Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Κοκκινά, Αλεβιζάτος
19:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Μπενάκη Ν., Δαγδηλέλη
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Δρακοπούλου, Βουζούκου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Παπαδόπουλος Μ., Παληογιάννη
Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Τσιρακίδου, Προεστού
Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΑΟΔ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ΛΟΛΙ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Δήμας, Μούστος
Β-Ε Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΠΟ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΠΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος
Β-ΣΤ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου, Βουλώνη
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΑΛΗΜΑΡΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Α., Τσακαλάκης
Β΄ φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
14¨00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σκαλιστής
Γ’ φάση ΠΑΙΔΩΝ
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ~ Χ.Α.Ν.Θ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
19:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Κόντος, Παπαδόπουλος Κ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Παληογιάννη, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Φωστηρίδου, Ακριτίδης
20:10 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ~ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Κωνστανταντίνου, Σταματογιάννης
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
15:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας
14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Ιωαννίδης, Βασιλείου, Κατσης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΡΑΠΤΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Τσακαλάκης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
17:45 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥ.
ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Καραγκούνη
9:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΟΕΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛ.
ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ
9:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ Θ
Γραμματεία: Χατζέλης
11:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΦΙΛΙΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ.
Γραμματεία: Κοέν, Μαραγκουδάκη
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΖΑΣ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου
13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 2 ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ΦΙΛΙΟΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Μαραγκουδάκη
10:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Μ.ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΓΣ 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
10:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟ
ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κ
Γραμματεία: Ράμπαντι
15;00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
08;45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΦ ΦΙΛΙΟΣ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Κοέν
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης
13:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
12:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.3 ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Δήμας
12:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.1 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΜΑΚΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
13:45 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 1 ~ ΧΑΝΘ 1 ΜΟΣΧΑΣ, ΝΑΤΣΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Αθανασιάδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΥ, ΜΑΚΑΛΕΚΑΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Καραγκούνη
16:45 ΔΕΚΑ-Α- ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΔΕΚΑ 2 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
12:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ICBS 2009
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής
16:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΧΑΝΘ 2
Γραμματεία: Ντεράκη
17:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΠΑΟΚ 2 ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κάτσης
9:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β
10:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΝΡΟΣ ΕΧΕΔ. ~ ΕΟΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη
15:15 ΔΕΚΑ-Α- ΔΕΚΑ 3 ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου
14:45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Σακαλής
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
11:00 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμίδης
11:45 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
9:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΔΑΣΩ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
14:30 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μισιρλόγλου
16:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου
13:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1 ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος
16:30 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ 2. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ 2
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής
13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΜΗΡΤΣΙΟΣ, ΝΑΚΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής
10:15 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ 3 ~ ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ.2 ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου, Αθανασιάδου
9:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ. ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι
15:15 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου
12:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Χρηστίδης
16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ
Γραμματεία: Σακαλής
11:00 ΑΞΙΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμας Ι
12:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ,. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜ. ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11:45 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΟΣ ~ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΡΑΠΤΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν,ΡΥΣ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.2 ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χατζέλης,
10:15 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12:15 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
ΠΑΛΙΟ Γραμματεία: Άντωγλου
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13:20 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ~ ΜΕΝΤ 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α.