1η Αγωνιστική (26/9, 14η 16/1)
ΜΕΝΤ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
Δ.Α.Σ.Ω.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
2η Αγωνιστική (3/10, 15η 23/1)
Β.Α.Ο.-ΜΕΝΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
3η Αγωνιστική (10/10, 16η 30/1)
ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
Δ.Α.Σ.Ω.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-Β.Α.Ο.
4η Αγωνιστική (17/10, 17η 6/2)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΜΕΝΤ
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Β.Α.Ο.
5η Αγωνιστική (24/10, 18η 13/2)
ΜΕΝΤ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
Β.Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
6η Αγωνιστική (7/11, 19η 20/2)
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΕΝΤ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Δ.Α.Σ.Ω.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Β.Α.Ο.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
7η Αγωνιστική (14/11, 20η 6/3)
ΜΕΝΤ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
Δ.Α.Σ.Ω.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
Β.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
8η Αγωνιστική (21/11, 21η 13/3)
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΕΝΤ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Δ.Α.Σ.Ω.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
9η Αγωνιστική (28/11, 22η 20/3)
ΜΕΝΤ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
Β.Α.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
10η Αγωνιστική (5/12, 23η 3/4)
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΜΕΝΤ
Δ.Α.Σ.Ω.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-Β.Α.Ο.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
11η Αγωνιστική (12/12, 24η 10/4)
ΜΕΝΤ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
12η Αγωνιστική (19/12, 25η 24/4)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΜΕΝΤ
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ
Δ.Α.Σ.Ω.-Β.Α.Ο.
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
13η Αγωνιστική (9/1, 26η 8/5)
ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
Β.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ-Δ.Α.Σ.Ω.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.