Όλα τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18η ΑΓΩΝ. | |||||
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΒΑΘΜΟΙ | ΕΠΙΘΕΣΗ | ΑΜΥΝΑ | ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ-ΑΚΕΤΣ 55-65 | |
1 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ | 34 | 1353 | 1149 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΕΡ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 73-78 | |
3 | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ | 32 | 1257 | 1139 | ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ 56-37 | |
2 | ΦΙΛΙΠΠΟΣ | 31 | 1333 | 1171 | ΕΟΣ-ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ 65-72 | |
4 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ | 31 | 1100 | 1000 | ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ-ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ. 62-48 | |
5 | ΕΟΣ | 29 | 1290 | 1188 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. 59-54 | |
7 | ΑΚΕΤΣ | 29 | 1168 | 1096 | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 74-68 | |
6 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | 28 | 1189 | 1137 | ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η 18/02 | |
8 | ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | 27 | 1058 | 1047 | ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ-ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ | |
9 | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. | 26 | 1141 | 1151 | ΑΚΕΤΣ-ΕΟΣ | |
10 | ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ* | 25 | 1158 | 1116 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | |
11 | ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ | 23 | 1135 | 1221 | ΚΟΥΦΑΛΙΑ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. | |
12 | ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ. | 23 | 1079 | 1162 | ΝΙΚΗ ΝΕΟΧ.-ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | |
13 | ΚΟΥΦΑΛΙΑ | 19 | 926 | 1299 | ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ | |
14 | ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ* | 18 | 969 | 1280 | ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ |
*Μεσήμβρια και ΑΕ Συκεών έχουν έναν αγώνα λιγότερο
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 59
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 54
Τα δεκάλεπτα: 15-10, 23-20, 39-37, 59-54. Διαιτητές: Δεληγιαννίδης, Τζιόπανος.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (Γκούμας): Μαρκόπουλος 11(3), Γκαγκάζης, Τέντζος 3(1), Χατζηανδρέας 4, Σέρβος 11(1), Μπανιάς 4, Οταμπάσογλου 9, Χαριτάκης 9(1), Βλαχάκης 8.
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (Αναγνωστίδης): Ρεμουντάκης 7(1), Γερόπουλος, Γεωργαλής 2, Μπίσκας 16(3), Μανωλακίδης 10, Κίτσας 1, Γουρουπουζγιάννης 4, Μπατσιόλας Φ. 6(2), Βουδούρης 8.
ΕΟΣ 65
ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ 72
Τα δεκάλεπτα: 16-25, 37-39, 56-58, 65-72. Διαιτητές: Κουτσουμάρης, Παπαγέρας.
ΕΟΣ (Αποστόλου): Κεσίδης 3(1), Ξενίδης, Βαλσαμίδης 14, Ρούμπης, Δημητριάδης, Ατματζίδης 6, Μαστοράκης 3(1), Βλάχος 4, Επιτρόπου, Κοτσάμπασης 10, Τόττης 8(1), Ζηκούλης 17(1).
Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ (Κανέλλης): Καραγιάννης 11, Μάμαλης, Κακάκης 16, Τσαλαρκίδης 6, Προδρομίδης 2, Γκούντιας, Τσαβλίδης 21(5), Κουργιαννίδης 3(1), Τουρουτουτούδης 6, Χιτόπουλος 7(1).
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 55
ΑΚΕΤΣ 65
Τα δεκάλεπτα: 10-15, 25-32, 41-47, 55-65. Διαιτητές: Ανδρόνικος, Τριανταφυλλίδης.
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (Κουμαριάς): Τσελεκίδης 8, Αραμπατζής, Ρούζιος 8(1), Γιαννάκος 2, Τσουμλέκης, Μπίτος, Βαλάης 1, Ποντίκας, Μίκρας 13, Τσιτσινάκης 11(1), Σιάκας 12.
ΑΚΕΤΣ (Τραχανάς): Κουταλίδης 9, Μπάρκος 15(1), Κεσαπίδης 15(2), Καπνάς, Μπαρτζώκας 3(1), Τσικίνας, Ζγέρας, Γιώρτσιος Α., Χασάπης 3(1), Ιωαννίδης 3, Κόττης 3(1), Αναστασιάδης 14.
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 62
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 48
Τα δεκάλεπτα: 14-6, 36-20, 52-34, 62-48. Διαιτητές: Δαμίγος, Κάμπας.
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Κυριαζής): Μπαμπατζάνης 5(1), Συμεωνίδης, Πλιόσκας 11, Κελεσίδης, Πανταζής 7(1), Μπακιρτζίδης 8, Μποσταντζίδης 15(1), Ζαχαριόγλου 5, Χλωρός 2, Τουλούμης 4, Οικονομάκος 5(1), Στρατής.
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ (Κουλαξής): Μιρίδης 2, Κατσούλης 4, Μεσσηνιώτης 16(3), Γκότσης 7, Τσάλας, Μποζίνης 3, Λαζαρίδης 2, Κουλαξίδης, Σαββίδης 4, Βαεράμης 10(3) .
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 73
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 78
Τα δεκάλεπτα: 20-16, 34-31, 54-45, 73-73 (κ.α.), 73-78. Διαιτητές: Φουντζήλας, Σιταρίδης.
ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Γιαννάκαρος): Βουλγερίδης 17(2), Παυλίδης 9(1), Σωτηρακόγλου Ι. 6, Ηλιάδης 11(2), Κουρουτζίδης 19(3), Σωτηρακόγλου Γ. 9(1), Σαλανίδης, Χατζόπουλος 2.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ (Σουανίδης): Καρδομάτης 3, Κυριαζόπουλος 14(4), Αγγελόπουλος 8(1),Καλτσούνης, Βάσης, Γκαβανόζης 15, Κουγιουμτζίδης 17, Δημητριάδης 21(1).
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 74
ΦΙΛΙΠΠΟΣ 68
Τα δεκάλεπτα: 20-6, 42-22, 58-37, 74-68. Διαιτητές: Κασαπίδης, Καριπίδης.
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (Κοτανίδης): Παπαδούλης, Γαλάνης 2, Αναστασιάδης 12, Τζιτζικώστας 5(1), Ιορδανίδης 9, Κυπραίος 4, Ταρπάγκος 13, Κατέρης 6, Μαρβάκης 14(2), Παντέλογλου 9(2).
ΦΙΛΙΠΠΟΣ (Χατζηερεμίας): Ιωακειμίδης 29(4), Ιατρίδης Π., Σταυρίδης 6, Κωνσταντινίδης 11(1), Αγτζίδης 5, Μπαλκούρας 17(1).
ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ 56-37