Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ~ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:Τόλιου, Χατζέλης, Ηλιάσκος
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ~ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία:Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου, Κωτσόβολος
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ~ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία:Γούτη, Σαράφης, Μισιρλόγλου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ~ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α.~ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία:Κουκουτζέλης, Καραμπουρνιώτη, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ~ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΔΕΛΛΑΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία:Σαμαρά, Ανανιάδης, Μπεκιάρης
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ~ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία:Φωστηρίδου, Μαρβάκη Ι., Αλεξανδρόπουλος
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ~ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία:Μπενάκη Ν., Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ~ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΤΖΙΜΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
Γραμματεία:Μπενάκη Α., Κάτσης, Καραγεωργόπουλος
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.~ΒΕΡΓΙΝΑ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία:Κοκκινά, Τερζίδης, Βουδούρης
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ~ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΛΑΤΕΛΛΑ
Γραμματεία:Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.~ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία:Τσολακίδης, Σκαλιστής, Παραδείση
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.~ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία:Κωστής, Κοέν, Λεονταρά
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ~ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία:Ντουβαλέτης, Βουζούκου, Κούλλιας
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ~ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία:Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κόντος
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ~Ε.ΔΗ.Λ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία:Αναστασιάδου, Σακελλαρίου, Στεφανίδου
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.~ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία:Ιακωβίδου, Σακαλής, Κούδας
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.~ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία:Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντοπούλου Γ., Σακάρογλου
21:4525ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ~ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία:Γεωργιάδου, Αστερνός, Λιούτσιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ~ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία:Τασιώνα, Προεστού, Τουκμενίδου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ~ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία:Διαμαντοπούλου Χ., Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.~Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία:Σωτηριάδου, Μούστος, Πασχαλίδου
21:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.~ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία:Λειβαδιώτου, Δήμας, Βουλώνη
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ~ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία:Γιατσίδου, Μέρμιγκας, Δαουλτζής
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ~ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΠΑΪΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία:Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ~ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία:Μπέλλου Μ., Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:15 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ~ΑΕΤΟΣ ΜΑΣΤΕΓΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία:Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης