16o Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών |
Η. Ε.ΚΑ.Σ.Θ όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώνει το 16Ο Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών που θα γίνει στο γήπεδο της Νεάπολης από την Παρασκευή 18 έως και την Κυριακή 20 Ιουνίου 2010.
Οι 60 αθλήτριες που επιλέχθηκαν, θα ακολουθήσουν ένα πρόγραμμα προπονήσεων τριών ημερών, ενώ κατά την διάρκεια του Camp θα μιλήσει η διεθνής διαιτητής Κα. Μαρία Αργυρού.
Τα ονόματα των αθλητριών που έχουν επιλεγεί είναι τα εξής:
Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 16ο Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών – Iούνιος 2010 | |||||
ΟΜΑΔΑ: ΑΘΗΝΑ (ΑΣΠΡΑ) | |||||
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – KAZANTZIΔΟΥ ΧΡΥΣΑ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ | |||||
ΟNOMATEΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ΘΕΣΗ | ΗΛΙΚΙΑ | ||
1 | ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛΙΖΑ | ΠΑΝΑΘΛΥΤΙΚΟΣ | 2,3 | 1995 | |
2 | ΣΥΡΡΑ ΕΛΕΝΗ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ | 1 | 1995 | |
3 | ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΚΙΚΙ | ΗΡΑΚΛΗΣ | 3,4 | 1996 | |
4 | ΤΣΑΜΠΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ | 4,5 | 1996 | |
5 | ΝΟΥΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ | ΑΡ. ΣΤΑΥΡΟΥ | 2 | 1996 | |
6 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΡΥΣΙΟ | 1,2 | 1996 | |
7 | ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ | ΜΕΝΤ | 3,4 | 1996 | |
8 | ΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ | ΙΩΝΙΚΟΣ | 2 | 1997 | |
9 | ΛΟΥΡΟΥΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΠΑΟΚ | 2,3 | 1997 | |
10 | ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 2 | 1997 | |
11 | ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ | 2 | 1997 | |
12 | ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | ΙΩΝΙΚΟΣ | 1,2 | 1998 | |
13 | ΣΗΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 1,2 | 1996 | |
ΟΜΑΔΑ: AMAZONEΣ (ΜΑΥΡΟ) | |||||
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | |||||
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ΘΕΣΗ | ΗΛΙΚΙΑ | ||
1 | ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΜΕΝΤ | 1,2 | 1995 | |
2 | ΣΑΛΛΕΠΗ ΣΤΕΛΛΑ | ΑΡ. ΣΤΑΥΡΟΥ | 2 | 1995 | |
3 | ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ | ΗΡΑΚΛΗΣ | 1,2,3 | 1996 | |
4 | ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΑΡ. ΣΤΑΥΡΟΥ | 4,5 | 1996 | |
5 | ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ | ΧΑΛΑΣΤΡΑ | 1,2 | 1996 | |
6 | ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ | ΜΑΣ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | 2,3 | 1996 | |
7 | ΘΕΟΦΙΛΑΚΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ | ΑΡΗΣ | 2 | 1997 | |
8 | ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ | ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ | 1 | 1997 | |
9 | ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ | ΑΙΑΣ | 2 | 1997 | |
10 | ΤΣΟΥΜΠΕΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΕΟΣ | 2 | 1997 | |
11 | ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ | ΜΕΝΤ | 1,2,3 | 1998 | |
12 | ΑΣΠΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ | ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 1 | 1996 | |
13 | ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ | ΑΧΙΛ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | 1,2 | 1999 | |
ΟΜΑΔΑ: ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ) | |||||
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ | |||||
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ΘΕΣΗ | ΗΛΙΚΙΑ | ||
1 | ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ | ΜΕΝΤ | 4,5 | 1995 | |
2 | ΠΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ | ΡΥΣΙΟ | 1,2 | 1995 | |
3 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | 1 | 1996 | |
4 | ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ | ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ | 2 | 1996 | |
5 | ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΑΡΗΣ | 2,3 | 1996 | |
6 | ΤΣΙΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΠΑΟΚ | 2,3 | 1996 | |
7 | ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ | 2 | 1996 | |
8 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΙΝΑ | ΗΡΑΚΛΗΣ | 1,2 | 1996 | |
9 | ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | Π. Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑ | 2 | 1997 | |
10 | ΣΙΑΦΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | ΧΑΛΑΣΤΡΑ | 1,2 | 1997 | |
11 | ΚΑΤΣΙΚΗ ΦΕΛΙΑ | ΑΠΟΚ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 2,3 | 1997 | |
12 | ΚΑΚΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΜΑΣ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | 1,2,3 | 1997 | |
13 | ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ | ΠΑΝΑΘΛΥΤΙΚΟΣ | 1,2 | 1995 | |
14 | ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ | ΜΕΝΤ | 2,3 | 1996 | |
ΟΜΑΔΑ: ΕΣΤΙΑ (ΚΟΚΚΙΝΟ) | |||||
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: AΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΑΛΙ – ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ | |||||
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ΘΕΣΗ | ΗΛΙΚΙΑ | ||
1 | OIKONOMOY AΦΡΟΔΙΤΗ | ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ | 1 | 1995 | |
2 | ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 3,4 | 1995 | |
3 | ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ | 2 | 1996 | |
4 | ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ | ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ | 2 | 1996 | |
5 | ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ | ΑΙΑΣ | 4,5 | 1996 | |
6 | ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ | ΗΡΑΚΛΗΣ | 3,4 | 1996 | |
7 | ΠΛΑΚΩΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ | ΠΑΝΑΘΛΥΤΙΚΟΣ | 2,3 | 1996 | |
8 | ΣΑΙΑΣ ΕΛΕΝΗ | ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ | 1,2 | 1997 | |
9 | ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ | ΗΡΑΚΛΗΣ | 2,3 | 1997 | |
10 | ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ | MENT | 2,3 | 1997 | |
11 | ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 2 | 1998 | |
12 | ΚΟΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ | ΜΕΝΤ | 1,2 | 1996 | |
13 | ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | ΑΧΙΛ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | 3,4 | 1997 |
ekasth.gr