Αρκετά παιχνίδια περιλαμβάνει και το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΣΜΠΡΙΝΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χαλκιά, Κουρτελή, Ευθυμίου Α.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΧΑΝΘ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Τζιότζιου, Λάσπα
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΜΑΧΗΤΕΣ ΑΕΠΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Τασιώνα, Προεστού
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΔΕΚΑ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Χαλκίδης, Χατζέλης
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α΄ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Κυρίτσης, Ηλιάσκος
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ~ ΕΘΝ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧ. ΜΓΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ ΤΡ
Γραμματεία: Μορφίδου, Καλπακίδου, Παπαδόπουλος
21:00 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ, ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαελευθεριάδης, Μοτζάκης, Μπεκιάρης
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ~ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΡΑΝΤΟΣ
Γραμματεία: Κιορπές, Σκαλιστής, Λιούτσιας
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ, ΑΥΓΕΡΙΝΌΣ
Γραμματεία: Μουλαράς, Τότσικα, Βουζούκου
Πρωτάθλημα Παμπαίδων U15
17:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤ
Γραμματεία: Κουρτελή, Λάζιος
11:20 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ ΑΜΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ, ΔΟΥΓΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής,Ηλιάσκος
14:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Σταϊκίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ U11
10:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗ
Γραμματεία: Γαβριηλίδου
10:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου Τ.
15:30 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΒΟΓΙΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
9:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ~ Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
Γραμματεία: Τούμπα
15:45 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ Δ., ΔΟΥΓΑΣ
Γραμματεία: Χαραλαμπίδου
15:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Λάζιος
14:15 ΚΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αργυρούδης
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ~ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α.
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ U12
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ Α.Σ. ~ ΔΕΚΑ ΜΑΝΙΑΤΗΣ, ΜΠΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κονσολάκη
11:45 ΠΑΟΚ Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ , ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
16:30 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ , ΜΠΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κόντος
9:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου Τ.
12:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ.
Γραμματεία: Χρηστίδης
11:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗ
Γραμματεία: Ακριτίδου Α.
18:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γ., ΣΟΥΛΑΚΗΣ
Γραμματεία: Πλούμπης
12:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ, ΡΟΚΑΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κοέν
16:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΑΛΕΞΙΟΥ
Γραμματεία: Ξανθόπουλος
10:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. ~ ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης
15:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΤΑΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ U12
12:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΝΟΤΗΣ Σ
Γραμματεία: Λιούτσιας
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-U15
15:15 ΚΑΠΠΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. ΛΙΟΥΚΑΣ
Γραμματεία: Αργυρούδης
Jr NBA
9:30 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ Α.Ε.Π.Σ. ~ ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι.
11:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΛΕΦΑΣ, ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Σταϊκίδου
13:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ Α.Π.Σ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΕΛΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου Φ., Βερώνη
15:30 ΜΙΚΡΑΣ Α ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ~ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Συμεωνίδου, Πασχαλίδου