Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛ. ΜΟΣΧΑΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια, Παπαδόπουλος Κ.
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ
13:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
Γραμματεία: Μούστος, Παληογιάννη, Καραγεωργόπουλος
15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κωνσταντίνου, Παπαδόπουλος Μ
17:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΛΕΒΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
19:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
12:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΑΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
14:30 ΦΟΙΝΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΑΖΑΣ, ΚΟΡΣΑΒΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δήμας
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
16:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α 1 ~ ICBS 2009 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
11:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
16:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΩΤΤΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΘΛΟΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου
15:05 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
14:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
16:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΤΖΕΛΛΑ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
16:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΛΑΣΠΑ, ΒΑΣΑΪΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
12:30 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόντος
13:20 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΕΝΤ ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
09:45 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Σφεϊκου
14:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΜΠΟΝΟΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΑΖΑΣ, ΑΝΤΩΝΟΥΔΗ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
08:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 ~ Α.Ο.Ε.Α. 2 ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Ζαφειριαδου Ν
09:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ΒΑΪΤΣΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Κράντα
11:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Αστερνός
11:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΒΑΪΤΣΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής
12:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ 2 ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ, ΚΟΛΙΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
14:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Προεστού
13:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΑΓΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
15:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 2 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
10:15 ΘΥΡΑ 1 ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 1 ΒΛΑΣΤΟΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης
13:15 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 2 ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου