ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. – ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτητές: ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Τόλιου, Ηλιάσκος
Β Β φάση ΝΕΩΝ
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ
Διαιτητές: ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Κωστής
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ – ΠΑΟΚ ΑΣ
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση
18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
16:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ – Ε.Α.Α.Θ.
Διαιτητές: ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γούτη
10:00 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ. – ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
Διαιτητές: ΜΠΑΡΜΠΑΣ ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου
16:00 Μ.Ε.Ν.Τ. Μ.Ε.Ν.Τ.– Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
10:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μούστος
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.
Διαιτητές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστής
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
18:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
Διαιτητής: ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
Διαιτητής: ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης
12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.
Διαιτητές: ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Κράντα
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. – ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
Διαιτητής: ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
Διαιτητής: ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Τσολακίδης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. – Ε.Ο.Σ.
Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ. – Α.Κ. ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
Διαιτητής: ΣΚΡΙΝΟΣ
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 – ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1
Διαιτητής: ΡΑΣΟΥΛΗ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
11:00 ΣΣΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1
Διαιτητές: ΠΑΠΑΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2
Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 – ΝΕΑΠΟΛΗ 2
Γραμματεία: Χατζέλης
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ – Β.Α.Ο.
Διαιτητές: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστής
17:15 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 – ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
Διαιτητές: ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Λιούτσιας
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 – Α.Ο.Ε.Α.
Διαιτητής: ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1
Διαιτητές: ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης
18:00 ΔΕΚΑ -Α- ΔΕΚΑ – ΟΛΥΜΠΟΣ 2
Διαιτητές: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Φωστηρίδου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 – ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
Διαιτητής: ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
8:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
Διαιτητής: ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π.
Γραμματεία: Λεονταρά
15:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητής: ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1
Διαιτητής: ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
17:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2 – ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ
Γραμματεία: Ντούλια
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ – ΒΕΡΓΙΝΑ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης,
18:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.Μ. – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
13:15 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2
Διαιτητές:ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κούλλιας
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1
Διαιτητής: ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ.
Διαιτητές: ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρα
9:00 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 – ΠΗΓΑΣΟΣ΄24
Διαιτητές: ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
13:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
Διαιτητές: ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γρούτα
16:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι.
9:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2
Διαιτητής: ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π.
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. – ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Α.Σ.
Διαιτητές: ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 1 – ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης,
18:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.
Διαιτητές: ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
8:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
Διαιτητής: ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2
Διαιτητές: ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ
13:45 ΣΣΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο.Μ. – ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ .
Διαιτητές: ΝΙΚΕΖΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
17:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.
Διαιτητές: ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
16:45 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ Α.Σ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
Διαιτητές: ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου