Η πέμπτη αγωνιστική του πρωταθλήματος παίδων ξεχωρίζει από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-CAP
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Δαγδηλέλη, Μπουρνάς
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩN
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:45 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, KRKOBABIC
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ., Σακαλής
19:00 ΣΟΧΟΥ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου
15:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κοκκινά, Σκαλιστής, Κάτσης
19:30 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Μπέλλου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δήμας, Κεχαγιά
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λεκίδης, Κωστανάκη, Συμεωνίδης
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ Π.Α.Ο.Δ. ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΖΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Ευθυμίου Γ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Πασχαλίδου, Παπαδοπούλου Μ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Παπαθανασίου, Διμπιτούζης Π.
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ
13:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΕΜΕΛΚΟΥ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Βασιλείου
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κουκουβίνου
15:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
18:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΘ.
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Παληογιάννη
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΕΓΟΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ράμπαντι
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Κράντα
15:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ~ ΧΑΝΘ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ.
Γραμματεία: Βουλώνη, Ράμπαντι
13:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κεχαγιάς, Μπάρμπας
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Κ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Φωστηρίδου
12:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Γαλάνη Π.
11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ Β., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Κεχαγιάς
10:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Ποντίκη Α.
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
15:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΛΑΣΠΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Σαραφοπούλου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Σακαλής
11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Ζαφειριάδου Ν.
17:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Ηλιάσκος
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΡΜΠΑ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαράφης, Παραδείση
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Χ#ιωάννου
12:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Κωστοπούλου
17:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΛΟΛΙ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κάτσης
13:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π.
15:30 ΑΓΓΕΛΩΧΩΡΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
13:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Κωστής
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Μούστος, Δρακοπούλου
18:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΘΕΟΛΟΓΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κούλλιας
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Βασιλείου