Η πέμπτη αγωνιστική των πρωταθλημάτων εφήβων και κορασίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Ιακωβίδου, Γαλάνη Π.
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΑ
ΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ Α.Ε. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Σωτηριάδου, Σκαλιστής
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΓΑΖΕΤΑΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Αδαμίδης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Ράμπαντι
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Σαραφοπούλου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Παπαδόπουλος Μ.
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Κόεν
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.
Γραμματεία: Προεστού, Βασιλείου
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Σακαλής
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Κούδας
19:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Α., Ηλιάσκος
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κόντος
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Τσιουμλέκης
21:00 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Ν., Συμεωνίδης
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
20:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Λιούτσιας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Σκαλιστής
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Κωστοπούλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Ζηδιανάκης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Λεονταρά
19:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ.
15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ,ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Χρηστίδης
11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΛΑΪΔΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Μπέλλου, Τσιρακίδου
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Καζαντζίδου, Παληογιάννη
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
13:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ., ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ Σ.
Γραμματεία: Χ#ιωάννου, Λιούτσιας
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2002
08:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ KRKOBABIC, ΒΛΑΣΤΟΣ
10:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΔΥΣΗ KRKOBABIC, ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής