Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ | |
Γραμματεία: | Τσάκλη, Βουζούκου, Ράμπαντι | |||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ | |
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου Α., Γιοβανούδα, Σακαλής | |||||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Αναστασιάδου, Τόλιου, Ηλιάσκος | |||||
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ~ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Κοκκινά, Τσολακίδης, Σωτηριάδου | |||||
20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. | ~ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ | |
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Π., Σακελλαρίου, Ιακωβίδου | |||||
21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ~ | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Κοκκινά, Τσολακίδης, Σωτηριάδου | |||||
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | ||||||
19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΛΑΤΕΛΛΑ | |
Γραμματεία: | Δαγδηλέλη, Μπουρνάς | |||||
18:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Παραδείση, Λιούτσιας | |||||
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ | |||||
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΧΑΝΘ | ΜΠΑΪΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης | |||||
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ | |
Γραμματεία: | Βουζούκου, Ράμπαντι | |||||
20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΓΡΑΙΚΟΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ | |
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη | |||||
17:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ΜΠΑΪΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Τουκμενίδου, Βουλώνη | |||||
21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γραμματεία: | Κολοκυθάς, Κωτσόβολος | |||||
18:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ | |
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς | |||||
15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ | |
Γραμματεία: | Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι | |||||
19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. |
ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου, Φωστηρίδου | |||||
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ΔΕΚΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ | |
Γραμματεία: | Τζήκα, Βαρυτιμίδης | |||||
14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ | |
Γραμματεία: | Κωσταντίνου, Ανανιάδης | |||||
19:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ | |
Γραμματεία: | Γούτη, Μισιρλόγλου | |||||
18:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΙΜΗΚΟΣ | |
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ | |||||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Διμπιτούζης Π., Καραμπουρνιώτη | |||||
18:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου | |||||
20:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ | |
Γραμματεία: | Κατρακυλίδου, Καλογιαννίδης | |||||
21:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ., ΦΙΛΛΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Κωστής, Κουκουβίνου | |||||
16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ~ | Β.Α.Ο. |
KOZDRAWSKA, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου, Μπέλλου Β | |||||
21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | ~ | ΜΕΝΤ |
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Παραδείση, Λιούτσιας | |||||
21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΡΟΥΜΑΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Γκανάλας, Ιωαννίδης | |||||
16:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 | ~ | Ε.Α.Α.Θ. | ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | |
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ | |||||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ΔΗΜΟΥ, ΚΟΛΛΙΟΣ | |
Γραμματεία: | Λαζόγλου, Γαλάνη Π | |||||
19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | ΤΕΓΟΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ | |
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης | |||||
16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΔΕΛΛΑΣ, ΑΖΑΣ | |
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης | |||||
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ : | ||||||
17:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ | |
Γραμματεία: | Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ | |||||
15:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ | |
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Γ., Κράντα | |||||
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ. | ~ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ | |
Γραμματεία: | Δαουλτζής, Μαρβάκη Ι | |||||
20:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
|
|
Γραμματεία: | Κωστανάκη, Κούδας | |||||
20:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ | |
Γραμματεία: | Μπέλλου Μ., Κοέν | |||||
16:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ | |
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης | |||||
10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ | |
Γραμματεία: | Μούστος, Κάτσης | |||||
14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΡΑΠΤΗΣ | |
Γραμματεία: | Κωστοπούλου, Προεστού | |||||
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 : | ||||||
8:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΟΡΡΑΣ | ~ | ΑΝΑΤΟΛΗ | ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ | |
10:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΔΥΣΗ | ~ | ΚΕΝΤΡΟ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ | |
Γραμματεία: | Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου |