Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ
Β-A Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Καλπακίδου
Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21¨15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Τσολακίδης, Μπενάκη Ν
Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΕΗ ΠΑΣΠ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μαραγκουδάκη, Γρούτα, Κούδας
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μυσιρλή, Παραδείση, Λιούτσιας
14:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΠΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Παληογιάννη
19:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΠΑΟΚ 3 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
13:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ΚΟΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Α
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Καλαϊτζης
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Γλαβίνας
16:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Κασούμης
14:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΧΑΝΘ 1 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης
14:30 ICBS ICBS 2009 ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Φωκα
17:00 ΒΑΟ ΒΑΟ 1 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης
15:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ
16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπίδης
16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Κελεκίδου
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 ΑΝΔΡΕΟΥ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.1 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Αρβανιτίδης
17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. ΧΑΝΘ 2 ~ ΠΑΟΚ 2 ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΟΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Κοέν
09:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ Α
Γραμματεία: Τσιρακίδου
13:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Ντουβαλέτης
18:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Χουϊδης
14:00 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 2 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Κασούμης
11:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΡΑΠΤΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Βασιλειού, Αθανασιάδης
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΑΡΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Βαλαβανίδου
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΔΑΣΩ ~ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΠΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
14:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ 2 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
14:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 ΚΟΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Καλαϊτζης
19:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ 1 ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΖΙΩΓΑΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Αναγνωστόπουλος
18:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.1 ~ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης
11:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Παπαδόπουλος Κ του Γεωργίου
09:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Ανανιάδης
17:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ~ ΕΑΑΘ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
09:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ.2 ΣΠΑΝΟΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Ανανιάδου
14:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ 2 ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Δεμερτζόγλου
14:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΕΝΤ 2 ΝΤΟΝΤΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
08:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Λεονταρά, Σεϊτανίδης
14:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Αθανασίαδου
12:15 25 ΔΗΜ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ.3 ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Λασκαρούδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ΤΟΤΣΙΚΑ , ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Γιουβαλίδου
19:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΟΕΑ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καργίδου
18:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Κελεκίδου
16:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ
Γραμματεία: Ντεράκη
18:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Αϊβαζίδου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΣΠΑΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Μήτα
13:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Ι
Γραμματεία: Σκαλιστής, Γλαβίνας