Τα αποτελέσματα:
Γαλαξίας Αδένδρου-Αρίων Σταυρούπολης 68-74
Δόξα Ασσήρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 67-54
ΑΣ Ασβεστοχώρι-ΕΚ Σταυρούπολης 84-74
Ελπίδα Αμπελοκήπων-Όλυμπος 75-58
Προποντίδα-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 41-77
Ηoop Φαλήρου-Δόξα Δρυμού 47-69
Αμπελόκηποι Μενεμένης-Αλέξανδρος Συκεών 63-74
Ασβεστοχώρι 84
ΕΚ Σταυρούπολη 74
Δεκάλεπτα: 15-16, 35-34, 53-53, 84-74 Διαιτητές: Τζίμα, Σιταρίδης
Ασβεστοχώρι(Μητριτζίκης): Κανόπουλος 2, Νικολάου, Τάνης 7(1), Σερέτης 18, Βαλεργάκης 18(2), Παπαχρήστος 5(1), Γεωργίου 3(1), Σαχινίδης 20(3), Χασεκίδης, Παπαχρήστου 8, Παπαδόπουλος 3.
ΕΚ Σταυρούπολη (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης 6, Ταυλαρίδης 10(2), Φωτιάδης , Χεμπεκίδης 6, Τσαβλίδης 22(6), Χούμκοσλης 10(1), Ζλάκιος 11, Σουρβάς 2, Μπάρκος 3(1), Πλιόσκας 4, Τετράδης.
Γαλαξίας Αδένδρου 68
Αρίων Σταυρούπολης 74
Δεκάλεπτα: 13-22, 26-31, 43-57, 68-74 Διαιτητές: Γραικός, Δημακόπουλος
Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Ρούζιος 2, Φίλογλου 5(1), Γκάζος 9(1), Πλατανίτης 8, Παπαδημητρίου 18, Καλπαξής 21(4), Μπαλκούρας, Γκίνης, Γιαννάκαρος 5(1).
Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης, Χυτόπουλος 3(1), Τσιάνης 24(4), Ιωαννίδης 5(1), Γιαλατζής 14(4), Πανταζής 16(1), Πλιόσκας 2, Νικολαϊδης 10.
Προποντίδα 41
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 77
Δεκάλεπτα: 16-22, 22-42, 30-55, 41-77 Διαιτητές: Ηλιόπουλος, Κατσαβέλης
Προποντίδα (Νασάγκας-Ευθυμιάδης): Τέντσος, Βασιλόπουλος, Παπαδόπουλος 12(2), Ιορδανίδης 4, Αγγελίδης 11(1), Πολυχρονίδης 14(1).
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 12(4), Καραγιαννίδης, Μακρίδης 4, Δημάκος 6, Παπουνίδης 8, Πιτσαλίδης 2, Παπαϊωάννου 8, Κατριβάνος 12, Πουτσίτσης 5(1), Βελίκης 8(1), Δελής 4, Φουτζιτζής 8.
Ηoop Φαλήρου 47
Δόξα Δρυμού 69
Δεκάλεπτα: 9-18, 26-34, 35-57, 47-69 Διαιτητές: Αναστασιάδης, Μπαχτσεβανόπουλος
Ηoop Φαλήρου (Αστεριάδης): Παπαρισούλης Δ., Μουρατίδης 4, Πολυμένης 14(1), Αντώνης 12(1), Φλιώνης, Κονιάκης 1, Κουλούρης 12(1), Τσιρωνάς 2, Καραδήμος, Παντελίδης, Σαχινίδης 2.
Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς, Αλατσίδης, Δαμίγος 4, Βίγλας 18(1), Τσοτουλίδης, Γεράκης 4, Ζητάκης 4, Δώνης 11(1), Χύτας 14(2), Καϊβετζής 14(3).
Δόξα Ασσήρου 67
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 54
Δεκάλεπτα: 19-15, 40-28, 52-42, 67-54 Διαιτητές: Φούντζηλας, Τζεκάκης Γ.
Δόξα Ασσήρου (Μουτσιαράς-Καμπαρμάκης): Δεληγιάννης 6(2), Πεφτίκης, Παλέντζας 5(1), Κωστόπουλος, Καραλής 11(3), Καραποστολάκης 2, Μαύρος 22(2), Γουνιώτης 21.
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 3(1), Ηλιάδης 11(3), Αναγνωστίδης 2, Συντρίδης 12, Τσιτσινάκης 4, Φωτακίδης 8, Κουρουτζίδης 2, Σωτηράκογλου 6, Μπαξεβάνης, Ξενίδης 6(2).
Αμπελόκηποι Μενεμένης 63
Αλέξανδρος Συκεών 74
Δεκάλεπτα: 18-16, 31-30, 47-49, 63-74 Διαιτητές: Παπαδοπούλου Κ., Τσάνταλη
Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 3, Ξηρόπουλος 19, Θεοδώρου 19(2), Πολυχρονιάδης Χ., Επιτρόπου, Σακελίων, Στεφούλης, Βαλσαμίδης 2, Ζώτος 8, Νίκας 7, Πολυχρονιάδης Θ. 3(1), Αναστασιάδης.
Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 1, Μαραντάς 12(1), Μούμτσογλου, Κιρκινεζιάδης 11, Λεμοντζής 11(1), Κολοκυθάς, Σαμαράς, Ζέρβας, Κεχαγιάς 8(2), Παπαστεφάνου 2, Δέλλας Θ. 11(1), Ιωαννίδης 18.
Ελπίδα Αμπελοκήπων 75
Όλυμπος 58
Δεκάλεπτα: 26-11, 45-31, 61-44, 75-58 Διαιτητές: Πετανίδου Α., Παπαγεωργίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Χρηστίδης 13(1), Μήλιος, Τσιάτσιος 16(2), Μυλωνάς 7(1), Γκαντάλης, Καδηγιαννάκης 6, Δημάκης, Κανλής 4, Λύτας 22(3), Ζαταγιάς 7.
Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης 6(1), Σημαιοφορίδης 3(1), Δικταπανίδης 4, Ατμασίδης 4, Τόττης Λ. 10(1), Πράντζος 1, Σπανίδης 13(1), Σιδηρόπουλος 2, Αρναούτογλου 9, Μακαλέκας 2, Τζελέπης, Καρράς 4(1).
Η επόμενη αγωνιστική (9η, 1/12)
Αρίων Σταυρούπολης-Δόξα Ασσήρου
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-ΑΣ Ασβεστοχώρι
ΕΚ Σταυρούπολης-Ελπίδα Αμπελοκήπων
Όλυμπος-Ηoop Φαλήρου
Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Γαλαξίας Αδένδρου
Αλέξανδρος Συκεών-Προποντίδα
Δόξα Δρυμού-Αμπελόκηποι Μενεμένης
[team_standings 143922]