Τα παιχνίδια για την Β΄ κατηγορία ανδρών, ξεχωρίζουν από το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ που είναι το εξής:
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας, Σακάρογλου, Μανούσος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Αντωγλου, Δαουλτζής, Κολοκυθάς
21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σκαλιστής, Διμπιτούζης Α
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Τζήκα
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Διμπιτούζης, Σκαλιστής
2ος ΟΜΙΛΟΣ
20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Βερώνη, Κοκκινά
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Κουρτελη
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Μισιρλόγλου, Γούτη
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ., Τόλιου
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής, Καραμπουρνιώτη Ν
3ος ΟΜΙΛΟΣ
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Τσολακίδης, Μαρινάκη, Νταγκας
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΔΕΛΛΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κουκουβινου, Κάτσης
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν., Καραγεωργόπουλος
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Καραγεωργόπουλος, Μπενάκη Κ.
Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χαριτίδου, Ιακωβίδου, Χρηστίδης
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Κατσαρούλιας, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης Κ
21:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πατρώνης, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος
21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΝΑΚΑΣ, ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τζαγκατζή, Χατζέλης, Ηλιάσκος
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δημητριάδου, Δαγδηλέλη, Ανδρούτσος
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Βερώνη, Τότσικα
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τζιότζιου, Κωστοπούλου, Προεστού
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Ευθυμίου Α., Κοέν
Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Γκιτσης, Κιλαζίδου, Μπουρνάς
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Γκιαούρη, Λαζόγλου, Βουδούρης
20:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ, ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Βουλώνη