Η τρίτη αγωνιστική των πρωταθλημάτων εφήβων και κορασίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Καραμπουρνιώτη, Βαρυτιμίδης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ Α.Ε. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Δήμας
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
19:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ ΔΑΜΙΓΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κάτσης
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σταματογιάννης, Παπαδόπουλος Μ.
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Δαουλτζής
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Σταματογιάννης
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
17:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΜΑΚΡΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
18:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Παραδείση
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας
15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΛΑΪΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Κόνιαλη
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
20:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Τσακαλάκης
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ., ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Ηλιάσκος
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Ζαφειριάδου
18:45 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη, Κούδας
18:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΤΡΑΤΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης, Λιούτσιας
19:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Γρούτα
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τασιώνα
15:15 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Δήμας
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ
Γραμματεία: Σακαλής, Λεονταρά
17:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Σαλιμπασόγλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Βασιλείου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΔΟΥΒΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου
17:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ . ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης, Διαμαντοπούλου Χ.
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΨΩΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ακριτίδης
11:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου
14:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΜΕΝΤ ΜΟΣΧΑΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κούλλιας