Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΘΕΣΗ 1η-2η-3η)
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΣ.ΠΑΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Παραδείση, Γαλάνη Π., Κούδας
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ.ΜΠΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν., Δήμας
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ (ΘΕΣΗ 1η-2η-3η-4η)
19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Αστερνός
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κατρακλίδου, Σακαλής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
09:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΙΚΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν.
18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
παλιό Γραμματεία: Ιωαννίδης
20:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
11:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ
17:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΗΜΟΥ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΕΝΤ ΒΑΪΤΣΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ 1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
08:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ Α.Ο.Ε.Α 1 ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ, ΚΩΤΤΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
15:30 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΒΛΑΣΤΟΣ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
Γραμματεία: Κράντα
18:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
08:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
10:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός
15:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΜΗΡΤΣΙΟΣ
παλιό Γραμματεία: Ζηδιανάκης
13:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ~ ΠΑΟΚ 1 ΜΗΡΤΣΙΟΣ
παλιό Γραμματεία: Ζηδιανάκης
16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ~ ΑΘΛΟΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
18:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
13:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
15:05 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου
13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσιουμλέκης
17:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ.
19:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
15:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
09:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ.
Γραμματεία: Χαλκίδης
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ Χ.Α.Ν.Θ 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
09:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ,
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
16:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
14:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΖΑΣ, ΚΟΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΖΑΣ, ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
18:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 3 ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς
19:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
18:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
14:00 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
11:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη