16o Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών

669
16o Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών Εκτύπωση E-mail

Η. Ε.ΚΑ.Σ.Θ όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώνει  το 16Ο Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών  που θα γίνει στο γήπεδο  της Νεάπολης από την Παρασκευή 18 έως και την Κυριακή 20 Ιουνίου 2010.

Οι 60 αθλήτριες που επιλέχθηκαν, θα ακολουθήσουν ένα πρόγραμμα προπονήσεων τριών ημερών, ενώ κατά την διάρκεια του Camp θα μιλήσει  η διεθνής διαιτητής Κα. Μαρία Αργυρού.

Τα ονόματα των αθλητριών που έχουν επιλεγεί είναι τα εξής:

Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – 16ο Αναπτυξιακό Camp Κοριτσιών – Iούνιος 2010
ΟΜΑΔΑ:  ΑΘΗΝΑ (ΑΣΠΡΑ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΜΑΣΛΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – KAZANTZIΔΟΥ ΧΡΥΣΑ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΟNOMATEΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ
1 ΚΑΡΜΙΡΗ ΕΛΙΖΑ ΠΑΝΑΘΛΥΤΙΚΟΣ 2,3 1995
2 ΣΥΡΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 1995
3 ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΚΙΚΙ ΗΡΑΚΛΗΣ 3,4 1996
4 ΤΣΑΜΠΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙ 4,5 1996
5 ΝΟΥΡΑΚΗ ΒΟΥΛΑ ΑΡ. ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1996
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΡΥΣΙΟ 1,2 1996
7 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΤ 3,4 1996
8 ΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1997
9 ΛΟΥΡΟΥΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΟΚ 2,3 1997
10 ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 2 1997
11 ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1997
12 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΝΙΚΟΣ 1,2 1998
13 ΣΗΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1,2 1996
ΟΜΑΔΑ:  AMAZONEΣ (ΜΑΥΡΟ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ
1 ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΤ 1,2 1995
2 ΣΑΛΛΕΠΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΡ. ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1995
3 ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 1,2,3 1996
4 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΡ. ΣΤΑΥΡΟΥ 4,5 1996
5 ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑ 1,2 1996
6 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΣ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2,3 1996
7 ΘΕΟΦΙΛΑΚΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΡΗΣ 2 1997
8 ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ 1 1997
9 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΑΙΑΣ 2 1997
10 ΤΣΟΥΜΠΕΡΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΟΣ 2 1997
11 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΝΤ 1,2,3 1998
12 ΑΣΠΡΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 1996
13 ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΑΧΙΛ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1,2 1999
ΟΜΑΔΑ:  ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ – ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ
1 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΕΝΤ 4,5 1995
2 ΠΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΡΥΣΙΟ 1,2 1995
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 1996
4 ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ 2 1996
5 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΗΣ 2,3 1996
6 ΤΣΙΜΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΟΚ 2,3 1996
7 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 2 1996
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΙΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 1,2 1996
9 ΧΡΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Π. Σ. ΕΥΚΑΡΠΙΑ 2 1997
10 ΣΙΑΦΑΛΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΧΑΛΑΣΤΡΑ 1,2 1997
11 ΚΑΤΣΙΚΗ ΦΕΛΙΑ ΑΠΟΚ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2,3 1997
12 ΚΑΚΑΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1,2,3 1997
13 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΘΛΥΤΙΚΟΣ 1,2 1995
14 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΤ 2,3 1996
ΟΜΑΔΑ:  ΕΣΤΙΑ (ΚΟΚΚΙΝΟ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:  AΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΑΛΙ – ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ ΘΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ
1 OIKONOMOY AΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ 1 1995
2 ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3,4 1995
3 ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 2 1996
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΧ. ΠΕΥΚΩΝ 2 1996
5 ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ ΑΙΑΣ 4,5 1996
6 ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 3,4 1996
7 ΠΛΑΚΩΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΘΛΥΤΙΚΟΣ 2,3 1996
8 ΣΑΙΑΣ ΕΛΕΝΗ ΘΕΡ. ΘΕΡΜΗΣ 1,2 1997
9 ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ 2,3 1997
10 ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ MENT 2,3 1997
11 ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 2 1998
12 ΚΟΓΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΕΝΤ 1,2 1996
13 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΧΙΛ. ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3,4 1997

ekasth.gr