Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Μπουρνάς, Παληογιάννη
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΖΙΜΑ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Σακαλής, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Στεφανίδου, Φωστηρίδου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Παραδείση, Αστερνός
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κουκουτζέλης, Ζαφειριάδου Ν.
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Λιούτσιας, Μπέλλου Β
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βασιλείου
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Κωστοπούλου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν. Προεστού, Τουκμενίδου
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Μούστος, Σιωζόπουλος
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βουζούκου, Ράμπαντι
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Λεονταρά
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ. ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
20:15 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κωτσόβολος, Κεχαγιάς
21:30 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Τσολακίδης, Σκαλιστής
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Τσιουμλέκης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουγιουμτζόγλου Α., Μπενάκη Α., Κοέν
19:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤ.
Γραμματεία: Κουγιουμτζόγλου Γ., Κωστής, Δήμας
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης, Χατζέλης
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Αλταντζίδου, Ποντίκη Α., Κόνιαλη
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης