): Ιγγλέζου, Αντωνιάδου 8, Παλλάνη 13(1), Οικονόμου 8, Αρσένογλου 2, Σιφναίου 4, Διαμαντίδου 8, Καϊμακτσή 2, Παπαϊωάννου, Παπαρέντη 3(1).
Ασπίδα Ξάνθης 52
Ολύμπια Λάρισας 63
Δεκάλεπτα: 15-15, 28-28, 40-52, 52-63 Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γιαννούλης Στ.
Ασπίδα Ξάνθης (Καρά Αχμέτ): Μεχμέτ-Ουστά, Παυλάκη 12(2), Πετρίδου, Μωϋσένκου, Κάραλη 6, Σιγιώργη 7, Μαμαλίγκατζη 8(2), Καρακώστα 8, Σουλιώτη 11(2), Καραλίδου Β., Γκιργκίζα, Βασιλειάδου.
Ολύμπια Λάρισας (Λότφι): Μιχαηλίδου 4, Δολαψάκη, Σολωμού 16(3), Σουλιώτη 19(1), Μακρή, Λιάσκου 4, Σκαρλή 6(2), Μαγδαλιανίδου 4, Κουτσουνούρη 10, Κουτέ.
ΑΕ Πυλαίας 56
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 60
Δεκάλεπτα: 9-17, 23-22, 36-33, 46-46 (κ.δ), 56-60 Διαιτητές: Δέλλας, Τσάνταλη
ΑΕ Πυλαίας (Λίτσου): Μπαλλά 5, Πετρίδου 8, Κατσαμούρη 3, Λάλου 6, Σταμπή, Καραμπατζάκη 15, Παπαρδέλα 8, Τζήμου 5, Βατσιτσίδου 6(1).
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Μύρβαλη): Καμπίτση 8(2), Εμμανουηλίδου 12(1), Κουλακιώτη 11, Ψαρρά 15(3), Τσαγκαρίδου, Τζίκου 12, Παπαδάκη, Βασλαματζή , Πασιούδη 2.
ΑΡΗΣ 53
Πιερικός Αρχέλαος 49
Δεκάλεπτα: 11-10, 26-22, 41-36, 53-49 Διαιτητές: Γκούτας, Λεκατσάς
ΑΡΗΣ (Κουλακιώτης-Ξενίδης): Καραβέλη 10, Κωστανάκη 4(1), Γράψα 11, Κωφοκώτσιου, Βαντσιούρη 3, Αντωνιάδου 9, Γκρίτζαλη, Βεντούρα 16, Πλατσά, Γκομπετζισβίλι.
Πιερικός Αρχέλαος (Τσιρογιάννη): Δαβιτίδου 2, Γκρίτζαλη, Αμβρακίδου, Ζουγκουρίδου 7(1), Φλώρου 22, Λάππα 7, Μπαγκλαρίδου, Καρατάσιου, Μουστακίδου 10, Δημητριάδου 1.
Η βαθμολογία
1) Ηρακλής 23 761-600 161
2) Αρης 22 673-545 128
3) ΑΕ Πυλαίας 20 774-639 135
4) Τιτάνες Δράμας 20 697-620 77
5) Πανσερραϊκός 20 614-608 6
6) Ολύμπια Λάρισας 19 647-599 48
7) Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 19 656-601 55
8) Απόλλων Καλαμαριάς 17 637-602 35
9) Πιερικός Αρχέλαος 15 574-657 -83
10) Ναύαρχος Βότσης 14 603-672 -69
11) ΕΟ Σταυρούπολης 13 417-680 -263
12) Ασπίδα Ξάνθης 12 527-757 -230
*Ο Ναύαρχος Βότσης έχει -2 βαθμούς γιατί δεν κατέβασε ομάδα κορασίδων ή νεανίδων στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΘ.
Η επόμενη αγωνιστική (13η, 21/1)
Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης
Τιτάνες Δράμας-Ηρακλής
Απόλλων Καλαμαριάς-ΕΟ Σταυρούπολης
Πιερικός Αρχέλαος-Ναύαρχος Βότσης
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Αρης
Ολύμπια Λάρισας-ΑΕ Πυλαίας